МРТ грудної клітки у Вінниці

Грудна клітка – це область тіла, обмежена ребрами, грудиною та хребтов. Всередині грудної клітки знаходяться найважливіші структури: легені, серце, стравохід та магістральні судини. Не можна забувати також про грудний відділ хребта. Обстеження цієї області потрібне пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями, патологіями системи дихання та ШКТ, проблемами зі спиною.
На сьогоднішній день найбільш інформативним методом інструментального обстеження є МРТ. Магнітно-резонансна томографія актуальна і в дослідженні органів грудної клітки. Якісна диференціація тканин, можливість розглянути структури пошарово або провести сканування з контрастом – це лише частина переваг МРТ. І звичайно ж, коли річ заходить про життєво-важливі органи, необхідно обстежуватись на кращому обладнанні. 
В лікувально-діагностичному центрі МЕДІЛЮКС можна пройти МРТ грудної клітки швидко і без черг, отримати заключення досвідченого спеціаліста і навіть записатись на консультацію до лікаря потрібного профілю.

Покази до проведення МРТ грудної клітки

В цілому, показом для проведення магнітно-резонансної томографії грудної клітки може бути будь-який симптом, який свідчить про патологічний процес в дихальних шляхах, легенях, плеврі, органах середостіння, серці, ребрах та інших структурах ГК. Тому доцільно поділити прояви і покази на групи, в залежності від об’єкта дослідження:

  • МРТ м’яких тканин грудної клітки призначають при підозрі на пухлинні або запальні процеси в жировій клітковині та м’язах. Часто такі процеси починаються на шиї, кінцівках або в молочних залозах та розповсюджуються на м’які тканини ГК. Можуть з’являтись видимі випинання або зміни на шкірі.
  • МРТ органів середостіння – дуже важливе обстеження при підозрі на новоутворення цієї ділянки, медіастиніт (запалення середостіння), перикардит (запалення серцевої сумки), аневризми. Пацієнт відчуває важкість в ГК, підвищення температури, перебої в роботі серця.
  • МРТ грудного відділу хребта виконується в тому випадку, коли підозрюють міжхребцеві грижі, пухлини або метастази хребців чи спинного мозку. Зазвичай пацієнта турбує вогнищева неврологічна симптоматика – нейропатичний біль, порушення моторики, парез або параліч кінцівок.
магнітно-резонансний томограф Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 T
Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла

Протипокази до проведення МРТ грудної клітки

Магнітно-резонансний томограф – абсолютно безпечне і безболісне обстеження. Але пацієнт під час процедури знаходиться в магнітному полі, тому існує ряд протипоказів до проведення МРТ:

  • Наявність слухових імплантів
  • Інсулінові помпи
  • Кліпси на великих судинах
  • Кардіостимулятори та електроди
  • Будь-які інші імпланти старого зразка, виготовлені з феромагнітних матеріалів

На щастя, сучасні протези клапанів, стенти, ендопротези суглобів виготовляють зі сплавів, які не піддаються дії магнітного поля. Тому пацієнт може обстежуватись безліч разів, не отримуючи променевого навантаження.

Що показує МРТ грудної клітки?

Магнітно-резонансна томографія – настільки точний метод обстеження, що з його допомогою можна дослідити функцію та будову найменших структур організму. Зокрема, можна вивчити стан слизової оболонки ШКТ або дихальних шляхів, побачити на знімках органів грудної клітки новоутворення на початкових стадіях або найменші метастази. За потребою також призначають МРТ грудної клітки з контрастом. Це дозволяє дослідити стан судин і роботу серцево-судинної системи в цілому. Розповсюдження запального процесу по клітковині, зміни кісток та суглобів, накопичення рідини в порожнинах – все це можна побачити на сканах та встановити правильний діагноз.

Навіщо обстежуватись декілька разів, не отримуючи при цьому належного результату? Хіба не краще витратити годину і розставити всі крапки над “і”, а також полегшити роботу лікарю? Записуйтесь на томографію грудної клітки вже зараз!

Ціни на МРТ грудної клітки у Вінниці

Наші послуги з МРТ грудної клітки Ціна, грн
МР-ангіографія судин грудної клітки (ТЕЛА)
4840
МР-ангіографія судин грудної клітки (ТЕЛА) з контрастом 5 мл
6160
МРТ грудної клітки (м'які тканини, межистіння)
2695
МРТ грудної клітки (м'які тканини, межистіння) з контрастом 5 мл
4015
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 33-01-30

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .👍
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка👍👍👍)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно👍👍👍
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису