МРТ серця у Вінниці

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) – абсолютно неінвазивна методика оцінки серцево-судинної системи. Іонізуюче випромінювання або традиційні контрастні речовини при цьому не використовуються. Метод, який дає змогу одержати висококонтрастне зображення тканин серця та виміряти швидкість кровотоку. За допомогою даної методики все серце можна дослідити протягом 10 хвилин. Вона допомагає за лічені хвилини виявити у пацієнта вроджені та набуті захворювання серця,  аневризми грудної аорти, патологію середостіння та легенів тощо. На сьогоднішній день в усьому світі МРТ визнаний найбезпечнішим методом серед інструментальних досліджень. А спеціалісти лікувально-діагностичного центру МЕДІЛЮКС пишаються тим, що на озброєнні клініки знаходиться один з найкращих томографів в усьому світі – Siemens MAGNETOM Avanto, що гарантує Вашу безпеку та забезпечує високу інформативність дослідження.

Комп’ютерна томографія
(КТ) також дозволяє отримати знімки коронарних судин, як у часовому, так і в просторовому вимірі. Результати КТ дають точний висновок про стан серцевого м’яза, як з якісної, так і з кількісної точки зору, що дає можливість, вже на початковій стадії захворювання, з великою точністю розпізнати звуження або наявність аномалій коронарних артерій серця. Проте існує ряд ситуацій, при яких саме МРТ має діагностичні переваги окрім безумовної безпечності для пацієнта.

Покази до МРТ серця

 • Вроджені вади серця та судин.
 • Гіпертрофічна кардіоміопатія. Метод дає можливість виявити наявність та ступінь фіброзних змін в серці.
 • Діагностика та диференціація різних видів кардіоміопатій, вчасне виявлення яких може застерегти від розвитку фатальних аритмій.
 • Захворювання перикарда.
 • Пухлини серця – метод дозволяє виявити первинні та вторинні новоутворення серця, оцінити локалізацію та васкуляризацію пухлини, провести диференціацію з тромбами.
 • Захворювання клапанного апарату серця (особливо МРТ рекомендоване в складних випадках, коли недостатньо проведення ехокардіографії).
 • Захворювання аорти (МРТ не поступається черезстравохідній ехокардіограмі  та КТ).
 • При міокардиті МРТ дає можливість візуалізації специфічних ознак запальних змін міокарда.
 • При ІХС – метод дає можливість виявити гострий та перенесений інфаркт міокарда.
 • При стентуванні  – дає можливість оцінити стан міокарда перед проведенням стентування та шунтування завдяки аналізу  специфічних змін в стінці міокарда, що може спрогнозувати нюанси відновлення скоротливої здатності міокарда після хірургічного лікування.

Вибрати між КТ, МРТ чи коронарографією – це приблизно як обирати між ножем, виделкою та ложкою. Усі способи потужні та ефективні, але для кожного з них є певні специфікації та особливості. Саме тому вибір методики варто довірити своєму лікарю. МРТ з контрастуванням дає неперевершену можливість отримати тривимірну модель серця та його судин, безперечним плюсом даних методів є їх безболісність. 

Частим запитанням є: чи можна проводити МРТ серця хворим, що перенесли операцію з приводу протезування клапанів? Якщо хворому було імплантовано штучний механічний клапан серця, це може бути відносним протипоказом до проведення дослідження. Можливість проведення дослідження буде залежати виключно, від томографа. Наприклад, апарати з потужністю 1.5 т це дозволяють. Siemens MAGNETOM Avanto, який знаходиться в МЕДІЛЮКС, якраз відноситься до таких томографів.

Протипокази до МРТ серця

Протипокази до МРТ серця можна розділити на абсолютні та відносні.

До абсолютних належать

 •         Наявність кохлеарних імплантів
 •         Наявність кровоспинних кліпс у головному мозку та аорті
 •         Деякі типи кардіостимуляторів

До відносних належать

 •         Вагітність у І триместрі
 •         Клаустрофобію
 •         Інсулінову помпу
 •         Декомпенсовані стани
магнітно-резонансний томограф Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 T
Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла

Як підготуватись до МРТ серця?

Наразі для підготовки до МРТ серця не існує жодних складнощів. Якщо у вас спостерігались напади клаустрофобії, проконсультуйтесь про це заздалегідь з вашими лікарем, можливо він призначить вам певні седативні засоби, аби дослідження пройшло для вас з максимальним комфортом.  Також МЕДІЛЮКС надає послугу анестезіологічного забезпечення. Тобто ви можете пройти обстеження уві сні. 
Ви можете вільно харчуватись, споживати улюблені напої, проте при проведенні дослідження з контрастуванням, все ж знадобиться утриматись від пиття на 4-5 годин перед дослідженням.  Суттєво важлива умова –  безпосередньо перед початком сканування необхідно зняти усі металеві аксесуари.

Як проводиться МРТ серця

Після ознайомлення з нашими лікарями та томографом, вам запропонують зняти усі металеві аксесуари та переодягнутись. Після цього вас запросять зручно розташуватись на висувному столику томографа, який рухається всередині апарату, далі під’єднають електроди, схожі на ті, що використовуються про звичайному ЕКГ обстеженні.  Наступним кроком відбудеться автоматичне «занурення» до томографу. При виконанні дослідження з контрастуванням, вам буде встановлено внутрішньовенний катетер. У середньому тривалість усієї процедури складає близько 40 хвилин. З вами завжди будуть на зв’язку лікарі з апаратної, які будуть вам давати інструкції.

Ціни на МРТ серця у Вінниці

Наші послуги з МРТ серця Ціна, грн
МРТ серця
4400
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 33-01-30

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .👍
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка👍👍👍)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно👍👍👍
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису