МРТ плечового суглобу у Вінниці

МРТ плечового суглобу – це метод діагностики, без якого зараз важко уявити сучасну ортопедію та травматологію. Безпечний та інформативний, безболісний та швидкий. Для лікарів МРТ є справжньою знахідкою, адже завдяки їй вони можуть просторово уявити кожен суглоб, оцінити всі його структури. А у разі необхідності зробити висновки щодо проведення оперативного втручання чи, навпаки, консервативного лікування пацієнта.

Чому при патологіях плечового суглобу потрібна саме МР-томографія?

МРТ плечового суглоба
МРТ плечового суглоба

Причина успіху криється у роздільній здатності МРТ у порівнянні зі звичайним рентгенологічним обстеженням. МРТ плечового суглобу дозволяє оцінити стан зв’язок, суглобових поверхонь, сухожилків, м’язів та навіть таких мілких структур, як судини та нерви. А отже, дозволяє, у прямому сенсі цього слова побудувати тривимірну модель плечового суглоба та оглянути її у найдрібніших деталях.

Саме це і потрібно при огляді такого складного за анатомічними особливостями суглобу. Завдяки цій складності досягається неймовірна амплітуда рухів плечового суглобу, проте звідси витікають і його слабкі місця та висока схильність до травмування. МРТ плечового суглобу може виявити  хвороби на ранніх стадіях, що не під силу іншим методом.

Покази до проведення МРТ плечового суглоба

Отже, показами до проведення МРТ плечового суглоба є

 • Побутові та спортивні травми.
 • Наслідки перенесених травм – розрив сухожилків чи зв’язок, розрив суглобової капсули, внутрішньосуглобові переломи.
 • Обмежена фізіологічна рухомість суглоба.
 • Дегенеративні зміни в суглобі.
 • Хронічний біль та набряк суглобу.
 • Запальні стани – артрит, синовіїт, бурсит.
 • Артроз плечового суглобу.
 • Пухлини м’яких тканин чи метастази в ділянці плечового суглобу.
 • Ревматологічні захворювання.
 • Пошкодження ротаторної манжети плечаю
 • Інфекційні захворювання – підозра на остеомієліт.

Кому протипоказано МРТ плечового суглоба

Не дивлячись на усю безпечність та відсутність шкідливого впливу на здоров’я, до МРТ плечового суглоба все ж існують протипокази:

 • Наявність у пацієнта штучного водія ритму чи кардіостимулятора.
 • Металеві імпланти (за виключенням імплантів з титану, який є парамагнетиком та майже не взаємодіє з магнітним полем томографу).
 • Слухові апарати у внутрішньому вусі.
 • Кровоспинні кліпси на судинах головного мозку.
 • Інсулінові помпи.
 • Вагітність у І триместрі (відносний протипоказ).

Окремо можна винести протипокази до МРТ плечового суглоба з контрастом

 • Індивідуальна непереносимість контрастної речовини.
 • Гостра та хронічна ниркова недостатність.
 • Печінкова недостатність.
 • Вагітність у І триместрі.
 • Грудне вигодовування.
магнітно-резонансний томограф Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 T
Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла

Як підготуватись до обстеження?

Для проведення МРТ плечового суглоба не існує жодної спеціальної підготовки. До того ж метод абсолютно безпечний адже в основі методу відсутнє опромінення. Сама процедура триває до 30 хвилин і все, що вам потрібно буде робити, це лежати на зручній кушетці та максимально обмежити свою рухливість. Весь час обстеження з вами будуть наші лікарі, які контролюватимуть ваш стан та зроблять все необхідне для успішного виконання обстеження.

Зазвичай при умові використання настільки сучасного апарату як Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла, який встановлений у медичному центрі МЕДІЛЮКС, можна обійтись і без контрастування. Проте, при проведенні діагностики з метою пошуку новоутворень варто виконувати МРТ плечового суглобу саме з контрастуванням. Це дозволить краще зрозуміти межі пухлини та зв’язок з навколишніми тканинами. Сам контраст вироблений на основі речовини під назвою гадоліній. Контраст уводять внутрішньовенно безпосередньо перед самим обстеженням. Це абсолютно безпечна речовина, яка вже через добу після дослідження повністю виводиться з організму природнім шлях із сечею.

Ціни на МРТ плечового суглоба у Вінниці

Наші послуги з МРТ плечового суглобу Ціна, грн
МРТ плеча
2100
МРТ плеча з контрастом 5мл
3245
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 33-01-30

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .👍
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка👍👍👍)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно👍👍👍
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису