МРТ наднирників у Вінниці

МРТ наднирників – це інформативний та  точний метод діагностики хвороб. Не дивлячись на невеликі розміри, наднирки продукують гормони адреналін та норадреналін. Це лише найвідоміша широкому загалу частина гормонів, які продукує ця залоза. Але окрім них існує ще декілька, які нічим не поступаються своїм відомим «родичам». Отже, наднирники, як і будь-який інший орган ендокринної системи людини є незамінними для правильного функціонування організму. Саме тому і підхід до діагностики має бути не менш серйозним.

МРТ наднирників – це єдиний метод обстеження, який здатен відповісти на усі питання щодо структури, кровопостачання, положення та розмірів цього органу. А завдяки високій роздільній здатності отриманих зображань лікарі зможуть отримати відповіді на питання наявності чи відсутності патологічних змін. Варто відмітити абсолютну безпечність цього методу, наприклад у порівнянні із рентгенологічними методами обстежень, які несуть променеве навантаження на пацієнта.

магнітно-резонансний томограф Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 T
Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла

Покази до МРТ наднирників

Хоча список показів і не особливо великий, втім дуже серйозний. Ми радимо не зволікати, якщо ви помітили подібні скарги у себе, варто одразу пройти якісну діагностику для своєчасного підтвердження або спростування діагнозу. Отже покази:

 • Стрімке та потужне підвищення артеріального тиску.
 • Приступи пришвидшеного серцебиття та перебої у роботі серця.
 • Різкі зміни у вазі тіла, як в сторону підвищення, так і зниження.
 • Набряки.
 • Порушення менструального циклу у жінок та еректильна дисфункція у чоловіків.
 • Біль у поперековому відділі хребта.

Причиною подібних станів можуть бути такі захворювання як:

 • Феохромоцитома
 • Аденома наднирників

Як підготуватись до МРТ наднирників?

Для підготовки до МРТ наднирників варто виконати декілька простих кроків. Перш за все, це дієта, яка направлена на зменшення газоутворення, із раціону виключаються усі продукти, що містять клітковину, свіжі овочі та фрукти. Саме обстеження проводиться натще. Всі ці кроки направлені на поліпшення якості зображення саме тому ми рекомендуємо їх дотримуватись. Безпосередньо перед початком обстеження необхідно зняти усі металеві прикраси та пристрої, залишити їх у спеціально відведеному місці. Зазвичай процедура триває близько 30 хвилин, проте, за умови введення контрастної речовини тривалість збільшується.

МРТ наднирників з контрастом необхідне для пошуку новоутворень. Контрастна речовина на основі гадолінію чудово посилює якість зображання, допомагає підсилити судинний малюнок та контури утворення. Ці дані допомагають у вирішенні питання природи новоутворення. Контраст вводять внутрішньовенно на початку обстеження, а вже за 24 годин він абсолютно повністю виводиться з організму природнім шляхом із сечею. Контрастування є абсолютно безпечним для здоров’я. Перед початком обстеження вам буде проведено тест для виключення алергічної реакції.

Протипокази до МРТ наднирників

Протипоказом до кожного МРТ обстеження є наявність металевих сторонніх тіл в організмі людини. Це пов’язано з особливостями роботи апарату. Річ у тім, що під час роботи томографу, навколо нього утворюється потужне магнітне поле, яке здатне притягувати металічні предмети.

 • Наявність штифтів, імплантів, за виключенням виробів із титану, кровоспинних кліпс.
 • Інсулінова помпа.
 • Штучні водії ритму та кардіостимулятори.
 • Наявність кохлеарних слухових апаратів.

Також існує ряд протипоказів для процедури із використанням контрасту:

 • Індивідуальна непереносимість контрастної речовини.
 • Вагітність у І триместрі.
 • Грудне вигодовування.
 • Важка ниркова та печінкова недостатність.

Наші ціни на МРТ наднирників у Вінниці

Наші послуги з МРТ наднирників Ціна, грн
МРТ наднирників
2640
МРТ наднирників з контрастом 5 мл
3960
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 330 130

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .?
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка???)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно???
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису