УЗД легень у Вінниці

Легені (інтерстеціальний набряк)
Легені (інтерстеціальний набряк)
Легені (інтерстеціальний набряк)
Легені (мілка субплевральна консолідація)
Попередній
Далі

УЗД легень — чудовий альтернативний метод обстеження бронхо-легеневого комплексу. Методика знайшла собі застосування в діагностиці різноманітних захворювань, але донедавна була не дуже популярною. Ситуацію змінила пандемія COVID-19, коли стало очевидно: УЗД легень чудово підходить для верифікації таких діагнозів як пневмонія, ГРДС, ексудативний плеврит. Крім того, вже давно ультразвукова діагностика використовується при наявності протипоказів до рентгенологічних або інвазивних методів обстеження.

В лікувально-діагностичному центрі МЕДІЛЮКС можна пройти УЗД легенів за доступною ціною, швидко і безболісно, з гарантією точного результату. Щоб записатись на обстеження, зв’яжіться з нами зручним способом.

Що показує УЗД легень?

Датчик апарату працює за принципом реєстрації ультразвукових хвиль, які відбиваються від тканин. Тому сигнал тим інтенсивніший, чим щільніша тканина. Легенева тканина має найнижчу щільність, тому для її якісного обстеження мають поєднуватись кілька факторів:

 • Ділянки легенів мають бути ущільненими — це явище супроводжує ряд патологій
 • Необхідний кваліфікований і досвідчений спеціаліст
 • Нарешті, апарат має бути обладнаний за останнім словом техніки (спеціальний датчик та режими роботи)

Останні два пункти повністю реалізовані в МЕДІЛЮКС. Що стосується першого, ситуація накладає деякі обмеження. Тому УЗД легень має проводитись за показами.

Патології, які можна візуалізувати під час УЗД легень:

 • Пневмонія. Це особливо актуально під час пандемії COVID-19. УЗД являэться гарною альтернативою оглядової рентгенографії та навіть КТ грудної клітки.
 • Ускладнення пневмонії, такі як ексудативний плеврит (накопичення ексудату в плевральній порожнині), емпієма плеври, абсцес легені.
 • Об’ємні новоутворення. Доброякісні та злоякісні пухлини можна побачити на УЗД і направити пацієнта на дообстеження.
 • Патології регіонарних лімфатичних вузлів. Лімфаденопатія може свідчити як про пухлинний процес, так і про реактивні зміни у відповідь на інфекцію.
 • Також під час обстеження можна діагностувати патології і ускладнення з боку серця та інших органів ГК, оцінити динаміку перебігу хвороб для контролю ефективності терапії.
УЗД апарат

Коли УЗД легень — альтернатива рентгенографії та КТ?

На відміну від іонізуючих інструментальних обстежень, під час ультразвукового обстеження пацієнт не опромінюється. Тому за можливості спеціалісти направляють на УЗД легень для діагностики коронавірусу та інших захворювань наступні верстви населення:

  • Дітей
  • Вагітних
  • Онкохворих після хіміо- або радіотерапії
  • Пацієнтів з імунодефіцитом
  • Жінок в період лактації

Переваги УЗД легень

Діагностичний метод УЗД Цифрова рентгенографія КТ Бронхоскопія
Вартість
Низька
Низька
Висока
Середня
Інформативність
Середня
Середня
Висока
Висока для бронхів
Інвазивність
Безболісний
Безболісний
Безболісний
Неприємний
Безпечність
Нешкідливий
Низька доза променевого навантаження
Низька доза променевого навантаження
Нешкідливий, але бувають ускладнення
Час обстеження
5-10 хв
5 хв
20 хв
Необмежено

Як підготуватись до УЗД легень?

Не існує специфічних правил підготовки до ультразвукового обстеження легень. Необхідно лише записатись на обстеження, взяти з собою результати попередніх оглядів (якщо такі були) та вчасно прийти на прийом. За можливістю залиште вдома прикраси, а хрестик зніміть перед обстеженням. Результати можна зачекати у вестибюлі МЕДІЛЮКС — спеціаліст надасть висновок протягом 10-15 хвилин. Ну і головне: не переживайте. В усьому світі УЗД признане “найгуманнішим” та одним з найбільш ефективних методів діагностики. Тому ми гарантуємо, що у вас залишаться тільки гарні спогади про нашу клініку!

Лікарі УЗД в ЛДЦ МЕДІЛЮКС

Лікар УЗД

Кокошко Олена В’ячеславівна

Лікар УЗД першої категорії

Крот Надія Олександрівна

Лікар УЗД другої категорії

Наші ціни на УЗД легень у Вінниці

Наші послуги з УЗД Ціна, грн
УЗД легень
450
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 330 130

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .?
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка???)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно???
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису