Мрт підшлункової залози у Вінниці

МРТ підшлункової залози – це сучасний та один із найбільш достовірних методів діагностики захворювань підшлункової залози. Механізм роботи підшлункової досить складний,  злагоджена робота її необхідна як для правильного функціонування шлунково-кишкового тракту, так і для регулювання рівня цукру в крові. Адекватна робота підшлункової залози вимагає до себе і відповідального ставлення. Саме для цього і створений метод МРТ підшлункової залози, за допомогою якого лікар зможе отримати найточніші та найвисокоякісніші зображення, отримає тривимірну модель органу, з можливістю пошарово вивчити його структуру. І все це абсолютно безпечно та без опромінення, яке є недоліком всіх рентгенологічних методів обстеження.

магнітно-резонансний томограф Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 T
Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла

Що показує МРТ підшлункової залози

Висока роздільна здатність зображень дає змогу оцінити навіть найменші структури підшлункової залози. Після обстеження пацієнт матиме інформацію щодо розмірів залози, форми, контурів, кровопостачання, наявності чи відсутності патологічних включень. Також МРТ допомагає оцінити стан внутрішньопідшлункових протоків та здатен розпізнати патологічні включення розміром від 2 міліметрів. Саме ці речі вирізняють МРТ підшлункової залози серед інших методів та дозволяють швидко та якісно підібрати подальшу тактику лікування.

Покази до МРТ підшлункової залози

Враховуючи вкрай високу важливість підшлункової залози проходити таке обстеження радять при наступних станах:

 • При підозрі на гострий чи хронічний панкреатит.
 • Біль в животі, та біль у лівому підребер’ї з іррадіацією у спину.
 • Підозра на панкреонекроз.
 • Вздуття живота, зміна характеру випорожнень.
 • Для уточнення результатів УЗД діагностики.
 • За наявності характерних змін у аналізах крові та сечі.
 • Підозра на злоякісні чи доброякісні новоутворення.
 • За наявності травматичних пошкоджень органу.
 • Перед плануванням оперативних втручань.

Загалом цей метод може бути використаний як для первинної діагностики, так і для уточнення попереднього діагнозу.

Як підготуватись до МРТ підшлункової залози?

Підготовка до МРТ підшлункової залози не сильно відрізняється від підготовки до МРТ обстежень інших органів черевної порожнини. За декілька днів до обстеження необхідно дотримуватись дієти, яка направлена на зменшення газоутворення в кишечнику. З раціону виключається такі продукти як хліб, капуста, бобові, свіжі фрукти. Саме обстеження проводиться натще, тому останній прийом їжі повинен бути як мінімум за 5 годин до процедури. Також в день обстеження ми радимо відмовитись від куріння та вживання кави та чаю. Особливу увагу варто звернути на те, що перед початком дослідження, усі металеві прикраси та аксесуари мають бути зняті та залишені у спеціально відведеному приміщенні. За детальнішою інформацію ви завжди можете звернутись до лікарів нашого медичного центру МЕДІЛЮКС. Враховуючи багаторічний досвід та професіоналізм наших фахівців, ви можете бути впевненні у достовірності отриманих результатів. Тим більше, що  на допомозі нашим лікарям стоїть ультрасучасний апарат Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла.

Протипокази до МРТ підшлункової залози

Незважаючи на всю безпечність методу існує ряд протипоказів, які пов’язані з утворенням магнітного поля навколо апарату, яке здатне притягувати усі металеві предмети. Серед протипоказів:

   • Наявність штифтів, імплантів, кровоспинних кліпс.
   • Інсулінова помпа.
   • Штучні водії ритму та кардіостимулятори.

МРТ підшлункової залози з контрастом

За необхідності у нашому медичному центрі існує можливість проведення обстеження із контрастуванням. Контрастна речовина підсилює якість зображення, що  є  обов’язковим елементом діагностики для певного ряду патологій. Перед початком процедури вам буде зроблений тест для виключення алергічних реакцій. Сам контраст вводять внутрішньовенно безпосередньо перед початком обстеження. 

Наші ціни на МРТ підшлункової залози у Вінниці

Наші послуги з МРТ органів черевної порожнини Ціна, грн
МРТ органів черевної порожнини
3300
МРТ органів черевної порожнини з контрастом 5 мл
5560
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 330 130

дзвінки безкоштовні

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису