МРТ гіпофізу у Вінниці

Previous
Next

МРТ гіпофіза – без перебільшення є основним методом діагностики захворювань такого маленького але такого важливого для життя людини органу як гіпофіз. Зважаючи на малі розміри та особливості його анатомічної «прописки» в організмі людини, в світі досі не знайдено кращого методу для вивчення його структури та будови, ніж МРТ. Обстеження гіпофіза дає можливість вже на ранніх стадіях діагностувати новоутворення цього органу, а також оцінити зв’язок процесу з оточуючими його анатомічними ділянками, хіазмою та зоровими нервами. 

Лише при МРТ гіпофіза можна візуалізувати наявність новоутворень, розмір яких не перевищує 0,6 см. А ультрасучасний томограф Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла, який встановлений у медичному центрі МЕДІЛЮКС, з легкістю допоможе вам у правильній діагностиці.

Покази до МРТ гіпофіза зазвичай пов’язані з різким порушенням зору або ж з порушенням нормального вироблення певних гормонів. Пацієнтів турбують наступні скарги:

 •         Часті головні болі з неуточненою або нечіткою локалізацією.
 •         Різка втрата звичної гостроти зору.
 •         Швидке та не пов’язане з іншими захворюваннями підвищення внутрішньоочного тиску.
 •         Звуження полів зору.
 •         Підвищення рівня пролактину та інших гормонів, які виділяються гіпофізом.
магнітно-резонансний томограф Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 T
Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла

Що показує МРТ гіпофіза?

Гіпофіз, не дивлячись на свій скромний розмір, є однією із основних гормонопродукуючих залоз організму. Локалізацією його у мозку є анатомічне утворення під назвою турецьке сідло. Часто гіпофіз називають командним пунктом організму адже він має можливість контролювати синтез гормонів іншими ендокринними залозами. З вище сказаного можна зробити висновок, що правильна робота цього «малюка» є вкрай важливою для організму, саме тому для нас так важливо мати змогу оцінити його діяльність. Отже, МРТ гіпофіза може нам показати наявність таких станів як:

В свою чергу аденоми гіпофіза класифікують залежно від розміру:

 •         Мікроаденоми (менше 10 мм).
 •         Макроаденоми (більше 10мм).
 •         Гігантські аденоми ( більше 40мм).

Та від здатності до синтезу гормонів:

 •         Гормонопродукуючі. Можуть бути різних видів, та спровокувати розвиток різних ендокринних станів та захворювань.
 •         Ті, що не продукують гормони.

Протипоказами до МРТ гіпофізу є:

 •         Наявність у хворого старих екземплярів кардіостимуляторів чи водіїв ритму.
 •         Металевих імплантів (за виключенням імплантів з титану, який є парамагнетиком та майже не взаємодіє з магнітним полем томографу).
 •         Хворі з цукровим діабетом, що регулюють рівень цукру за допомогою інсулінової помпи.
 •         Індивідуальна непереносимість контрасту.
 •         Декомпенсована ниркова недостатність.

До відносних протипоказів належать ( у випадку проведення дослідження з контрастуванням):

 •         Вагітність у І триместрі.
 •         Грудне вигодовування.

Як проводиться МРТ гіпофізу?

Дослідження в середньому триває близько 20-30 хвилин. В цей час дуже важливо мінімізувати активність, оскільки зайві рухи можуть погано вплинути на точність результатів. Під час самого обстеження пацієнт лягає на комфортну висувну кушетку томографу, яка контролюється лікарями з операторської кімнати. Звідти з вами завжди на зв’язку будуть наші лікарі.

Переважна більшість обстежень проводиться із додатковим контрастуванням. Враховуючи невеликий розмір гіпофізу, це дозволяє більш точно оцінити його анатомічну структуру, а при наявності новоутворень оцінити їх розмір та зв’язок з прилеглими тканинами.

Контрастну речовину вводять внутрішньовенно, а виведення її проходить фізіологічним шляхом із сечею. У якості контрасту використовується абсолютно безпечна речовина на основі гадолінію.

Ціни на МРТ гіпофізу у Вінниці

Наші послуги з МРТ гіпофізу Ціна, грн
МРТ гіпофізу
2100
МРТ гіпофізу з контрастом 5мл
3400
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 33-01-30

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .👍
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка👍👍👍)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно👍👍👍
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису