МРТ кісток тазу

Мрт кісток тазу – це сучасний метод обстеження, який допомагає виявити навіть найменші патології з боку опорно-рухового апарату. МРТ дослідження володіє надзвичайно високою точністю отриманих результатів, а також є абсолютно безпечним. Даний вид обстеження дає можливість лікарю оцінити стан кісток тазу у декількох проекціях та навіть пошарово. На відміну від рентгенологічних методів обстеження, метод МРТ здатен однаково добре оцінити стан м’яких тканин разом із судинам та нервовими структурами, а також стан кісткової тканини. Варто відмітити, що суттєвою перевагою також є відсутність променевого навантаження на пацієнта. Саме через ці переваги МРТ дає можливість діагностувати навіть найменші відхилення від норми та вважається еталонним. Йти у ногу із часом – ось мета МЕДІЛЮКС, а без якісного медичного обладнання це майже неможливо. Тому у діагностиці нам допомагає апарат Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла, який довів своє місце лідера у визначних клініках світу.

магнітно-резонансний томограф Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 T
Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла

Покази до МРТ кісток тазу

Зазвичай МРТ кісток тазу призначається у разі скарг пацієнта на:

 • Скутість рухів.
 • Больові відчуття в ділянці тазу.
 • Місцеве або генералізоване підвищення температури тіла.
 • Травми, забої, набряк в області тазу.

Доволі часто цей вид обстеження призначається перед проведенням операцій, а особливо перед оперативним втручанням з ендопротезування. Саме перед виконанням таких операцій потребується неймовірна точність отриманих зображень, адже це є запорукою успіху.

Що показує МРТ кісток тазу?

МРТ кісток тазу діагностує не лише зміни у м’яких тканинах, але й стан кісткової системи. Саме тому цей метод є майже універсальним для виявлення різного роду патологій:

 • Перелом кісток тазу або їх тріщини.
 • Розриви, розтягнення або інші травматичні ураження м’яких тканин тазу.
 • Різноманітні запальні процеси.
 • Пухлини та метастази.
 • Вродженні та набуті аномалії кісток тазу.
 • Защемлення нервів.
 • Вікові зміни по типу остеопорозу.

Надзвичайно ефективним МРТ кісток тазу є у випадку важких, комбінованих травм. Адже при проведенні цього дослідження можна оцінити також і органи малого тазу, а саме стан:

 • Матки.
 • Яєчників.
 • Сечового міхура.

Неоціненну допомогу лікарям надає МРТ в пошуку пухлинних захворювань. Завдяки надзвичайно високій чутливості МРТ може виявити пухлину ще на зовсім ранніх стадіях, оцінити її розмір та зв’язок з прилеглими тканинами, побачити вогнища метастазування. Саме тому вдається уникнути помилок при постановці діагнозу, які можуть негативно вплинути на процеси одужання, а подекуди призвести до інвалідизації пацієнта.

Протипокази до МРТ кісток тазу

Попри всі переваги,  безпечність і високу інформативність, у даного  методу обстеження все ж існують свої протипокази. Пов’язані вони із особливостями роботи томографу, а саме із магнітним полем, яке він створює навколо під час обстеження. Це магнітне поле здатне притягувати металеві предмети, саме тому категорично заборонено проходити МРТ кісток тазу хворим, що мають:

 • Кардіостимулятори та штучній водії ритму старих зразків.
 • Металеві імпланти, ендопротези (за виключенням виробів із титану, який є парамагнетиком).
 • Слухові апарати у середньому вусі.
 • Інсулінові помпи.
 • Наявність кровоспинних кліпс на аорті та судинах головного мозку.

До відносних протипоказів відносять:

 • Вага тіла пацієнта більше 130 кг.
 • Вагітність у І триместрі та грудне вигодовування ( у випадку проведення дослідження із контрастуванням).

У випадку проведення процедури із контрастуванням, протипоказом буде наявність у пацієнта алергії на контрастну речовину, а саме на гадоліній. Також контрастування буде виключено для пацієнтів з нирковою та печінковою недостатністю в стадії декомпенсаціі.

Наші ціни на МРТ кісток тазу у Вінниці

Наші послуги з МРТ кісток тазу Ціна, грн
МРТ кісток тазу
2035
МРТ кісток тазу з контрастом 5 мл
3355
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 330 130

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .?
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка???)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно???
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису