МР-трактографія у Вінниці

МР-трактографія – це сучасна діагностична процедура, яка дає змогу оцінити стан провідних шляхів головного мозку, а саме їх направлення та цілісність. Ця методика обстеження стала на сьогодні революційною, вона неабияк допомагає лікарям у постановці вірного діагнозу та у виборі адекватного лікування. Сама методика заснована на дифузійно-зваженій МРТ. В основі цього процесу лежить оцінка дифузії рідини в структурних одиницях, які потребують вивчення.

Що показує МРТ трактографія головного мозку?

Під час проведення цього обстеження можна виявити характерні ознаки багатьох захворювань центральної нервової системи. Основним завданням цього методу є вивчення провідних шляхів головного мозку. Трактографія дає змогу оцінити хід провідних шляхів, їх функціональний стан, зокрема, деформацію, зміщення, обриви. Ця інформація вкрай важлива для нейрохірургів у період планування та проведення оперативних втручань. Оцінивши отримані дані хірургам вдається максимально чітко виявити межі новоутворень та провести оперативне втручання із мінімізацією ускладнень. Важливу роль МРТ трактографія відіграє і у прогнозуванні реабілітації після нейродегенеративних процесів та інсультів. За допомогою результатів обстеження можна припустити вірогідність відновлення рухових функцій у пацієнтів після інсульту.

Покази до МР-трактографії

МР-трактографія є абсолютно безкомпромісним методом обстеження, який здатний забезпечити лікарів дуже важливою інформацією.

   • Ішемічний інсульт. Лише дифузійно-зважена МРТ здатна у найкоротші терміни та з максимальною точністю підтвердити або спростувати діагноз. Саме здатність діагностики на етапі «терапевтичного вікна» робить цей метод таким необхідним. Адже правильно вибрана тактика лікування на цьому етапі є запорукою одужання.
   • Нейродегенеративні ураження провідних шляхів.
   • Підготовка до операцій.
   • Запальні захворювання головного мозку.
   • Новоутворення головного мозку.
   • Хвороба Альцгеймера та хвороба Паркінсона, розсіяний склероз.

Як підготуватись до МР-трактографії?

Даний вид діагностики не вимагає жодної спеціальної підготовки. Сама ж процедура абсолютно безпечна та безболісна. Одразу після завершення пацієнт може повернутись до виконання своїх повсякденних справ.

Протипокази до МР-трактографії такі ж, як і до інших видів МРТ обстежень. Перед проведенням дослідження необхідно зняти усі металеві прикраси та відкласти усі металеві пристрої. За наявності попередніх результатів обстежень бажано їх мати із собою.

магнітно-резонансний томограф Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 T
Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла

Наші ціни на МР-трактографію у Вінниці

Наші послуги з МР-трактографії Ціна, грн
МР трактографія
3850
МР трактографія з контрастом 5 мл
5170
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 330 130

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .?
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка???)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно???
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису