УЗД молочних залоз у Вінниці

Ультразвукове дослідження – найбезпечніший інструментальний метод дослідження. Без втручання в процеси життєдіяльності організму, біохімічні реакції на тканинному і клітинному рівнях, УЗД дає точну інформацію про стан того чи іншого органу. Тому в діагностиці багатьох патологій сонографія залишається методом вибору в усьому світі. Це особливо стосується функціонально активних органів, які нерідко крім основної функції виконують також функцію ендокринну – тобто, виділяють гормони. Молочна залоза – один з них.

Молочна залоза (кіста)
Молочна залоза (кіста)
Лімфатичні вузли - норма
Лімфатичні вузли - норма
Попередній
Далі

На сьогоднішній день всім жінкам, які не досягли віку 40 років, при підозрі на захворювання молочної залози в першу чергу показана сонографія даної області і регіонарних лімфатичних вузлів. В лікувально-діагностичному центрі МЕДІЛЮКС можна пройти УЗД молочної залози з лімфовузлами за доступною вартістю. А також записатися на прийом до профільного фахівця, який відповість на всі запитання, розбереться в проблемі і запропонує всі доступні варіанти лікування.

Чому на початковому етапі УЗД - кращий варіант?

Щодня до мамолога звертаються молоді дівчата і жінки зі скаргами на болючість або інші проблеми з грудьми. У фертильному віці залозиста тканина в молочній залозі переважає, її клітини активно діляться, з чого можна зробити кілька ключових висновків:

 • УЗ-хвилі краще розповсюджуються в залозистій тканині.
 • Рентгенівські промені можуть вплинути на процеси ділення і розвитку клітин молочної залози.
 • Під контролем УЗД при необхідності можна буде взяти біопсію.

Таким чином, немає ніякої необхідності призначати мамографію пацієнткам до 40 років. Звичайно, цей метод дослідження більш інформативний, але навіть в разі сумнівів рентген повинен слідувати за сонографією. Цей алгоритм дозволяє проводити ефективний скринінг, економити кошти пацієнтів, час лікаря і ресурси лікувально-діагностичного комплексу. Рішення про необхідність призначення мамографії жінкам до 40 приймає консультує фахівець вузького профілю – компетентний лікар-мамолог.

Симптоми, що вимагають УЗ-діагностики:

 • Болі або дискомфорт в молочних залозах.
 • Видима деформація, несиметрична зміна розмірів грудей.
 • Поява патологічних виділень (в тому числі – будь-яких виділень крім молока в період лактації).
 • Набряк або ознаки запалення (почервоніння, підвищення місцевої температури).
 • Поява при пальпації об’ємних утворень в товщі молочної залози.
 • Збільшення лімфатичних вузлів (особливо насторожити повинна одностороння безболісна лімфаденопатія).
 • Зміни соска (втягнення, деформація, зміна кольору, поява тріщин без причини).
 • Зміни шкіри самих грудей – наприклад, поява характерного симптому лимонної кірки.
 • Гострі травми, що особливо супроводжуються посинінням шкіри (необхідно виключити гематому).
 • Обстеження стосується не тільки жінок. Гінекомастія – доволі поширена патологія грудної залози у чоловіків, яку також можна діагностувати на підставі УЗД.
УЗД апарат

Що шукає фахівець?

Завдання кожної жінки – навчитися самостійному огляду. У мережі безліч ілюстрованих алгоритмів пальпації, розроблених Pink Ribbon International та іншими асоціаціями по боротьбі з раком молочної залози. Завдання ж лікаря-професіонала – знайти «зачіпки», за якими можна встановити попередній або заключний діагноз. Увага націлена на такі патології:

 • Різні форми мастопатії – зокрема, необхідно провести ретельну диференціальну діагностику між вузловою її формою і новоутвореннями грудей. У першому випадку лікування консервативне, у другому – оперативне в більшості випадків.
 • Лактостаз. Також за допомогою УЗД можна відрізнити застій молока від маститу. У першому випадку достатньо курсу масажу і ефективного зціджування, у другому не обійтися без антибіотиків.
 • Лактаційний і інші мастити. Якщо ж гнійна порожнина вже утворилася і наявний абсцес, необхідне термінове оперативне втручання. Хоча в наш час ця патологія зустрічається нечасто, завдання компетентного фахівця – побачити на екрані гнійний мастит, який може призвести до небезпечних для життя ускладнень.
 • Кіста МЗ. Нерідко при виявленні кістообразних утворень пацієнтку направляють на дообстеження, що зберігає здоров’я та рятує життя.
 • Фіброаденоми молочної залози. У багатьох випадках цю доброякісну пухлину також потрібно оперувати. Тому що деякі поширені форми мають схильність до малігнізації – тобто з часом перетворюються на рак.
 • Рак МЗ. Небезпечне захворювання, яке тим не менше ефективно лікується, якщо діагноз поставлений вчасно. Тому не можна нехтувати таким інформативним, безболісним, швидким і зручним способом діагностики, як УЗД.
 • Рідкісні патології молочної залози – ліпома, галактоцеле, папіломи проток, рак грудної залози у чоловіків. Деякі з них потрібно оперувати, інші – спостерігати, про треті просто потрібно знати. Але в будь-якому випадку кожна людина повинна мати максимум інформації про свій організм.

Єдине правила підготовки до УЗД молочної залози

Дослідження найбільш інформативно в першій половині циклу, але не одразу після місячних. В ідеалі це 5-10 день циклу. Проте, в разі гострої необхідності процедура виконується в будь-який час – наприклад, при ударі або симптомах маститу.

Лікарі УЗД в ЛДЦ МЕДІЛЮКС

Лікар УЗД

Кокошко Олена В’ячеславівна

Лікар УЗД першої категорії

Крот Надія Олександрівна

Лікар УЗД другої категорії

Наші ціни на УЗД молочних залоз у Вінниці

Наші послуги з УЗД Ціна, грн
УЗД молочних залоз + регіонарні лімфатичні вузли
350
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 330 130

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .?
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка???)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно???
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису