МРТ гортані та гортаноглотки у Вінниці

Дуже часто простого огляду зони гортані та горла не вистачає для правильного встановлення діагнозу. У таких ситуаціях на допомогу лікарям приходить метод МРТ гортані та гортаноглотки, який поєднує в собі дві складових, які роблять його фаворитом у діагностиці – безпечність та високу інформативність.

МРТ дозволяє пошарово оглянути всі структури та органи, які знаходяться у цій анатомічній ділянці: гортань, ротову частину глотки, трахею, верхній відділ стравоходу, хрящі, зв’язки, лімфовузли, вени, артерії. Від МРТ дуже важко щось приховати, саме тому цей метод так люблять лікарі. В свою чергу для пацієнта це гарантія безпечності, у порівнянні з рентгенологічними методами обстеження, які несуть певну шкоду, пов’язану з випромінюванням. Ну і, звісно ж, безболісність у порівнянні з інвазивними методами обстеження.

Коли потрібно проводити МРТ гортані та гортаноглотки?

Через тісний зв’язок органів у цій  ділянці інколи буває дуже важко зрозуміти, який саме орган уражений. Незважаючи на те, що для кожного захворювання існує ряд специфічних симптомів, більшість скарг все ж будуть загальними для багатьох хвороб.

 • Анатомічні аномалії будови горла.
 • Зміна голосу.
 • Необхідність візуалізувати сторонній предмет.
 • Проблеми з проходженням їжі в шлунок.
 • Регулярні головні болі, запаморочення.
 • “Комок” у горлі.
 • Утруднення при диханні і ковтанні.
 • Травми слизових оболонок горла.
 • Виражена асиметрія, набряк м’яких тканин області шиї.

Саме тому так важливо провести своєчасну і правильну діагностику того чи іншого захворювання.

магнітно-резонансний томограф Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 T
Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла

МРТ гортані та гортаноглотки допомагає діагностувати:

 • Травми.
 • Абсцеси та флегмони.
 • Новоутворення.
 • Вроджені чи набуті кісти.
 • Вроджені аномалії, пов’язані з зябровими дугами.
 • Дивертикул Ценкера.
 • Стенози гортані чи трахеї.

Метод МРТ гортані та гортаноглотки незамінний при новоутвореннях цієї області, особливо МРТ з контрастуванням. За допомогою МРТ можна зрозуміти розташування новоутворення, його розміри, зв’язок з навколишніми органами, зробити висновки щодо кровопостачання пухлини. Такі дані є дуже цінними у період підготовки до операції, адже дають лікареві можливість побудувати план та обдумати деталі оперативного втручання.

Протипокази до МРТ гортані та гортаноглотки

Основні протипокази пов’язані з особливостями проведення МРТ дослідження. А саме з магнітним полем, яке утворює томограф. До переліку протипоказів відносяться:

  • Металеві імпланти (за виключенням виробів із титану, який являється парамагнетиком – тобто не взаємодіє з магнітним полем).
  • Інсулінові помпи.
  • Кардіостимулятори та штучні водії ритму, оскільки існує загроза порушення їх функцій.
  • Слухові апарати кохлеарного типу.
  • Кровоспинні кліпси на великих судинах.

Як проводиться МРТ гортані та гортаноглотки?

МРТ є абсолютно безпечним, спокійним та безболісним. Перед початком самого дослідження потрібно буде зняти усі металеві предмети та прикраси. Далі вам запропонують лягти на зручний висувний столик томографу, який у подальшому переміщується всередину самого апарату. На протязі всього дослідження з пацієнтом перебуватимуть наші неперевершені фахівці. Варто також наголосити, що у нашому центрі МЕДІЛЮКС встановлений апарат Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла. Тільки уявіть собі, все що треба робити, це спокійно лежати протягом 30-40 хвилин. Час обстеження може дещо змінюватись при умові введення контрастної речовини.
МРТ з контрастом використовується при наявності новоутворення або якщо існує підозра на пухлину цієї ділянки. Контрастування дає змогу максимально точно провести межу між здоровою та ураженої тканиною та більш чітко оцінити розміри того чи іншого процесу.

Наші ціни на МРТ гортані та гортаноглотки у Вінниці

Наші послуги з МРТ гортані та гортаноглотки Ціна, грн
МРТ гортані та гортаноглотки
2640
МРТ гортані та гортаноглотки з контрастом 5 мл
3960
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 330 130

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .?
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка???)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно???
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису