МРТ гомілково-ступневого суглоба у Вінниці

МРТ гомілково-ступневого суглоба – один із сучасних методів обстеження гомілково-ступневого суглоба, який по праву може називатись «золотим стандартом» у діагностиці патологічних змін у даній анатомічній ділянці.

магнітно-резонансний томограф Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 T
Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла

Чому при патологіях гомілково-ступневого суглоба потрібна саме МР-томографія?

МРТ гомілково-ступневого суглоба відрізняється від усіх інших діагностичних обстежень цієї ділянки. В першу чергу – своєю надзвичайною інформативністю. Лише метод МРТ дає змогу отримати чітке зображення абсолютно кожної анатомічної структури яка присутня у складі такого складного суглоба. Для лікаря ортопеда-травматолога це справжня знахідка, адже лише маючи результати МР-обстеження, у нього буде можливість оцінити суглоб в декількох проекціях. А враховуючи неймовірну складність будови зв’язкового апарату, кількість сухожилків, проходження судинно-нервового пучка, це дуже корисно для правильного встановлення діагнозу. Варто наголосити і на безпечності цього методу, оскільки у порівнянні зі звичним рентгенологічним обстеженнями, при МРТ гомілково-ступневого суглоба відсутнє променеве навантаження на пацієнта.

Коли потрібно проходити МРТ гомілково-ступневого суглоба?

Усі ми хоча б раз у житті невдало підвертали ногу і відчували нестерпний біль у гомілково-ступневому суглобі. Навіть така, на перший погляд банальна ситуація може стати причиною травми суглобу. Анатомія цієї ділянки є дуже складною, тому ми радимо не зволікати та вчасно проходити МРТ гомілково-ступневого суглоба. Адже краще попередити розвиток серйозних ускладнень, аніж лікувати їх. Нижче ми наводимо список станів, при яких бажано виконати МРТ гомілково-ступневого суглоба:

 • Постійний біль в суглобі гострого характеру, набряк.
 • Артрити, артрози гомілково-ступневих суглобів.
 • Подагра.
 • Тріщини, переломи кісток.
 • Розтягнення та розрив зв’язок, м’язів, сухожиль.
 • Підготовка до оперативного втручання в області суглобу.
 • Інфільтрація суглоба рідиною невизначеної етіології.
 • П’яткова шпора.
 • Підозра на наявність новоутворень.
 • Візуалізація метастазів.

Протипокази до МРТ гомілково-ступневого суглоба

Оскільки під час роботи томограф створює навколо себе магнітне поле, всі феромагнітні предмети, що знаходяться поруч, примагнічуються до нього. Тому дослідження суворо заборонено, якщо у пацієнта:

 • Кардіостимулятор та штучний водій ритму старих зразків.
 • Інсулінова помпа.
 • У випадку наявності металевих імплантів (за виключенням ендопротезів з титану).
 • Кохлеарниий імплант.
 • Кровоспинні кліпси на великих (магістральних) судинах чи на судинах головного мозку.
 • Вага пацієнта більше 130 кг.

Як проводиться МРТ гомілково-ступневого суглоба?

Перед проведенням МРТ не потрібно проводити ніякої спеціальної підготовки. Більше того, одразу після обстеження пацієнт може одразу повернутись до своїх щоденних справ. У цілому МРТ ступні і гомілки – це достатньо швидке, безболісне та інформативне обстеження. В середньому дослідження триває не більше 30 хвилин, під час яких вам треба буде лише спокійно лежати та не робити зайвих рухів. Це більше схоже на відпочинок ніж на серйозне медичне обстеження. Дослідження виконується на сучасному апараті Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла, який встановлений у кращих клініках Європи та у нашому центрі МЕДІЛЮКС. Також при необхідності можна провести МРТ з контрастом, що дозволяє ще точніше відрізнити патологічно вражені тканини від здорових. Сам контраст є абсолютно безпечним для здоров’я. Вводиться він внутрішньовенно на початку обстеження та вже через 24 годин після дослідження повністю виводиться з організму.

Наші ціни на МРТ гомілково-ступневого суглоба у Вінниці

Наші послуги з МРТ гомілково-ступневого суглоба Ціна, грн
МРТ гомілково-ступневого суглоба
1925
МРТ гомілково-ступневого суглоба з контрастом 5 мл
3245
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 330 130

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .?
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка???)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно???
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису