МРТ ліктьового суглоба у Вінниці

МРТ ліктьового суглоба – це сучасний неінвазивний метод обстеження, який завдяки своїй високій інформативності на сьогоднішній день вважається найкращим. Він кращий у своїй діагностичній цінності у порівнянні з будь-яким іншим існуючим на сьогодні методом обстеження цієї анатомічної ділянки.

Переваги МРТ ліктьового суглоба

Тільки МРТ ліктьового суглоба дозволяє абсолютно точно оцінити як м’які тканини, так і кісткову складову суглобу – і все це в одному дослідженні. В свою чергу, можливість оцінити усі без виключення анатомічні складові ліктьового суглобу, дає лікарю змогу оглядати суглоб пошарово, з усіма його зв’язками, сухожилками, м’язами та навіть судинно-нервовим пучком. Враховуючи це, лікар без вагань зможе підібрати правильну лікувальну тактику, або ж навпаки – виключити хвороби, яких насправді немає у пацієнта. Чималу роль у такій любові до цього методу відіграє його безпечність. Адже в основі МРТ ліктьового суглобу лежать процеси, які у порівнянні з рентгенологічним обстеженням не опромінюють пацієнта. Тому при необхідності МРТ ліктьового суглоба можна повторювати стільки разів, скільки вам потрібно і при цьому не хвилюватись за наслідки цього обстеження.

Покази для проведення МРТ ліктьового суглоба:

 • Біль в ліктьовому суглобі.
 • Артрити (специфічні і неспецифічні запалення суглоба).
 • Артроз (зменшення об’єму рухів в суглобі, як правило з больовими відчуттями).
 • Бурсит (запалення суглобової капсули).
 • Синовіїт (запалення сполучнотканинних оболонок).
 • Підозра на наявність новоутворень (цей діагноз може запідозрити лише спеціаліст на підставі об’єктивного огляду).
 • Скутість та зниження рухливості суглобу (не обов’язково прояв артрозу).
 • Інфекції кісткової тканини (остеомієліт).
 • Переломи (в тому числі, спонтанні).

Ці покази можуть бути симптомами різноманітних захворювань, тому варто не ігнорувати їх, а одразу розпочати з діагностики та лікування цих станів.

Протипокази до МРТ ліктьового суглоба

Хоча метод МРТ і визнаний одним із самих безпечних, втім існують певні проти покази, які стосуються саме технічних особливостей проведення дослідження. Річ у тім, що навколо себе томограф створює потужне магнітне поле і все металеве, що є навколо, притягується до нього. Саме тому наведене нижче є протипоказом до МРТ ліктьового суглоба:

 • Кардіостимулятори та штучні водії ритму, особливо старих зразків.
 • Металеві конструкції в тілі – наприклад імпланти ( за виключенням імплантів з титану, який є парамагнетиком та не взаємодіє з магнітним полем томографу).
 • Наявність у хворого інсулінової помпи.
 • Слухові апарати кохлеарного типу.
 • Кровоспинні кліпси на великих судинах та на судинах мозку.

Окремо виділяють протипокази до МРТ ліктьового суглоба з контрастуванням

 • Вагітність у І триместрі.
 • Грудне вигодовування.
 • Печінкова та ниркова недостатність.
 • Індивідуальна непереносимість контрасту.
магнітно-резонансний томограф Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 T
Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла

Як проводиться МРТ ліктьового суглоба?

Спершу вам необхідно визначитись зі зручною для себе датою та часом обстеження.
Варто зауважити, що МРТ ліктьового суглоба не вимагає жодної попередньої підготовки. Вам не потрібно дотримуватись дієт та жодних режимів. Більше того, одразу після дослідження ви одразу зможете повернутись до своїх звичних справ. МРТ у нашому центрі МЕДІЛЮКС проводиться на сучасному обладнанні Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла, а керують процесом досвідчені лікарі міста. Цей тандем  гарантує найвищий клас результату обстеження. Саме обстеження зазвичай триває близько 30 хвилин, впродовж яких пацієнт лежить на зручній висувній кушетці томографу. З ним завжди на зв’язку наші лікарі.

Все що треба робити пацієнту – спокійно та без зайвих рухів лежати, аби зображення, отримане наприкінці обстеження, вийшло максимально чітким та точним. Також у нашому центрі є можливість проведення МРТ ліктьового суглоба із контрастуванням, що підвищує інформативність та дає максимально чітке розуміння розповсюдженості патологічного процесу. В основі контрасту використовується речовина на основі гадолінію, який є абсолютним безпечним для здоров’я пацієнта. Контрастна речовина вводиться внутрішньовенно перед початком обстеження, а вже через 24 години повністю виводиться із організму фізіологічним шляхом.

Наші ціни на МРТ ліктьового суглоба у Вінниці

Наші послуги з МРТ ліктьового суглоба Ціна, грн
МРТ ліктьового суглоба
1900
МРТ ліктьового суглоба з контрастом 5мл
3245
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 330 130

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .?
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка???)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно???
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису