МРТ хребта у Вінниці

МРТ хребта  – унікальний за своєю природою метод обстеження, оскільки при МРТ однаково чудово візуалізуються як м’які, так і тверді тканини. При виконанні МРТ хребта ви зможете отримати данні абсолютно про всі анатомічні структури: хребці, міжхребцеві диски, зв’язки, спинний мозок, м’язи, нерви, судини, і все це лише за одне дослідження. Варто до цього додати абсолютну безпечність – і стає зрозуміло, чому саме метод МРТ є  лідером у сучасній діагностиці. А красень апарат Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла, який встановлений у кращих клініках світу та у нашому медичному центрі МЕДІЛЮКС, гарантує надзвичайну якість та інформативність даних дослідження. В нашому центрі є можливість провести як повну МРТ хребта, так і обстеження певної зони, залежно від скарг пацієнта.

магнітно-резонансний томограф Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 T
Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла

Покази до МРТ хребта

В залежності від ураженої зони хребта, симптоми, а отже і покази, можуть бути кардинально різними:

 • Хронічний або гострий біль у хребті: біль в шиї, біль в грудях, біль в крижах, біль в ділянці таза, біль в нозі, біль в руці.
 • Запалення нерва (радикуліт).
 • Постійний головний біль, запаморочення.
 • Дискомфорт в ділянці шиї, оніміння рук, ніг.
 • Відчуття браку повітря, прискорене серцебиття.
 • Кульгавість, що пов’язана з больовими відчуттями у нижніх кінцівках.
 • Перед плануванням операцій.
 • Пошук метастазів та пухлин.

Що показує МРТ хребта?

Враховуючи високу діагностичну цінність, яка пов’язана в першу чергу з неймовірною роздільною здатністю отриманого зображення та можливістю до міліметрів визначити розміри патологічного процесу, МРТ спини використовують для діагностики:

 • Дегенеративних змін у хребті (остеохондроз, грижі міжхребцевих дисків).
 • Запальних змін спинного мозку (мієліт).
 • Пошук та виключення новоутворень.

Захворювання хребта можуть часто викликати біль в інших анатомічних ділянках. Тому дуже часто шукають причину больового синдрому в тому чи іншому органі, а знаходять її, як не дивно, саме у хребті. Тому ми радимо не забувати про такий життєво важливий орган як хребет та при перших симптомах виконувати МРТ та звертатися до лікаря.

Протипокази до МРТ хребта

Враховуючи специфіку методу магнітно-резонансної томографії, яка полягає в створенні магнітного поля навколо апарату, до протипоказів входять наступні фактори:

 • Металеві імпланти (за виключенням виробів з титану, який є парамагнетиком та не взаємодіє з магнітним полем апарату).
 • Наявність кардіостимуляторів та штучних водіїв ритму, особливо старих зразків (існує загроза порушень в роботі цих пристроїв, враховуючи дію магнітного поля).
 • Інсулінові помпи.
 • Кровоспинні кліпси на аорті та судинах головного мозку.
 • Вага пацієнта більше 150 кг.

Як проводиться МРТ хребта?

У лікувально-діагностичному центрі МЕДІЛЮКС ми прагнемо втілити ідеї комфорту для пацієнта у кожному дослідженні та ніколи не забуваємо про професіоналізм. Не виключенням є і лікарі, які будуть супроводжувати вас при проходженні МРТ хребта. Сама процедура триває близько 30 хвилин, проте тривалість може змінюватись залежно від кількості ділянок які потрібно оглянути. Впродовж цього часу ви будете лежати на комфортній висувній кушетці томографу. У нас буде лише одне прохання: лежати спокійно. Це є запорукою чіткості та інформативності результатів обстеження.

МРТ хребта не викликає жодних неприємних чи болісних відчуттів у пацієнта. При необхідності у нашому центрі є можливість проведення МРТ хребта з контрастом. Контрастування підсилює точність зображення, особливо контраст допомагає у визначенні меж здорової та патологічно враженої тканини. У якості контрасту використовується речовина но основі гадолінію, яка є абсолютно безпечною для пацієнта. Контраст уводять внутрішньовенно перед початком обстеження, а вже через 24 години повністю виводиться із організму фізіологічним шляхом із сечею.

Наші ціни на МРТ хребта у Вінниці

Наші послуги з МРТ хребта Ціна, грн
МРТ одного відділу хребта
1500
МРТ одного відділу хребта з контрастом 5мл
3050
МРТ трьох відділів хребта (ШВХ, ГВХ, ПВХ)
3300
МРТ трьох відділів хребта (ШВХ, ГВХ, ПВХ) з контрастом 5 мл
4780
МРТ хребта (скринінг mts)
2640
МРТ хребта (скринінг mts) з контрастом 5 мл
3960
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 330 130

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .?
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка???)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно???
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису