МРТ м’яких тканин шиї у Вінниці

Магнітно резонансна томографія м’яких тканин шиїметод, який вважається еталоном серед інших діагностичних процедур. Настільки потужним його робить неймовірна інформативність та діагностична цінність отриманих даних, а також незрівнянна безпечність. Лише при проведенні МРТ м’яких тканин шиї вдається отримати зображення досліджуваної ділянки у декількох проекціях. Все вищезазначене допомагає у вірній постановці діагнозу. Це в свою чергу дозволить обрати ефективне лікування.

За точність отриманих результатів у нашій клініці МЕДІЛЮКС відповідає сучасний Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла. Все це відбувається під чітким контролем наших лікарів, які, безперечно, є справжніми професіоналами своєї справи.

Що показує МРТ м’яких тканин шиї?

Тільки метод МРТ м’яких тканин шиї здатен в повному обсязі показати всі структури цієї ділянки – фасції, м’язи, сухожилки, судинно-нервовий пучок, лімфатичні вузли. Адже анатомія шиї дуже складна. Оцінити стан таких органів як гортань, гортаноглотка, слинні залози, щитовидна залоза. Саме завдяки такій високій деталізації стає можливо чітко зрозуміти яке саме анатомічне утворення уражене патологічним процесом. Це можуть бути:

 • Травматичні ураження, гематоми.
 • Запальні процеси.
 • Сторонні тіла.
 • Доброякісні чи злоякісні новоутворення.
 • Метастатичне ураження лімфатичних вузлів.
магнітно-резонансний томограф Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 T
Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла

Покази до проведення МРТ м’яких тканин шиї

 • Збільшення лімфатичних вузлів.
 • Запалення.
 • Стеноз.
 • Зміни голосу.
 • Порушення акту ковтання.
 • Виражений больовий синдром.
 • Зовнішні прояви патології ( почервоніння, збільшення лімфовузлів, набряк, тощо).
 • Аномалії розвитку та вроджені захворювання.

Це не повний список показів до МРТ обстеження цієї ділянки. Наші спеціалісти закликають не тягнути з діагностикою, адже раннє виявлення є вкрай важливим у лікуванні будь якого захворювання і є запорукою збереження здоров’я.

Протипокази до проведення МРТ м’яких тканин шиї

Не зважаючи на абсолютну безпечність цього методу обстеження все ж існує ряд протипоказів. Повязані вони з особливостями роботи томографу. В основі методу МРТ лежить явище магнітно-ядерного резонансу, а сам томограф створює магнітне поле навколо себе. Варто підкреслити, що у порівняні з рентгенологічним методами обстеження, які опромінюють пацієнта, МРТ не несе жодної шкоди. Втім магнітне поле, яке створює томограф здатне притягувати до себе металеві предмети, саме тому приведені нижче обставини та стани є протипоказами до цього обстеження:

 • Металеві імпланти та протези (за виключенням тих які виробленні з титану який є парамагнетиком).
 • Наявність інсулінової помпи.
 • Кровоспинні кліпси на судинах головного мозку та великих магістральних судинах.
 • Штучні водії ритму та кардіостимулятори старих зразків (магнітне поле може негативно вплинути на правильну роботу цих пристроїв).
 • Вага пацієнта більша за 130 кг.
 • Вагітність у першому триместрі (вважається відносним протипоказом).

Як підготуватись до обстеження?

Проведення МРТ м’яких тканин шиї не вимагає від пацієнта жодної спеціальної підготовки. Більше того, одразу після обстеження пацієнт може повернутись до виконання щоденних справ. Єдина умова – це повна відсутність металевих предметів під час обстеження. Усі прикраси та металеві предмети мають бути залишені в спеціальній кімнаті, задля уникнення небажаних наслідків. При наявності попередніх заключень МРТ бажано мати їх із собою. Про все інше подбають наші лікарі та чудовий персонал медичного центру МЕДІЛЮКС.

Наші ціни на МРТ м’яких тканин шиї у Вінниці

Наші послуги з МРТ шиї Ціна, грн
МРТ м'яких тканин шиї
2350
МРТ м'яких тканин шиї з контрастом 5мл
4070
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 330 130

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .?
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка???)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно???
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису