МРТ суглобів у Вінниці

Тільки зіткнувшись із проблемою розумієш, як сильно патології суглобів впливають на якість життя. Опорно-рухова система — одна з найважливіших для будь-якого організму, в тому числі — для людини. Адже рухи зумовлюють наше пересування, вербальну і невербальну взаємодію з іншими, харчування, точні дії і навіть мистецькі починання. Існує безліч сумних історій про талановитих музикантів, професійних спортсменів, заможних ювелірів та інших спеціалістів, чия приголомшлива кар’єра закінчилась через проблеми із суглобами.

МРТ коліна
МРТ стопи
МРТ китиці
МРТ плеча
МРТ кульшового суглоба
Previous
Next

На жаль, в структурі загальної захворюваності патології опорно-рухової системи посідають четверте місце (5% населення України). Причому, реєструються тільки випадки звернень до лікаря, а насправді вдвічі більше людей ніколи не обстежуються з приводу суглобових захворювань. Давайте розберемось, чому важливо вчасно проходити повноцінне обстеження опорно-рухової системи, і яка роль в цьому МРТ.

Золотий стандарт діагностики

Хрящова тканина — одна з найскладніших структур людського організму. Вона дуже повільно і важко відновлюється, що являється головною проблемою в лікуванні дегенеративних захворювань суглобів. В той же час, безліч патологій з цієї групи можуть роками протікати майже безсимптомно. Тому є сенс виокремлювати групи людей, які мають періодично обстежуватись з профілактичною метою. До них відносяться:

 • Пацієнти після протезування суглобів
 • Спортсмени (особливо стосується важко- та легкоатлетів, велосипедистів, танцюристів, футболістів, представників бойових мистецтв)
 • Люди, у яких в анамнезі важка опорно-рухова травма — переломи, вивихи, розчавлення м’яких тканин, в тому числі бойові і виробничі травми
 • Пацієнти ревматологів з артритами в анамнезі
 • Також до уваги слід віднести ускладнення деяких паразитарних інвазій — артритом може ускладнюватись лямбліоз, хвороба Лайма тощо
 • Нарешті, нерідко через мінеральний та гормональний дисбаланс, гіповітаміноз, збільшення ваги та зміну патерну руху проблеми із суглобами відзначають вагітні у ІІІ триместрі

Звичайно, в кожній ситуації статистично різні “мішені”. Для велосипедистів — кульшові суглоби, для бігунів та вагітних — колінні, при ревматоїдному артриті переважно страждають мілкі суглоби, при борреліозі — знову колінні. Але незалежно від локалізації та причини, кращим інструментальним методом обстеження при захворюваннях природних “шарнірів” являється МРТ.

Магнітно-резонансна томографія дозволяє виявити будь-які зміни структури хрящової тканини, суглобової сумки, зв’язок навіть на клітинному рівні, тому це обстеження популярне як серед травматологів і ортопедів, так серед ревматологів, ендокринологів, інфекціоністів, акушерів-гінекологів, онкологів, щелепно-лицьових хірургів, ЛОРів, неврологів, реабілітологів та представників інших лікарських професій. В ЛДЦ МЕДІЛЮКС обстеження проводиться на ультрасучасному апараті Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 T.

магнітно-резонансний томограф Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 T
Магнітно резонансний томограф Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 T.

Переваги МРТ

 • Протипокази обумовлені тільки технічними особливостями метода (надмірна вага тіла, наявність феромагнітних імплантів і т.д.)
 • Обстеження абсолютно безпечне, підходить навіть немовлятам і вагітним
 • МРТ — не тільки безболісний, але й комфортний (всупереч чуткам) інструментальний метод
 • При обстеженні без контрастування ця процедура також досить доступна фінансово, не потребує підготовки, проходить досить швидко (15-20 хв)
 • І нарешті, саме МРТ — найбільш точний, інформативний та універсальний метод для діагностики суглобових патологій. В будь-якій країні спеціаліст будь-якого напрямку зможе отримати максимум інформації про проблемний суглоб з томограм і заключення рентгенолога

В лікувально-діагностичному центрі МЕДІЛЮКС можна обстежити будь-який сегмент опорно-рухової системи швидко, комфортно та за адекватною вартістю. Запишіться на процедуру за контактним номером.

Наші послуги з МРТ суглобів Ціна, грн
МРТ коліна
1550
МРТ кульшового суглобу
1540
МРТ плеча
2100
МРТ китиці
1900
МРТ стопи
1900
МРТ ліктьового суглобу
1900
МРТ гомілково-ступневого суглобу
1925
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 33-01-30

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .👍
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка👍👍👍)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно👍👍👍
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису