КТ (комп'ютерна томографія) головного мозку у Вінниці

Хвороби головного мозку небезпечні, бо можуть довго протікати без специфічних ознак. Ми не зважаємо на біль у голові, втому, запаморочення, виснаження, пов’язуючи їх з інтенсивним ритмом життя. Та нерідко вони є першими симптомами захворювань мозку. 

Помітили, що названі стани почали повторюватися частіше або перейшли до категорії хронічних? Тоді негайно зверніться до лікаря, щоб обстежитись. 

Один з найбільш інформативних різновидів діагностики — КТ головного мозку. Застосовуючи рентгенівське випромінювання, томограф робить низку знімків голови в різних площинах. Передає їх на комп’ютер, який компонує 3D-модель. Тканини скануються пошарово. На отриманих зрізах лікар побачить найменші зміни в черепі, мозку, судинах.

Не забувайте: серед захворювань мозку немає тих, якими можна нехтувати. Фахівці ЛДЦ «МЕДІЛЮКС» допоможуть вчасно віднайти проблему й уникнути потенційної інвалідності.

Покази до обстеження

Дослідження призначають людям, які отримали черепно-мозкові травми, страждають на часті запаморочення, сплутаність свідомості, судомний синдром. 
Комп’ютерна томографія необхідна, щоб підтвердити чи спростувати: 

 • крововилив при травмах головного мозку;
 • утворення згустку крові;
 • ракові пухлини головного мозку;
 • артеріовенозні мальформації (вроджені судинні дефекти, які з часом можуть розвинутись в аневризму); 
 • розсіяний склероз;
 • інсульт.
комп'ютерна томографія колови
Комп'ютерна томографія головного мозку

Комп’ютерну томографію використовують також для визначення менінгіту та його ускладнень. Дослідження дає змогу максимально точно оцінити стан пацієнта в до- та післяопераційному періоді.

Підготовка до КТ голови

Спеціальної підготовки дослідження не вимагає. Якщо вам призначили діагностику з контрастуванням, треба буде перед обстеженням здати аналіз крові на вміст креатиніну й сечовини. А за 2 години до введення контрасту відмовитися від їжі.

томограф Siemens SOMATOM go.UP

Як проходить сканування в ЛДЦ «МЕДІЛЮКС»

Тривалість дослідження без контрасту — 5 хвилин, з контрастом — 15-20 хвилин. 

Вам доведеться лягти на діагностичний стіл. Він буде рухатись у горизонтальній площині всередині кільця. Воно, в свою чергу, обертатиметься довкола стола, роблячи знімки.

Коли потрібно проаналізувати стан судин, виявити добро- чи злоякісні новоутворення, проводиться комп’ютерна томографія з контрастним підсиленням. 

Це безпечний для здоров’я йодовмісний препарат, який вводиться у вену. Повністю вийде з організму через нирки впродовж доби. Під час введення контрасту може з’явитися присмак металу, відчуття тепла в усьому тілі.

У центрі «МЕДІЛЮКС» до ваших послуг німецький комп’ютерний томограф Siemens моделі SOMATOM go.Up із конструкцією відкритого типу. У тунелі знаходиться лише та частина вашого тіла, яку треба обстежити. Це дуже комфортно для пацієнтів, хворих на клаустрофобію. 

Апарат оснащений програмою Scan&GO для контролю правильності розміщення пацієнта на столі. 

 • Програма Check&GO забезпечує точну розмітку діапазону сканування. 
 • У сканер вмонтована камера. Вона фіксує рухи обстежуваного і повідомляє про них оператору. 

Усе це дозволяє уникати помилок при здійсненні діагностики.

Пристрій укомплектований пультом дистанційного керування, планшетом. Під час процедури оператор перебуватиме поряд із вами, щоб  за потреби надати допомогу.

Відповіді на часті запитання по КТ у Вінниці

Протипокази до КТ голови

Протипоказана комп’ютерна томографія вагітним. Якщо жінці необхідно пройти обстеження в період лактації, після процедури їй доведеться відмовитись на 2 доби від грудного вигодовування.

Протипокази до обстеження з контрастуванням:

 • алергія на йод; 
 • ниркова й печінкова недостатність;
 • цукровий діабет; 
 • бронхіальна астма.

Якщо пацієнт через сильний біль не зможе лежати нерухомо, КТ відкладають до поліпшення його самопочуття. 

На томографі Siemens SOMATOM go.Up можна обстежувати дітей: апарат доповнений технологією низькодозового сканування Tin Filter, що гарантує мінімальне опромінення.

Наші ціни на КТ досліджень головного мозку у Вінниці

Вид дослідження Ціна, грн
КТ головного мозку
1000
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 330 130

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .?
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка???)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно???
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису