Ендовенозна лазерна коагуляція (ЕВЛК)

Ендовенозна лазерна коагуляція (ЕВЛК) являється однією з найбільш популярних лікувальних процедур у світі. В зв’язку з поширеністю варикозної хвороби цей метод її радикального лікування миттєво став популярним, як безпечна та менш травматична альтернатива відкритим операціям. Але результат ЕВЛК дуже відрізняється, в залежності від якості обладнання, досвіду та майстерності флеболога, реабілітаційних заходів тощо.
В ЛДЦ МЕДІЛЮКС процедури на венах, в тому числі ЕВЛК, виконують досвідчені флебологи, на рахунку яких сотні та тисячі успішно проведених втручань.

УЗД перед процедурою ЕВЛК

ЕВЛК у нас має повну назву «ендовенозна лазерна коагуляція під контролем УЗД», і це дуже важливо. Адже коли мова йде про мініінвазивні процедури в просвіті судин, апарат ультразвукової діагностики стає очима хірурга. Флеболог, який не володіє УЗД та не використовує його в практиці, не зможе гарантувати якісний результат.

В стінах МЕДІЛЮКС під контролем УЗД виконуються майже всі етапи втручання: передопераційна розмітка, пункція поверхневих вен, введення тумесценту, проведення світловода, безпосередньо процес закриття вени після коагуляції лазером. Потім кожний пацієнт підлягає контролю, під час якого (знову ж таки, за допомогою УЗД) підтверджується відсутність необлітерованих ділянок стовбура вени.

Що стосується лазеру, в МЕДІЛЮКС для роботи використовується один з кращих апаратів для ЕВЛК – німецько-польський генератор Lasotronix smart IV покоління з довжиною хвилі 1940 нм. Це лазер 4-го покоління, який доведено пропонує кращий результат лікування у віддаленій перспективі.

Що входить у вартість лікування?

Ми виконуємо втручання під ключ, тобто пацієнт один раз платить за повний спектр діагностичних та лікувальних процедур:

 • Лабораторні обстеження (загальні аналізи крові та сечі, коагулограму, цукор крові, біохімічні аналізи крові, а також RW, скринінг вірусних гепатитів та COVID-19).
 • Підготовка до втручання, при потребі консультація кардіолога.
 • Передопераційна розмітка вен та перфорантів під контролем УЗД.
 • Медикаментозний сон (процедурна седація під «пропофолом») або місцева анестезія «артікоіном» – на вибір пацієнта.
 • Анестезіологічний супровід.
 • Всі витратні матеріали. Цей пункт варто виділити, адже однією з особливостей ЕВЛК в МЕДІЛЮКС являється той факт, що після процедури на прохання пацієнта, він отримує на руки одноразовий радіальний світловод «MedFibers» (США). Це – гарантія і демонстрація підходу «один клієнт – один світловод». Косметичні пластирі «Steri Strip (3М)».
 • Якісний еластичний трикотаж – 2 клас Medi (Німеччина) або Sigvaris (Швейцарія), який обов’язково вдягається після втручання і носиться протягом реабілітаційного періоду. Важливо, щоб компресійні панчохи підходили за розміром, щоб не виникала надлишкова або недостатня компресія. Флебологи в нашому центрі підбирають комплект індивідуально для кожного пацієнта.
 • Також в ціну входять контрольний огляд під УЗД через тиждень після процедури.
Одноразовий радіальний світловод «MedFibers» (США)

Кілька слів про реабілітацію

Період відновлення триває кілька тижнів, але це абсолютно ніяк не впливає на якість життя пацієнта. Одразу після втручання ви йдете додому, своїми ногами. Серед обмежень тільки важка фізична праця протягом кількох тижнів та всі вправи/дії, під час яких напружуються м’язи пресу.

В МЕДІЛЮКС під час ЕВЛК використовується автоматична тракція пристроєм ELVeS-smart. Це пристрій, який “витягує” волокно світловода. Переваги в тому, що це дає можливість більш точно і дозовано подати енергію на вену, адже можна задати точну швидкість тракції волокна. Це також зменьшує тривалість реабілітації.

ЕВЛК в МЕДІЛЮКС – це

 • Під медикаментозним сном 
 • Доступно (особливо якщо порахувати витрати на флеботоніки, мазі від варикозу, гомеопатію, еластичні бинти тощо).
 • Швидко (від госпіталізації до виписки проходить всього кілька годин).
 • Безпечно.
 • Естетично.

Не зволікайте, якщо ця проблема торкнулась вас. Адже лікування варикозної хвороби на ранніх стадіях обходиться дешевше та дозволяє ліквідувати проблему безслідно.

В «Меділюкс» можна оплачувати лікування варикозу трьома частинами. За детальнішою інформацією звертайтесь за телефоном: 0 800 33 01 30 (безкоштовно з мобільного).

Судинні хірурги МЕДІЛЮКС

Юрець Сергій Сергійович

Кандидат медичних наук, судинний хірург вищої категорії, ендоваскуляриний хірург, флеболог
Детальніше

Прокопенко Владислав Михайлович

Судинний хірург

Татарін Александру Єфимович

Кандидат медичних наук, флеболог вищої категорії, судинний хірург вищої категорії
Детальніше

Наші ціни на процедури судинного хірурга-флеболога у Вінниці

Послуги на процедуру - Ендовенозна лазерна коагуляція (ЕВЛК) Ціна, грн
Ендовенозна лазерна коагуляція 1 стовбур

14000

Ендовенозна лазерна коагуляція 2 стовбура

18000

Ендовенозна лазерна коагуляція 2 кінцівки

21000

Телефонуйте зараз!

0 (800) 330 130

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .?
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка???)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно???
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису