МР-мієлографія у Вінниці

МР-мієлографія – це досконалий та безпечний метод обстеження спинного мозку. Завдяки високій чіткості та роздільній здатності отриманих зображень метод МР-мієлографії є лідером серед призначень, коли мова йде про оцінку стану спинного мозку. МР-мієлографія неможлива без дослідження самого хребта, саме тому у нагоді стає пошарова та поліплощинна візуалізація цих анатомічних структур. У класичному розумінні мієлографія –  це рентгенологічний метод обстеження, який несе променеве навантаження на пацієнта. У свою чергу використання методу МР мієлографії не заподіює жодної шкоди вашому організму

Що показує МРТ хребта з мієлографією

Завдяки своїй діагностичній точності МРТ хребта з мієлографією здатна виявити найменші зміни у структурі частини скелету. Важлива роль у пошуку патологій належить одному із кращих представників свого «цеху», а саме апарату Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла, який встановлено у медичному центрі МЕДІЛЮКС. А за інтерпретацію результатів відповідають кваліфіковані лікарі міста, які із легкістю виявлять наступні проблеми:

   • Захворювання міжхребцевих дисків.
   • Зміни у кістково-м’язовому апараті.
   • Захворювання спинного мозку різного ґенезу.
   • Стенози спинномозкового каналу.
   • Аномалії розвитку.
   • Арахноїдити.
   • Лікворні блоки у спинномозковому каналі зумовлені патологічними станами.
   • Кісти та пухлини.

Покази до МР-мієлографії

На жаль, дуже часто ми забуваємо про важливість таких органів як хребет та спинний мозок, не звертаємо необхідної  уваги на больові відчуття. А дарма, оскільки хребет – одна із найважливіших складових нашої опорно-рухової системи. А нервові закінчення, які проходять крізь нього й утворюють спинний мозок, є таким собі командним пунктом усього організму. Тому ми закликаємо вас не зволікати та не нехтувати своїм здоров’ям і при підозрі на розвиток нижчезазначених станів вчасно проходити якісну діагностику в нашому медичному центрі:

 • Демієлінізуючі хвороби спинного мозку.
 • Компресійні переломи.
 • Травматичні пошкодження спини.
 • Виражений больовий синдром.
 • Підозри на новоутворення спинного мозку.
 • Часті оніміння кінцівок.

Як підготуватись до МР-мієлографії?

Наразі не існує жодних спеціальних правил у підготовці до цього обстеження. Перед проведенням дослідження вам буде необхідно зняти із себе усі прикраси та відкласти усі металеві предмети. Ці ж правила стосуються МР-мієлографії з контрастуванням, яка може буде використана для підвищення рівня деталізації та отримання додаткових даних при ряді патологій.

магнітно-резонансний томограф Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 T
Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла

Наші ціни на МР-мієлографію у Вінниці

Наші послуги з МР-мієлографії Ціна, грн
МР-мієлографія
3850
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 330 130

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .?
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка???)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно???
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису