Лікування Мігрені у Вінниці

Мігрень – це хвороба, що проявляється головним болем різної інтенсивності, який може супроводжуватись нудотою, підвищеною чутливістю до світла та звука. Головний біль при мігрені носить пульсуючий характер, частіше з одного боку та локалізується переважно у лобно-скроневій ділянці. Напади можуть бути спровоковані будь-якими причинами: фізичні навантаження, запах парфума, яскраве світло, гучна музика, гормональні розлади тощо. Страждають на мігрень частіше жінки, співвідношення с чоловіками 4:1. В середньому, тривалість нападів від 2 до 24 годин. Такий виснажливий головний біль негативно впливає на працездатність людини, а при частих нападах можна сміливо говорити і про зниження якості життя в цілому.

Чому болить голова?

Для відповіді на це питання варто зрозуміти першопричину болю. Головний біль можна умовно поділити на первинний та вторинний. Вторинний головний біль, зазвичай, є наслідком або проявом основного захворювання, наприклад ГРВІ, лихоманки, артеріальної гіпер- або гіпотензії, порушень мозкового кровообігу, захворювань ендокринної системи.

Первинний головний біль – це головний біль напруги та мігрень.

Головний біль напруги – це характерний двосторонній біль, монотонний, тягнучий, який ми всі, час від часу, переживаємо.

При підозрі на мігрень хворий скаржиться на пульсуючий односторонній головний біль . Не дивлячись на те, що мігрень знайома людям ще з давніх давен, вчені досі ведуть суперечки, щодо причини та механізмів виникнення цього захворювання. У мозку хворих, що страждають на мігрень генетично закладена підвищена збудливість нейронів до розвитку больових нападів.

Оскільки мозок, це основний командний пункт усього організму, при перших проявах описаних симптомів, особливо при частих нападах головного болю, варто, в першу чергу, звернутись до фахівця.

Симптоми мігрені

Для «класичної» мігрені характерні певні періоди:

  • Продромальний період- це період змін, які є характерними для кожного пацієнта і при появі яких пацієнт зазвичай розуміє, що починається мігрень. Найчастіше мова йде про зміни у психо-емоційній сфері, як то ейфорія чи підвищена роздратованість.
  • Період мігренозної «аури».

Мігренозна аура – це ряд симптомів, які передують розвитку самого нападу. Вона не є обов’язковим елементом нападу, але зустрічається досить часто. Аура може проявлятися зоровими порушеннями, миганням світла в очах, відчуттям «повзання мурашок», нав’язливим відчуттям якогось запаху тощо.  За допомогою сучасних методів обстеження  доведено, що під час нападу мігрені в мозку поширюється специфічна хвиля збудження, яка клінічно проявляється аурою і от саме на ній треба встигнути «зловити» напад та попередити розвиток всіх його стадій.

  • Період головного болю – під час цього періоду виникають характерні симптоми хвороби як: пульсуючий біль який зазвичай виникає в одній половині голови, супроводжується підвішеною реакцією на подразники, тошнотою або блюванням.
  • Постдромальний період – для цього періоду характерним є емоційна та фізична виснаженість, втома.

Діагностика та лікування мігрені у ЛДЦ МЕДІЛЮКС

Зазвичай проблематикою мігрені та головного болю займаються лікарі невропатологи. За деякими даними, мігрень є однією із найчастіших проблем з якою звертаються до лікарів неврологів. Проте це не виключає можливість, а часто і необхідність звернутись до сімейного лікаря. При гарній підготовці сімейний лікар може призначити відповідне адекватне лікування та надати поради щодо профілактики. Саме такі лікарі працюють у нашому медичному центрі «МЕДІЛЮКС». А враховуючи багатопрофільність та широкий спектр діагностичних послуг ви можете бути впевнені у правильності діагнозу та у раціональному підході да вашого часу.

Лікарі-Невропатологи в МЕДІЛЮКС

Савельєва Анжела Володимирівна

Лікар-невропатолог

Нікітчук Ярослав Васильович

Лікар-невропатолог

Наша ціна на послуги невропатолога у Вінниці

Послуги невропатолога Ціна, грн
Консультація невропатолога
400
Повторна консультація протягом місяця (за рекомендацією лікаря)
250

Телефонуйте зараз!

0 (800) 330 130

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .?
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка???)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно???
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису