МРТ ока і очних орбіт у Вінниці

МРТ ока і очних орбіт –  інформативний метод обстеження. Його можна навіть назвати лідером у діагностиці патологій зорових нервів, окорухових м’язів, сітківки ока та навколишніх структур. В умовах сучасного світу, де люди все більше і більше занурені у купу електронних гаджетів, дуже важливо піклуватись про свій зір. Патології зору дуже небезпечні, тому ми радимо у максимально швидкій термін після появи специфічних симптомів проводити своєчасно діагностику. У нашій клініці МЕДІЛЮКС на варті вашого здоров’я стоять кваліфіковані лікарі у тісній співпраці з досконалим обладнанням. Прикладом цього є апарат Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла.

магнітно-резонансний томограф Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 T
Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла

Переваги МРТ ока і очних орбіт

МРТ ока і очних яблук має багато превагах у порівнянні із іншими методами. Варто відмітити, що жоден інший метод діагностики не візуалізує м’які тканини настільки ж чітко як МРТ. Висока інформативність цього методу майже стовідсотково гарантує правильність встановлення діагнозу, що в свою чергу позитивно сприятиме процесу вибору лікування. Безпечність методу МРТ ока знаходиться на найвищому рівні, адже при цьому обстеженні не завдається жодної шкоди організму пацієнта, як, наприклад, при рентгенологічних обстеженнях. Слід також наголосити, що МРТ ока є абсолютно безболісним методом. З медичною клінікою МЕДІЛЮКС – лише комфорт.

Коли потрібно проводити МРТ ока і очних орбіт?

Усі ми неодноразово чули, що зір слід берегти змолоду, проте правильніше було б сказати, що берегти його треба все життя. Слід бути дуже уважним при появі будь яких змін зі сторони зору. Адже відновити зір при деяких захворюваннях дуже важко, особливо якщо цей процес запустити. Тому ми радимо не зволікати та одразу обстежуватись при появі наступних проблем:

 • Новоутворення та запальні процеси в області орбіт, повік, брів.
 • Дискомфорт в ділянці очей.
 • Різке погіршення зору.
 • Крововилив у структури ока після травми або спонтанний.
 • Біль в очах.
 • Підозра на відшарування сітківки.
 • Сторонні тіла у оці.
 • Екзофтальм (вибухання очних яблук).
 • Підозра на атрофію зорового нерву або інші дегенеративні зміни.

Протипокази до МРТ ока і очних орбіт

Більшість людей знають, що МРТ – це безпечний метод обстеження. Та навіть до нього існують протипокази. Пов’язані вони з особливостями будови апарату та технічною стороною цього обстеження. В основі МРТ лежить безліч фізичних та біологічних процесів, які протікають у нашому організмі. Апарат МРТ створює навколо себе магнітне поле, яке здатне зчитувати усі ці процеси та виводити їх у вигляді знімку. Здавалося б усе чудово, втім це магнітне поле доволі сильне та все металеве притягується до нього. Звідси і витікають можливі протипокази:

 • Наявність металевих імплантів (за виключенням імплантів із титану).
 • Кардіостимулятори та штучні водії ритму.
 • Інсулінові помпи.
 • Кліпси на судинах головного мозку чи аорті.
 • Постійні слухові апарати.

Як проводиться МРТ ока і очних орбіт

Для початку слід вибрати зручну для себе дату та час обстеження. МРТ ока і очних орбіт не вимагає жодної спеціальної підготовки. Процедура триває близько 30 хвилин, при введені контрасту час обстеження може змінюватись. Впродовж цього часу єдине, що потрібно робити це лежати на зручній висувній кушетці томографу та намагатись не виконувати зайвих рухів. Обмеження рухливості потрібно для того, аби результати обстеження були максимально точними. Одразу після завершення процедури пацієнт може повернутись до виконання свої щоденних справ. МРТ органів зору із застосуванням контрастної речовини робить цей метод максимально ефективним при пошуку новоувтворень та визначенні їх розмірів. Контраст допомагає більш чітко відокремити здорову тканину від патологічно враженої. Контрастну речовину на основі гадолінію вводять внутрішньовенно одразу перед дослідженням. Вже через 24 години контраст абсолютно повністю виводиться з організму людини фізіологічним шляхом.

Наші ціни на МРТ ока і очних орбіт у Вінниці

Наші послуги з МРТ ока і очних орбіт Ціна, грн
МРТ орбіт
2000
МРТ орбіт з контрастом 5мл
3300
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 330 130

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .?
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка???)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно???
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису