УЗД простати у Вінниці

Ультразвукова діагностика – найбільш розповсюджений метод інструментального дослідження в світі. Сьогодні ультразвук дозволяє діагностувати безліч патологій з різних сфер: від ендокринології до кардіохірургії. Важливо зазначити, що, на відміну від багатьох інструментальних методів, УЗД не має негативного впливу на організм людини, тому дозволений навіть вагітним та онкохворим. Сьогодні поговоримо про УЗД простати – одного з головних органів чоловічої статевої системи.

Які проблеми виникають у передміхуровій залозі?

Найбільш розповсюдженими захворюваннями простати являються:

 • Гострий та хронічний простатит.
 • Доброякісна гіперплазія (аденома) простати.
 • Рак передміхурової залози.

Всі ці патології можна виявити за допомогою ультразвукового дослідження та скерувати пацієнта на додаткові методи обстеження. Причому, по досягненню певного віку чоловікам радять проходити дане дослідження з профілактичною ціллю, в якості скринінгу. Адже насправді ніхто не застрахований від аденоми в літньому віці, від простатиту в будь-якому віці, від онкології на тлі нелікованого хронічного запалення передміхурової залози. При цьому УЗД дозволяє максимально інформативно візуалізувати тканину простати – оцінити її щільність, однорідність, наявність додаткових утворень, розміри та симетричність.

Чому УЗД – перший рубіж в діагностиці?

Ультразвукове дослідження передміхурової залози поєднує в собі безліч переваг:

 • Невисока вартість.
 • Швидкість обстеження.
 • Неінвазивність та відсутність болю під час дослідження.
 • Відсутність абсолютних протипоказів та варіативність процедури.
 • Інформативність, достатня для встановлення попереднього діагнозу та направлення на дообстеження.

Як правило, на УЗД передміхурової залози направляє уролог після виявлення класичних скарг та об’єктивного обстеження пацієнта. Але також на УЗД простати нерідко дає направлення сімейний лікар. Або пацієнт записується на діагностику самостійно. В лікувально-діагностичному центрі МЕДІЛЮКС можна обрати будь-який варіант. Головне – не нехтувати власним здоров’ям та звертатись до спеціалістів у разі появи будь-яких симптомів патології простати.

Симптоми, що можуть свідчити про захворювання простати:

 • Поява виділень із сечею (кров, слиз, гній).
 • Болі в промежині, що віддають в статевий член або пряму кишку.
 • Ниючі болі під час дефекації.
 • Ослаблення струменю сечі або інші порушення акту сечовипускання.
 • Зниження лібідо або різке зменшення об’єму сім’яної рідини.
 • Підозра на об’ємне утворення при ректальному пальцевому дослідженні.
 • Також є сенс проходити періодичне обстеження після досягнення середнього віку, адже ризик захворювання передміхурової залози зростає.

Як проводиться обстеження в МЕДІЛЮКС?

Простату частково можна візуалізувати трансабдомінально (тобто, виконуючи «звичайне» УЗД через шкіру живота). Але максимально інформативним обстеження стає в разі трансректального доступу до органа. ТрУЗД – цілком безпечний, безболісний та швидкий метод обстеження, якого не треба боятись. В пряму кишку вводиться дуже тонкий датчик, а тривалість процедури займає всього декілька хвилин. Звичайно, перед кожним сеансом роботи на датчик вдягається одноразовий стерильний чохол.

УЗД апарат

Лікарі УЗД в ЛДЦ МЕДІЛЮКС

Лікар УЗД

Кокошко Олена В’ячеславівна

Лікар УЗД першої категорії

Крот Надія Олександрівна

Лікар УЗД другої категорії

Наша ціна на УЗД простати у Вінниці

Наші послуги з УЗД Ціна, грн
УЗД передміхурової залози (трансректальне) та УЗД сечового міхура
500
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 330 130

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .?
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка???)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно???
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису