МРТ ока і очних орбіт у Вінниці

МРТ ока і очних орбіт – надзвичайно інформативний метод обстеження. Його можна навіть назвати лідером у діагностиці патологій зорових нервів, окорухових м’язів, сітківки ока та навколишніх структур. В умовах сучасного світу, де люди все більше і більше занурені у купу електронних гаджетів, дуже важливо піклуватись про свій зір. Патології зору дуже небезпечні, тому ми радимо у максимально швидкій термін після появи специфічних симптомів проводити своєчасно діагностику. У нашій клініці МЕДІЛЮКС на варті вашого здоров’я стоять найкращі лікарі у тісній співпраці з досконалим обладнанням. Прикладом цього є апарат Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла, який, по праву, вважається одним з кращих у діагностиці офтальмологічних патологій.

магнітно-резонансний томограф Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 T
Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла

Переваги МРТ ока і очних орбіт

МРТ ока і очних яблук має багато превагах у порівнянні із іншими методами. Варто відмітити, що жоден інший метод діагностики не візуалізує м’які тканини настільки ж чітко як МРТ. Висока інформативність цього методу майже стовідсотково гарантує правильність встановлення діагнозу, що в свою чергу позитивно сприятиме процесу вибору лікування. Безпечність методу МРТ ока знаходиться на найвищому рівні, адже при цьому обстеженні не завдається жодної шкоди організму пацієнта, як, наприклад, при рентгенологічних обстеженнях. Слід також наголосити, що МРТ ока є абсолютно безболісним методом. З медичною клінікою МЕДІЛЮКС – лише комфорт.

Коли потрібно проводити МРТ ока і очних орбіт?

Усі ми неодноразово чули, що зір слід берегти змолоду, проте правильніше було б сказати, що берегти його треба все життя. Слід бути дуже уважним при появі будь яких змін зі сторони зору. Адже відновити зір при деяких захворюваннях дуже важко, особливо якщо цей процес запустити. Тому ми радимо не зволікати та одразу обстежуватись при появі наступних проблем:

 • Новоутворення та запальні процеси в області орбіт, повік, брів.
 • Дискомфорт в ділянці очей.
 • Різке погіршення зору.
 • Крововилив у структури ока після травми або спонтанний.
 • Біль в очах.
 • Підозра на відшарування сітківки.
 • Сторонні тіла у оці.
 • Екзофтальм (вибухання очних яблук).
 • Підозра на атрофію зорового нерву або інші дегенеративні зміни.

Протипокази до МРТ ока і очних орбіт

Більшість людей знають, що МРТ – це безпечний метод обстеження. Та навіть до нього існують протипокази. Пов’язані вони з особливостями будови апарату та технічною стороною цього обстеження. В основі МРТ лежить безліч фізичних та біологічних процесів, які протікають у нашому організмі. Апарат МРТ створює навколо себе магнітне поле, яке здатне зчитувати усі ці процеси та виводити їх у вигляді знімку. Здавалося б усе чудово, втім це магнітне поле доволі сильне та все металеве притягується до нього. Звідси і витікають можливі протипокази:

 • Наявність металевих імплантів (за виключенням імплантів із титану).
 • Кардіостимулятори та штучні водії ритму.
 • Інсулінові помпи.
 • Кліпси на судинах головного мозку чи аорті.
 • Постійні слухові апарати.

Як проводиться МРТ ока і очних орбіт

Для початку слід вибрати зручну для себе дату та час обстеження. МРТ ока і очних орбіт не вимагає жодної спеціальної підготовки. Процедура триває близько 30 хвилин, при введені контрасту час обстеження може змінюватись. Впродовж цього часу єдине, що потрібно робити це лежати на зручній висувній кушетці томографу та намагатись не виконувати зайвих рухів. Обмеження рухливості потрібно для того, аби результати обстеження були максимально точними. Одразу після завершення процедури пацієнт може повернутись до виконання свої щоденних справ. МРТ органів зору із застосуванням контрастної речовини робить цей метод максимально ефективним при пошуку новоувтворень та визначенні їх розмірів. Контраст допомагає більш чітко відокремити здорову тканину від патологічно враженої. Контрастну речовину на основі гадолінію вводять внутрішньовенно одразу перед дослідженням. Вже через 24 години контраст абсолютно повністю виводиться з організму людини фізіологічним шляхом.

Наші ціни на МРТ ока і очних орбіт у Вінниці

Наші послуги з МРТ ока і очних орбіт Ціна, грн
МРТ орбіт
2000
МРТ орбіт з контрастом 5мл
3300
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 330 130

дзвінки безкоштовні

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису