Ударно-хвильова терапія в урології

На сьогоднішній день медична наука пропонує багато перспективних лікувальних напрямків, пов’язаних з дією фізичних факторів. Доведену ефективність мають лікувальні масажі, гідротерапія, використання сольових розчинів та адсорбентів тощо. Ударно-хвильова терапія, що лікує захворювання багатьох систем органів, з’явилась в Україні не так давно. Тим не менш, вже зараз ми можемо оцінити результати застосування методу у боротьбі з простатитом, травмами та іншими патологіями. Найбільше розповсюдження методика отримала в травматологоії та свою ланку має і в урології.

Gymna ShockMaster

Які хвороби сечовидільної системи допомагає подолати ударно-хвильова терапія?

Методика УХТ базується на впливі акустичних хвиль високої частоти на живі тканини. Під дією акустичних ударів в них виникає каскад реакцій, специфічний для кожного типу тканини. Так, м’язи зазвичай розслабляються, в шкірі виникає перебудова волокон та активуються процеси регенерації, а в паренхіматозних органах прискорюються обмінні процеси. В урології метод зазвичай використовують для лікування наступних захворювань:

 • Хронічний калькульозний простатит. Це захворювання передміхурової залози, що характеризується періодичними епізодами запалення простати з наступним утворенням камінців у протоках. Це проявляється больовим синдромом, дискомфортом в області промежини, нерідко лихоманкою, порушенням сечовипускання та іншими проблемами.
 • Еректильна дисфункція. Захворювання може бути наслідком простатиту або інших патологій сечостатевої системи. При цьому дія звукових хвиль має стимулюючий вплив та сприяє нормалізації ерекції.
 • Хвороба Пейроні

Переваги методу

Головним плюсом ударно-хвильової терапії безумовно є мінімум протипоказів та небажаних ефектів. Метод являється неінвазивним, тобто при роботі з апаратом цілісність шкірних покривів не порушується, а сама процедура не викликає хворобливого відчуття. Лікування проводиться в амбулаторних умовах, одразу ж після процедури пацієнт йде додому та повертається до звичного життя.

При виконанні УХТ відсутній ризик інфікування. Метод цілком безпечний, не потребує навіть місцевого знеболення. Спеціальна підготовка до процедури не потрібна. Часто вистачає всього лише декількох сеансів для досягнення стійкого ефекту. А полегшення загального стану та зменшення болю пацієнт відмічає вже після першої процедури.

Покази до процедури ударно-хвильової терапії:

 • Больовий синдром при захворюваннях передміхурової залози, який не ліквідується при медикаментозній підтримці.
 • Наявність конкрементів у протоках простати.
 • Еректильна дисфункція різноманітного генезу.
 • Синдром хронічного тазового болю.

Протипокази до процедури ударно-хвильової терапії:

 • Гнійно-некротичні, запальні та алергічні захворювання шкіри в тій ділянці, на яку необхідно вплинути.
 • Прийом пацієнтом антикоагулянтів, переважно кумаринового ряду.
 • Тромбози.
 • Онкологічні захворювання.
 • Також при прийомі пацієнтом кортикостероїдів, необхідно дочекатись завершення курсу прийому та вичекати 4-5 тижнів.

Сучасний апарат в МЕДІЛЮКС

На ринку представлені різноманітні системи ударно-хвильової терапії. Апарати мають різні можливості, різний функціонал та додаткові опції. В МЕДІЛЮКС представлений універсальний Gymna ShockMaster – один з кращих апаратів серед зареєстрованих в Україні. Для такого обладнання зазвичай вистачає 5-7 сеансів терапії з інтервалом в 1 тиждень.

Лікар-уролог в ЛДЦ МЕДІЛЮКС

Сертифікати

Наші ціни на послуги уролога у Вінниці

Послуги уролога Ціна, грн
Консультація уролога
400
Повторна консультація протягом місяця (за рекомендацією лікаря)
250
Ударно-хвильова терапія (1 сеанс)
500
Ударно-хвильова терапія (5 сеансів)
2200
Ударно-хвильова терапія (2 зони)
900
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 330 130

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .?
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка???)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно???
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису