УЗД в гастроентерології у Вінниці

Ультразвукову діагностику застосовують майже в усіх сферах медицини. Від акушерства і гінекології, до офтальмології і травматології – в кожній спеціальності є хвороби, які дозволяє виявити УЗ-датчик. Але мало хто знає, що ера УЗД почалася з обстеження органів черевної порожнини. На сьогоднішній день сонографія в гастроентерології входить в число найпопулярніших методів діагностики і призначається кожному другому пацієнтові. Якщо ви були на прийомі у гастроентеролога, хочете самостійно переконатися у відсутності проблем в животі або довгі роки спостерігаєте за камінцями в жовчному міхурі, чому б не зробити якісне і точне УЗД в лікувально-діагностичному центрі МЕДІЛЮКС?

Жовчний міхур камінці (конкременти)
Селезінка
Печінка (кіста)
Печінка (кіста)
Печінка
Предыдущая
Следующая

УЗД - золотий стандарт неінвазивної діагностики

У всьому світі щодня проводиться кілька мільйонів УЗ-обстежень. В діагностиці сотень патологій УЗД – рутинне дослідження в пакеті базового обстеження. Багато вузьких фахівців володіють навичками для швидкого визначення невідкладної патології – кровотечі, апоплексії, розриву селезінки та інших. Тому в європейських і американських клініках УЗ-апарати стоять на кожному поверсі, в реанімаційних і приймальних відділеннях, а також в операційних. Популярність ультразвукового дослідження обумовлена численними перевагами методу:

 • Неінвазивність і безболісність. В процесі огляду тканин і органів шкіру змащують спеціальним гелем, який поліпшує сигнал і дозволяє датчику ковзати. Це не приносить жодних дискомфортних відчуттів та набагато приємніше, ніж прокол пальця для забору крові або ендоскопічне обстеження.
 • Універсальність і відсутність абсолютних протипоказань. Крім того, що УЗД використовують для діагностики багатьох хвороб в різних напрямках, його також можна призначати пацієнтам з будь-якої категорії. УЗ-хвилі нешкідливі для вагітних, годуючих мам, новонароджених дітей, пацієнтів в післяопераційному періоді, літніх людей і важких хворих.
 • Невисока вартість. УЗД дешевше, ніж МРТ, ангіографія, деякі біохімічні і гормональні, генетичні та імунологічні лабораторні дослідження. Візьміть до уваги, що в МЕДІЛЮКС процедуру проводять кращі фахівці в сфері за допомогою надточного обладнання.
 • Інші переваги. Відсутність тривалої підготовки, швидкість процедури і час очікування результатів, комфорт для пацієнта і лікаря, відсутність необхідності у великій кількості персоналу, компактність УЗД-апарату і його мобільність, широкий асортимент датчиків і режимів роботи обладнання.

Ефективність УЗД при візуалізації різних органів шлунково-кишкового тракту

 • Стравохід. Інформативність низька, хоча в педіатрії нерідко використовують сонографію для діагностики ГЕРХ.
 • Шлунок. Інформативність низька, хоча в деяких наукових статтях можна знайти алгоритми діагностики виразкової хвороби і навіть ерозивного гастриту.
 • Дванадцятипала кишка. Інформативність мінімальна. У товщу стінки дуоденум відкриваються протоки підшлункової залози і жовчного міхура, які можна візуалізувати на екрані.
 • Печінка. Інформативність висока. За допомогою дослідження можна виявити кісти (в тому числі паразитарні), пухлини, абсцеси, метастази, травми, патології великих судин і жовчних протоків.
 • Жовчний міхур. Інформативність найвища. УЗД – золотий стандарт в діагностиці ЖКБ, гострого кам’яного і бескаменного холециститу, холедохолітіазу. Також УЗД призначають для контролю після зовнішнього дренування холедоха, після холецистостоміі.
 • Підшлункова залоза. Інформативність висока. Дослідження дозволяє виявити ознаки гострого і хронічного панкреатиту, кісти і абсцеси pancreas, новоутворення, зміни парапанкреатіческой клітковини.
 • Кишечник. Інформативність середня. Можна знайти непрямі ознаки кишкової непрохідності, метеоризму, гострого апендициту та його ускладнень, дивертикульозу, глистної інвазії, безоара (кишкових каменів) різного генезу.
 • Лімфовузли черевної порожнини. Інформативність середня. Збільшення ЛУ може свідчити про мезаденіт, новоутворення, хвороби системи кровотворення.
 • Очеревина і сальник. Інформативність низька. Досвідчений фахівець може побачити на екрані непрямі ознаки перитоніту, кровотечі, асцита.
УЗД апарат

Як підготуватися до УЗД в гастроентерології?

 • За добу до обстеження відмовитись від продуктів, що викликають газоутворення в шлунково-кишковому тракті. Головний ворог лікаря УЗ-діагностики – повітря, яке поглинає хвилі. Тому виключіть газовані напої, молочну продукцію, сирі фрукти і овочі, випічку, бобові.
 • За кілька годин до обстеження прийняти вітрогонний засіб. Наприклад, препарат симетикону, відвар фенхеля або насіння кропу.
 • За кілька хвилин до обстеження звільнити кишені від речей, вимкнути звук на телефоні, налаштуватися на співпрацю з фахівцем. Це дозволить максимально ефективно, швидко і комфортно обстежити ваш організм.

Лікарі УЗД в ЛДЦ МЕДІЛЮКС

Лікар УЗД

Кокошко Олена В’ячеславівна

Лікар УЗД першої категорії

Крот Надія Олександрівна

Лікар УЗД другої категорії

Наші ціни на УЗД в гастроентерології у Вінниці

Наші послуги з УЗД Ціна, грн
УЗД печінки + судини біліарної системи + лімфатичні вузли
300
УЗД селезінки
300
УЗД жовчного міхура та жовчновивідних шляхів
300
УЗД підшлункової залози
300
УЗД органів черевної порожнини + регіонарні лімфатичні вузли (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка, судини)
450
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 330 130

дзвінки безкоштовні

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису