МРТ скронево-нижньощелепного суглоба у Вінниці

МРТ скронево-нижньощелепного суглобаце один із сучасних методів обстеження патологій цієї області. Останні роки прослідковується тенденція стоматологів до поглибленого вивчення зони скронево-нижньощелепного суглоба. Наш медичний центр МЕДІЛЮКС крокує в ногу із часом, тому ми першими у Вінниці пропонуємо проведення цього обстеження. Скронево-нижньощелепний суглоб є одним із найскладніших за анатомією. Амплітуда його рухів просто вражає. Без правильної роботи цього суглобу вкрай важко досягти правильного прикусу. Звідси витікає і те, що його дисфункція може мати негативний вплив на існуючий правильний прикус. Некоректно встановлені протези, пломби можуть спровокувати порушення у симетричності роботи суглобу, що призведе до сильнішого навантаження суглобу з однієї сторони. В свою чергу асиметричність у навантаженні може призвести до зміщення суглобових дисків та появи больового синдрому.

Покази до проведення МРТ скронево-нижньощелепного суглоба

 • Хрускіт, біль в щелепі.
 • Зниження амплітуди відкривання, відчуття блоку при відкритій чи закритій щелепі.
 • Дискомфорт при жуванні.
 • Вивихи щелепи.
 • Планування ортодонтичного чи ортопедичного лікування.
 • Головний біль з іррадіацією в ділянку скронь та щік.
 • Оніміння в зоні суглобу.
 • Набряки обличчя нез’ясованої етіології.

Усі ці симптоми можуть свідчити про патологічні зміни з боку скронево-нижньощелепного суглоба. Дуже часто люди не звертають уваги на вище перераховані симптоми. А дарма, порушення в роботі цього суглобу може призвести до серйозних наслідків. Саме тому наш  медичний центр МЕДІЛЮКС єдиний у області пропонує обстеження цієї ділянки. А сучасний апарат Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла допомагає нашим лікарям у правильний та точній діагностиці проблем такої важливої ділянки нашого тіла.

магнітно-резонансний томограф Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 T
Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла

Переваги МРТ скронево-нижньощелепного суглоба

Чому саме МРТ? Тут усе дуже просто: лише цей метод може високоефективно та безпечно оцінити вади цього суглоба. У порівнянні с рентгенологічними методами обстеження, МРТ не заподіює жодної шкоди вашому організму. В основі методу МРТ лежить явище магнітно-ядерного резонансу, яке у порівнянні з рентгенологічним опроміненням є абсолютно безпечним. Також слід зазначити, що наприкінці дослідження ви отримуєте тривимірну модель вашого скронево-нижньощелепного суглобу. Це дає змогу оцінити роботу суглоба у декількох площинах, оцінити стан суглобових поверхонь, стан міжсуглобових дисків а також функціонування м’язів.

Протипокази до проведення МРТ скронево-нижньощелепного суглоба

Як і в будь-якого методу обстеження, у МРТ скронево-нижньощелепного суглоба існують протипокази. Пов’язані вони переважно з особливостями роботи апарату, а саме з магнітним полем що утворюється навколо нього. Оскільки метали можуть притягуватись до катушки, суворо заборонено під час дослідження мати при собі будь які металеві прикраси чи вироби. Саме тому при зазначених нижче обставинах МРТ обстеження є протипоказаним:

 • Кардіостимулятор та штучний водій ритму старих зразків.
 • Такі металеві елементи як інсулінова помпа.
 • У випадку наявності металевих імплантів (за виключенням ендопротезів з титану).
 • Кохлеарні імпланти.
 • Кровоспинні кліпси на великих (магістральних) судинах та на судинах головного мозку.
 • Вага пацієнта більше 130 кг.

Як підготуватись до обстеження?

МРТ скронево-нижньощелепного суглоба не вимагає жодної спеціальної підготовки від пацієнта. Достатньо лише вибрати зручний для себе час та з’явитись у клініку задля проведення обстеження. Одразу після дослідження ви зможете повернутись до виконання своїх щоденних справ.

Наші ціни на МРТ скронево-нижньощелепного суглоба у Вінниці

Наші послуги з МРТ скронево-нижньощелепного суглоба Ціна, грн
МРТ скронево-нижньощелепного суглоба
2310
МРТ скронево-нижньощелепного суглоба з контрастом 5 мл
3630
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 330 130

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .?
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка???)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно???
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису