Лікування храпу лазером

Храп – надзвичайно неприємний феномен. В минулому люди, що страждають на цей стан, були стигматизовані суспільством. Адже причини хропіння століттями не могли з’ясувати, і при цьому ефективний метод боротьби з цим недугом винайшли тільки в 20-му сторіччі. На сьогодні відомо, що храп являється результатом проходження повітря при видиху через будь-які перешкоди в гортані, глотці та носовій порожнині. Найчастіше неприємний звук (так звану ронхопатію) викликає язичок, м’яке піднебіння та глоткові дужки. Тому найбільш ефективний метод боротьби з хворобою – зменшення розміру цих структур. На сучасному етапі найбільш якісно та безпечно зробити це можна за допомогою лазеру. В центрі МЕДІЛЮКС проводяться процедури лазерного лікування храпу.

До чого може призвести храп, якщо його не лікувати?

Хибно вважати, що хропіння – проблема лише для оточуючих. Насправді люди, які уві сні хропять, страждають від безлічі супутніх проблем:

  • Закладеність носа.
  • Першіння в горлі.
  • Осиплість.
  • Денна сонливість.
  • Безсоння вночі.

Але найгірше та найбільш небезпечне – синдром нічного апное. Це явище, при якому через розслаблення м’язів піднебіння виникає «закупорка» гортані та людина може задихнутися під час сну. Також іноді виникає колапс гортані та інші неприємності. На жаль, медикаментозні методи лікування хропіння поки що не довели своєї ефективності. Тому в усьому світі надають перевагу саме хірургічним та інструментальним методам. Насамперед – лазерній увулопалятопластиці. Адже без лікування храп прогресує і зрештою повністю виснажує хворого.

Як проходить процедура лазерного лікування храпу?

Перш за все пацієнта оглядає спеціаліст, який знається на лікуванні захворювань гортаноглотки. Це лікар-отоларинголог (ЛОР). Консультація включає збір анамнезу, об’єктивний огляд, а також фаринго- та ларингоскопію (огляд відповідно глотки та гортані). При цьому лікар з’ясовує, на якому рівні проблема, та чи дійсно даному пацієнту показана саме лазерна корекція піднебіння або язичка. Ми не нав’язуємо непотрібні процедури та не займаємось гіпердіагностикою.

Чому МЕДІЛЮКС?

Не зважаючи на те, що лазерне лікування храпу являється абсолютно безпечною та швидкою процедурою, це все одно операція. Відповідно, для її виконання потрібне якісне обладнання, досвідчений ЛОР та гарна анестезіологічна підтримка. Все це може запропонувати наш лікувально-діагностичний центр. Тож наступного разу, коли біля вас хто-небудь почне хропіти, запропонуйте йому прийти на прийом до отоларинголога в МЕДІЛЮКС.

Лікарі-отоларингологи в МЕДІЛЮКС

Сайчук Володимир Віталійович

Лікар-отоларинголог

Федурко Наталія Миколаївна

Лікар-отоларинголог

Ціни на послуги отоларинголога (ЛОРа) у МЕДІЛЮКС

Послуги отолоринголога (ЛОРа) Ціна, грн
Первинний прийом ЛОР-лікаря
400
Повторний прийом ЛОР-лікаря (протягом місяця)
250

Телефонуйте зараз!

0 (800) 330 130

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .?
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка???)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно???
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису