МРТ біляносових пазух у Вінниці

МРТ біляносових пазухсучасний революційний метод діагностики патологій лицьового відділу черепа, оскільки лише МРТ може у повній мірі дати чітке розуміння та бачення розвитку пухлинних процесів та краще зрозуміти природу запальних процесів у пазухах. За результатами, отриманими після МРТ обстеження, у лікаря є можливість оцінити зону біляносових пазух у декількох площинах з чудовою якістю зображення. Це є запорукою подальшого успішного лікування та повного одужання.

Коли потрібно проводити МРТ пазух носа?

МРТ біляносових пазух проводиться при підозрі на деякі запальні або пухлинні процеси та вроджені аномалії. Крім того, необхідно виконувати дослідження для контролю ефективності лікування. Перелічимо основні покази і симптоми:

 • Прояви гаймориту або інших синуситів (запалення пазух). Процеси супроводжуються важкістю в голові, відчуттям тиску при нахилі вперед, постійною закладеністю носа тощо.
 • Погіршення нюху.
 • Підозра на злоякісну пухлину або кісту.
 • Головний біль в області чола або скронь.
 • Кровотечі з носа.
 • Шум у вухах.
 • Нежить невідомої природи.

Це неповний список станів при яких рекомендується проведення МРТ пазух носа. Проте не завжди клінічна картина враження пазух носа буде відповідати вищезазначеним симптомам. Інколи вона маніфестує скаргами з боку органів, які знаходяться по сусідству. На перевагу від інших методів обстеження МРТ є абсолютно безпечним для людини. Та, на відміну від рентгенологічних методів, проходити МРТ можна стільки разів, скільки вам це насправді потрібно.

Що показує МРТ носа?

Обстеження дозволяє виявити різноманітні функціональні та структурні патології ділянки:

 • Новоутворення.
 • Остеомієліт.
 • Поліпи або кісти.
 • Гайморит, синусит.
 • Аномалії в розвитку кісток черепа, пазух носа і т.д.

Усі ці захворювання є дуже серйозними. Пов’язано це в першу чергу з особливостями анатомічного розташування біляносових пазух, а саме з дуже близьким контактом із головним мозком та органами зору. Будь-яка інфекція чи новоутворення в цій ділянці можуть призвести до катастрофічних наслідків для здоров’я людини. Саме тому ми радимо не зволікати та вчасно і якісно діагностувати ці захворювання. А за якість та точність обстеження в нашому центрі МЕДІЛЮКС ви можете не хвилюватись, адже на варті вашого здоров’я стоять кваліфаковані лікарі. А допомагає нашим лікарям у цьому сучасне обладнання, як от апарат Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла. Подібні пристрої встановленні у передових медичних клініках світу. Саме тому нам довіряє своє здоров’я така велика кількість пацієнтів.

магнітно-резонансний томограф Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 T
Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла

Протипокази до МРТ біляносових пазух

Метод МРТ базується на принципах магнітно-ядерного резонансу, тобто обстеження проводиться в магнітному полі. З цього і випливають існуючі протипокази:

 • Наявність старих екземплярів кардіостимуляторів та водіїв ритму.
 • Інсулінові помпи.
 • Кровоспинні кліпси на великих магістральних судинах та на судинах головного мозку.
 • Вага пацієнта більше 130 кг.
 • Вагітність у І триместрі (відносний протипоказ).
 • Металеві брекети (відносний протипоказ, адже брекет-системи з титану чи кераміки не є протипоказом, тому ми радимо проконсультуватись із вашим ортодонтом для уточнення інформації саме про вашу брекет-систему).
 • Металеві протези та імпланти (за виключенням виробів із титану який являється парамагнетиком та не реагує на магнітне поле томографу).

Як проводиться МРТ біляносових пазух

Перед проведенням МРТ обстеження хворому не потрібно дотримуватись ніяких режимів чи дієт. Саме дослідження доволі швидке, безболісне та абсолютно безпечне. МРТ біляносових пазух у клініці МЕДІЛЮКС радше нагадує кадри з фільмів, аніж суворі реалії медицини. Наш томограф – технологія майбутнього у сьогоденні. Перед початком дослідження потрібно буде зняти усі металеві вироби та прикраси. Під час самого обстеження необхідно нерухомо лежати на висувній кушетці. При потребі максимально чіткого розуміння процесів, які криються у біляносових пазухах існує можливість проведення обстеження з контрастуванням. У якості контрасту використовується речовина на основі гадолінію. Він є цілком безпечним для здоров’я.

Наші ціни на МРТ біляносових пазух у Вінниці

Наші послуги з МРТ біляносових пазух Ціна, грн
МРТ біляносових пазух
1485
МРТ біляносових пазух з контрастом 5 мл
3960
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 330 130

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .?
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка???)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно???
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису