Лікування бронхіту у Вінниці

Бронхіт – це запалення слизової оболонки бронхів, по яких циркулює повітря. Хвороба може вражати як дітей, так і дорослих, і зазвичай викликається бактеріями або вірусами. Головний шлях потрапляння інфекції – повітряно-крапельний, а розвиток хвороби супроводжує переохолодження. Тому в бажанні батьків тепло вдягнути дитину немає нічого дивного.

По частоті і тривалості епізодів бронхіт поділяють на гострий і хронічний. Головна особливість гострого бронхіту в тому, що він має початок і кінець, а також повне зникнення симптомів після одужання. Хронічний бронхіт рецидивує та триває довше.

Гострий бронхіт зазвичай триває 10 днів і проходить без ускладнень, але якщо стан повторюється і стає систематизованим, треба звернутися до спеціаліста для пошуку причини рецидивів та складання ефективної схеми лікування. Кваліфікований пульмонолог МЕДІЛЮКС вирішить проблему.

Симптоми бронхіту

●       Підвищення температури тіла як правило нехарактерне.

●       Лихоманка та загальна слабкість.

●       Виділення слизу світлого, жовтого або зеленого відтінку, рідко зустрічаються виділення з прожилками крові. Вони носять зазвичай травматичний характер, тобто кров виділяється через мацерацію та подразнення слизової носа.

●       Дискомфорт в області грудної клітки.

●       Задишка. Зокрема, для бронхіта характерний подовжений вдих, а для бронхіоліту (запалення бронхіол) – подовжений видих.

●       Кашель – один із специфічних симптомів бронхіту. Але не можна забувати, що бронхіт часто буває вторинним, тому кашель може свідчити і про пневмонію, і про плеврит, і про ХОЗЛ, і про бронхіальну астму. 

Хронічний бронхіт характеризується повторними епізодами гострого бронхіту, і зазвичай турбує кілька разів на рік. Нерідко епізоди провокуються одним і тим же фактором або носять сезонний характер.

Класифікація бронхіту на цьому не закінчується. Хвороба буває різною за:

●       Походженням.

●       Механізмом розвитку.

●       Типом запалення.

Бронхіт у дітей протікає аналогічно, але дуже часто приймає форму обструктивного. Це означає, що стінка бронхів так сильно запалюється та набрякає, що просвіт частково або повністю перекривається. В поєднанні з в’язким слизом це створює величезну проблему, адже дитина не може нормально дихати та страждає від гіпоксії або ядухи.

Фактори ризику розвитку бронхіту

●       Активне і пасивне куріння.

●       Прийом імуносупресивних препаратів.

●       Вдихання парів різноманітних хімічних речовин, наприклад хлорки або ртуті.

●       Напади печії та ГЕРХ в анамнезі.

●       Аспірація шлункового соку під час блювання або після інтубації трахеї.

Уникнення сигаретного диму, носіння респіраторів на промислових об’єктах, миття рук і вакцинація – обов’язкові заходи профілактики, щоб уникнути захворювання.

Діагностика бронхіту

Кваліфікований спеціаліст зазвичай встановлює діагноз на підставі клінічних даних та загальних обстежень крові. Для виключення супутніх діагнозів обов’язково виконується рентгенографія грудної клітки, інколи також доцільно провести алергопроби та здати мокротиння на мікробіологічне дослідження.

Лікування бронхіту

Лікувальні заходи призначає тільки лікар! В залежності від етіології, патогенезу, агресивності перебігу та супутніх захворювань дуже сильно залежить терапевтичний об’єм. Групи препаратів, їх дозування – все це важливо правильно призначити, щоб ефективно лікувати хворобу. Тому ми наголошуємо на необхідності консультації пульмонолога МЕДІЛЮКС.

Лікар пульмонолог в ЛДЦ МЕДІЛЮКС

Загоренко Анастасія В'ячеславівна

Лікар - пульмонолог

Наші ціни на послуги пульмонолога у Вінниці

Послуги пульмонолога Ціна, грн
Консультація пульмонолога
500
Повторна консультація протягом місяця (за рекомендацією лікаря)
350
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 330 130

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .?
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка???)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно???
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису