Рентген кисті у Вінниці

Кисть – універсальний робочий інструмент, незамінний в роботі, творчості, спорті та інших сферах діяльності. У зв’язку з частим використанням верхня кінцівка нерідко травмується. Крім того, існує ряд професійних захворювань, які виникають через розвиток патерна одноманітних рухів. Наприклад, гітаристи і програмісти страждають від синдрому клацання пальця, а у боксерів страждають зв’язки зап’ястя. Тому діагностика патологій китиці розвивається стрімкими темпами, як і специфічна галузь травматології – хірургія кисті.

Досі найзручнішим методом діагностики проблем з руками є цифрова рентгенографія в двох або трьох проекціях. На якісному знімку можна побачити патології кісткових і суглобових структур, зв’язок і сухожиль, а в ряді випадків – і м’яких тканин. Таким чином, досвідчений рентгенолог і травматолог в тандемі можуть діагностувати будь-яке захворювання на підставі рентгенограми, клініки і деяких лабораторних досліджень.

Чому провідні фахівці направляють пацієнтів до нас?

Від правильності постановки діагнозу безпосередньо залежить репутація лікаря. Травматологи, реабілітологи, лікарі спортивної медицини, ревматологи та інші фахівці розуміють це, тому намагаються направити пацієнта в кращий центр. У розпорядженні лікувально-діагностичного центру МЕДІЛЮКС знаходиться комплекс цифрової рентгенографії DRGEM Diamond – один з кращих у всьому світі. З його допомогою можна зробити високодиференційовані знімки кисті в прямій, бічній і косій проекціях, а результат отримати вже через кілька хвилин.

Поширені патології і покази до процедури

рентген кисті
Рентген кисті
 • Закриті травми, незалежно від механізму. Рентгенографія дозволяє виявити перелом, візуалізувати відламки і простежити траєкторію їх зміщення. Також можна побачити пошкодження зв’язкового апарату, капсули суглоба.
 • Відкриті травми. У ранньому періоді – визначення локалізації сторонніх тіл і будь-яких пошкоджень кістково-суглобових структур. У віддаленому періоді – діагностика травматичного остеомієліту, бурситу та інших інфекційних ускладнень.
 • Запальні захворювання пальців. Пароніхія, різні форми панарицію, пандактіліт – поширені патології, які виникають після порізу, уколу рибної кісткою, укусів, грубих косметичних процедур – особливо на тлі цукрового діабету.
 • Ревматологічного група. При підозрі на ревматоїдний артрит, вовчак, склеродермію та інші системні захворювання сполучної тканини обов’язково роблять рентген кисті, щоб переконатися в залученні в процес дрібних суглобів.
 • Дегенеративні і вікові зміни суглобів також вимагають цього методу діагностики. На знімк можна побачити зміни, які стосуються суглобової щілини і хрящової тканини.
 • Гангліон. Досить поширеною проблемою, яка погано піддається радикальному лікуванню, є гігрома або синовіальна кіста. Ефективність операції залежить від того, наскільки ретельно хірург висік капсулу утворення. Рентген допомагає фахівцеві точно визначити, з якого суглоба або сухожилля відходить гирло кісти, скільки в ній камер тощо.
 • Доброякісні і злоякісні новоутворення. Пухлини безумовно вимагають гістологічної верифікації, але завдяки рентгенографії вдається їх вчасно запідозрити, щоб направити пацієнта на дообстеження.

За яких симптомах варто записатися на рентген кисті?

Рішення про необхідність призначення рентгенографії в більшості випадків приймає лікар. Проте, є ряд симптомів, в разі виявлення яких вас з високою ймовірністю відправлять на знімок:

 • Поява болів і дискомфорту в області долоні, пальців зап’ястя
 • Травми – закриті і відкриті
 • Загострення системних захворювань сполучної тканини
 • Поява видимих утворень
 • Деформації кисті
 • Набряк, почервоніння, порушення функції, місцевий підйом температури
 • Крім того, знімок обов’язково призначають при плануванні оперативного втручання
рентгенівський апарат DRGEM Diamond

Чому варто звернутися в МЕДІЛЮКС?

Наша клініка дорожить репутацією найсучаснішої і однієї з кращих в Вінниці. Тому ми залучаємо найбільш кваліфікованих фахівців і закуповуємо обладнання з широкими можливостями. Переваги DRGEM Diamond:

 • Створює зображення з високою роздільною здатністю
 • Автоматично налаштовується на потрібний режим роботи при виборі програми
 • Візуалізує не тільки патології кісткової системи, а й утворення зі сполучної тканини
 • Видає результат вже через кілька хвилин

Звертаємо увагу, що цифрова рентгенографія не вимагає спеціальної підготовки, є безболісним, швидким, інформативним і недорогим методом діагностики.

Наші послуги з Рентгену Ціна, грн
Рентген кисті (прямий, боковий або косий)
220
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 33-01-30

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .👍
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка👍👍👍)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно👍👍👍
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису