МР-трактографія у Вінниці

МР-трактографія – це сучасна діагностична процедура, яка дає змогу оцінити стан провідних шляхів головного мозку, а саме їх направлення та цілісність. Ця методика обстеження стала на сьогодні революційною, вона неабияк допомагає лікарям у постановці вірного діагнозу та у виборі адекватного лікування. Сама методика заснована на дифузійно-зваженій МРТ. В основі цього процесу лежить оцінка дифузії рідини в структурних одиницях, які потребують вивчення.

Що показує МРТ трактографія головного мозку?

Під час проведення цього обстеження можна виявити характерні ознаки багатьох захворювань центральної нервової системи. Основним завданням цього методу є вивчення провідних шляхів головного мозку. Трактографія дає змогу оцінити хід провідних шляхів, їх функціональний стан, зокрема, деформацію, зміщення, обриви. Ця інформація вкрай важлива для нейрохірургів у період планування та проведення оперативних втручань. Оцінивши отримані дані хірургам вдається максимально чітко виявити межі новоутворень та провести оперативне втручання із мінімізацією ускладнень. Важливу роль МРТ трактографія відіграє і у прогнозуванні реабілітації після нейродегенеративних процесів та інсультів. За допомогою результатів обстеження можна припустити вірогідність відновлення рухових функцій у пацієнтів після інсульту.

Покази до МР-трактографії

МР-трактографія є абсолютно безкомпромісним методом обстеження, який здатний забезпечити лікарів дуже важливою інформацією.

   • Ішемічний інсульт. Лише дифузійно-зважена МРТ здатна у найкоротші терміни та з максимальною точністю підтвердити або спростувати діагноз. Саме здатність діагностики на етапі «терапевтичного вікна» робить цей метод таким необхідним. Адже правильно вибрана тактика лікування на цьому етапі є запорукою одужання.
   • Нейродегенеративні ураження провідних шляхів.
   • Підготовка до операцій.
   • Запальні захворювання головного мозку.
   • Новоутворення головного мозку.
   • Хвороба Альцгеймера та хвороба Паркінсона, розсіяний склероз.

Як підготуватись до МР-трактографії?

Даний вид діагностики не вимагає жодної спеціальної підготовки. Сама ж процедура абсолютно безпечна та безболісна. Одразу після завершення пацієнт може повернутись до виконання своїх повсякденних справ.

Протипокази до МР-трактографії такі ж, як і до інших видів МРТ обстежень. Перед проведенням дослідження необхідно зняти усі металеві прикраси та відкласти усі металеві пристрої. За наявності попередніх результатів обстежень бажано їх мати із собою.

магнітно-резонансний томограф Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 T
Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла

Наші ціни на МР-трактографію у Вінниці

Наші послуги з МР-трактографії Ціна, грн
МР трактографія
3850
МР трактографія з контрастом 5 мл
5170
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 330 130

дзвінки безкоштовні

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису