МРТ голови у Вінниці

Previous
Next

МРТ голови – надзвичайно інформативне та абсолютно безпечне дослідження. В основі МРТ голови лежить метод реєстрації коливань атомів водню в магнітному полі, яке не заподіює ніякої шкоди організму людини у порівнянні з рентгенівським випромінюванням. А завдяки такому сучасному апарату як Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла, який встановлений у медичному центрі МЕДІЛЮКС, можна виявити навіть найменші порушення функції такого важливого органу як мозок.

Покази до МРТ голови

Існує ряд показів до цього методу обстеження:

  • Шум у вухах.
  • Часті головні болі та запаморочення.
  • Оніміння та слабкість у кінцівках.
  • Часті судоми.
  • Хиткість ходи та порушення координації.
  • Перенесені ЧМТ.
  • У разі захворювань органів зору та слуху.
  • Перенесені транзиторні ішемічні атаки або інсульти.
  • У випадку підозри на менінгіт чи енцефаліт.
  • При занедбаних отитах, особливо якщо запалюється середнє або внутрішнє вухо.
  • При полісинуситах.
  • Перед оперативним втручанням с приводу вирівнювання носової перетинки або естетичної ринопластики.

За даними результатів обстеження лікар може виявити різного генезу запальні явища, порушення кровообігу, а також зміни які характерні для розсіяного склерозу, новоутворень.

Як проходить процедура МРТ голови?

Під час МРТ голови пацієнт лягає на висувний столик, який після того як хворий зручно влаштується повільно просувається у капсулу сканера. Сам томограф управляється з операторської, звідки з вами завжди будуть на зв’язку наші лікарі. Процедура триває від 15 до 30 хвилин, в цей час ви маєте робити мінімум рухів. Це не складно, адже ультрасучасний томограф Siemens MAGNETOM Avanto обладнаний дуже зручною кушеткою з підголовником. За потреби в нашому центрі можливе проведення МРТ уві сні або введення пацієнтам безпечних заспокійливих засобів.

За певних умов може знадобитись проведення МРТ голови з контрастом. Додаткове контрастування дає змогу більш чітко оглянути певні зони головного мозку та його тканини, а також оцінити кровопостачання та стан судин головного мозку. Але ця процедура цілком безпечна та не має побічних дій, адже контрастна речовина повністю виводиться з організму протягом доби.

Одразу після того як дослідження буде завершене, ви одразу можете повернутись до ваших щоденних справ без жодних зволікань. Диск із сканами видається на руки через 20 хвилин після обстеження, а офіційне заключення рентгенолога приходить на пошту до кінця робочого дня.

магнітно-резонансний томограф Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 T
Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла

Протипокази до МРТ голови

МРТ голови є абсолютно безпечним методом діагностики, проте завжди існують певні протипокази до виконання тієї чи іншої процедури. Ці протипокази діляться на відносні та абсолютні. До абсолютних належать:

  • Встановлені кардіостимулятори чи водії ритму старого покоління.
  • Слухові апарати кохлеарного типу.
  • Стоматологічні мости та деякі типи зубних імплантів.
  • Хірургічні кровоспинні кліпси.

Оскільки в основі методу МРТ лежить використання достатньо сильного магнітного поля, виникає питання: чи можна проводити дане дослідження людям із металевими імплантатами? Можна! Обстежуватись можна, якщо пацієнту встановлено ендопротез з титанового сплаву або іншого парамагнетику (речовини, яка не взаємодіє з магнітним полем). Проте для того аби точно знати тип, марку ти сплав ендопротезу який встановлено саме вам, необхідно надати рентгенологу документи на ендопротез або імплант.

До відносних протипоказів в свою чергу належать:

 • Вагітність.
 • Варіанти декомпенсованої серцевої та ниркової недостатності.

Проте, у разі критичної потреби у проведенні МРТ голови, відносним протипоказами можна знехтувати, оскільки більш точного методу діагностики вад та патологій головного мозку годі шукати. А за умови тісної співпраці лікарів МЕДІЛЮКС та довершених методів діагностики, ви можете бути впевнені у точності результатів обстеження!

Наші послуги з МРТ голови Ціна, грн
МРТ м'яких тканин голови
2350
МРТ м'яких тканин голови з контрастом 5мл
4060
МРТ орбіт
2000
МРТ орбіт з контрастом 5 мл
3300
МРТ скронево-нижньощелепного суглоба
2310
МРТ скронево-нижньощелепного суглоба з контрастом 5 мл
3630
МРТ гортані та гортаноглотки
2640
МРТ гортані та гортаноглотки з контрастом 5 мл
3960
МРТ біляносових пазух
1485
МРТ біляносових пазух з контрастом 5 мл
3960
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 33-01-30

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .👍
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка👍👍👍)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно👍👍👍
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису