МРТ суглобів у Вінниці

Тільки зіткнувшись із проблемою розумієш, як сильно патології суглобів впливають на якість життя. Опорно-рухова система — одна з найважливіших для будь-якого організму, в тому числі — для людини. Адже рухи зумовлюють наше пересування, вербальну і невербальну взаємодію з іншими, харчування, точні дії і навіть мистецькі починання. Існує безліч сумних історій про талановитих музикантів, професійних спортсменів, заможних ювелірів та інших спеціалістів, чия приголомшлива кар’єра закінчилась через проблеми із суглобами.

На жаль, в структурі загальної захворюваності патології опорно-рухової системи посідають четверте місце (5% населення України). Причому, реєструються тільки випадки звернень до лікаря, а насправді вдвічі більше людей ніколи не обстежуються з приводу суглобових захворювань. Давайте розберемось, чому важливо вчасно проходити повноцінне обстеження опорно-рухової системи, і яка роль в цьому МРТ.

МРТ коліна
МРТ стопи
МРТ китиці
МРТ плеча
МРТ кульшового суглоба
Previous
Next

Золотий стандарт діагностики

Хрящова тканина — одна з найскладніших структур людського організму. Вона дуже повільно і важко відновлюється, що являється головною проблемою в лікуванні дегенеративних захворювань суглобів. В той же час, безліч патологій з цієї групи можуть роками протікати майже безсимптомно. Тому є сенс виокремлювати групи людей, які мають періодично обстежуватись з профілактичною метою. До них відносяться:

 • Пацієнти після протезування суглобів
 • Спортсмени (особливо стосується важко- та легкоатлетів, велосипедистів, танцюристів, футболістів, представників бойових мистецтв)
 • Люди, у яких в анамнезі важка опорно-рухова травма — переломи, вивихи, розчавлення м’яких тканин, в тому числі бойові і виробничі травми
 • Пацієнти ревматологів з артритами в анамнезі
 • Також до уваги слід віднести ускладнення деяких паразитарних інвазій — артритом може ускладнюватись лямбліоз, хвороба Лайма тощо
 • Нарешті, нерідко через мінеральний та гормональний дисбаланс, гіповітаміноз, збільшення ваги та зміну патерну руху проблеми із суглобами відзначають вагітні у ІІІ триместрі

Звичайно, в кожній ситуації статистично різні “мішені”. Для велосипедистів — кульшові суглоби, для бігунів та вагітних — колінні, при ревматоїдному артриті переважно страждають мілкі суглоби, при борреліозі — знову колінні. Але незалежно від локалізації та причини, кращим інструментальним методом обстеження при захворюваннях природних “шарнірів” являється МРТ.

Магнітно-резонансна томографія дозволяє виявити будь-які зміни структури хрящової тканини, суглобової сумки, зв’язок навіть на клітинному рівні, тому це обстеження популярне як серед травматологів і ортопедів, так серед ревматологів, ендокринологів, інфекціоністів, акушерів-гінекологів, онкологів, щелепно-лицьових хірургів, ЛОРів, неврологів, реабілітологів та представників інших лікарських професій. В ЛДЦ МЕДІЛЮКС обстеження проводиться на ультрасучасному апараті Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 T.

магнітно-резонансний томограф Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 T
Магнітно резонансний томограф Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 T.

Переваги МРТ

 • Протипокази обумовлені тільки технічними особливостями метода (надмірна вага тіла, наявність феромагнітних імплантів і т.д.)
 • Обстеження абсолютно безпечне, підходить навіть немовлятам і вагітним
 • МРТ — не тільки безболісний, але й комфортний (всупереч чуткам) інструментальний метод
 • При обстеженні без контрастування ця процедура також досить доступна фінансово, не потребує підготовки, проходить досить швидко (15-20 хв)
 • І нарешті, саме МРТ — найбільш точний, інформативний та універсальний метод для діагностики суглобових патологій. В будь-якій країні спеціаліст будь-якого напрямку зможе отримати максимум інформації про проблемний суглоб з томограм і заключення рентгенолога

В лікувально-діагностичному центрі МЕДІЛЮКС можна обстежити будь-який сегмент опорно-рухової системи швидко, комфортно та за адекватною вартістю. Запишіться на процедуру за контактним номером.

Наші послуги з МРТ суглобів Ціна, грн
МРТ коліна
1550
МРТ кульшового суглобу
1540
МРТ плеча
2100
МРТ китиці
1900
МРТ стопи
1900
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 33-01-30

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .👍
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка👍👍👍)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно👍👍👍
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису