Радіочастотна абляція поверхневих вен нижніх кінцівок (РЧА)

Одна з ефективних альтернатив класичної лазерної коагуляції – радіочастотна абляція поверхневих вен нижніх кінцівок. Хоча цей метод лікування варикозної хвороби з’явився пізніше, на сьогоднішній день він впевнено конкурує з ЕВЛК. А в майбутньому, за прогнозами, вийде на перше місце за частотою проведення. Справа в ряді переваг, якими не може похизуватись лазерна техніка. Втім, і для ЕВЛК, і для РЧА, і для інших ендоваскулярних методів існують покази та протипокази. Кваліфіковані флебологи володіють усіма технологіями та пропонують пацієнтам саме той варіант, який йому потрібний в даний момент.

Генератор 3-го покоління ClosureFast Medtronic  7F (США)

В МЕДІЛЮКС проводяться всі види флебологічних втручань: ендовенозна лазерна коагуляція, радіочастотна абляція, клейова облітерація, кроссектомія, мініфлебектомія та пінна склеротерапія (а також комбінації методів). То давайте ж розберемось в перевагах використання саме радіочастотного генератору в боротьбі з варикозним розширенням вен.

Механізм дії

При використанні радіочастотного генератора в просвіт вени вводиться електрод, через який на стінку судини діють радіохвилі. Якщо максимально коротко та просто – виникає той самий ефект, як і при нагріванні їжі в мікрохвильовій печі. Радіохвилі впливають виключно на венозну стінку, при цьому не нагріваючи навколишні тканини. Тому в усьому світі РЧА вважається більш щадною для пацієнта процедурою.

Що стосується суто технічних питань, процедура РЧА ніяк не відрізняється від інших ендовенозних втручань. Спочатку проводиться розмітка підшкірних вен, притоків та перфорантів під контролем УЗД. Потім також під контролем УЗД вена пунктується, в її просвіт вводиться електрод, після чого стовбур обробляється. При потребі виконується також мініфлебектомія або пінна склеротерапія. На завершення проводиться УЗД-контроль вздовж усіх маркованих ділянок, і пацієнту вдягають компресійну панчоху.

УЗД контроль перед процедурою

Переваги

Одразу після втручання ви можете йти додому, на наступний день повертаєтесь до нормального життя, а через кілька тижнів коло обмежень звужується до надважких фізичних вправ. Тобто, процедура практично не потребує жодних реабілітаційних заходів. Але ця перевага стосується всіх ендовенозних процедур (за умови, що лікування проводиться досвідченим та кваліфікованим флебологом). А тепер перелічимо переваги саме РЧА-методу:

 • Радіочастотна ендовенозна абляція в МЕДІЛЮКС виконується на генераторі 3-го покоління ClosureFast Medtronic  7F (США). І навіть по назві зрозуміло, що апарат дозволяє за короткий проміжок закривати великі ділянки вени. А це значить – скорочення часу операції і тривалості медикаментозного сну.
 • Завдяки використанню радіочастот мінімізується пошкодження навколишніх м’яких тканин (температура нагріву вени – всього 120*С). Тому зменшується потреба у використанні великих об’ємів тумесцентної анестезії, відсутній ризик пошкодження нервових волокон, зменшується тривалість періоду реабілітації, а також призначення засобів для знеболення в післяопераційному періоді.
 • При необхідності можна доповнити процедуру РЧА пінною склеротерапією, бо електрод передбачає введення склерозанту через внутрішній канал. Тому це ідеальний варіант при рецидиві після відкритої операції.
 • Апаратний контроль процесу. Генератор визначає, коли вена склеюється в необхідному місці, та подає сигнал для просування електроду.

Що входить у вартість лікування?

Ми виконуємо втручання під ключ, тобто пацієнт один раз платить за повний спектр діагностичних та лікувальних процедур:

 • Лабораторні обстеження (загальні аналізи крові та сечі, коагулограму, цукор крові, біохімічні аналізи крові, а також RW, скринінг вірусних гепатитів та COVID-19).
 • Підготовка до втручання, при потребі консультація кардіолога.
 • Передопераційна розмітка вен та перфорантів під контролем УЗД.
 • Медикаментозний сон (процедурна седація під «пропофолом») або місцева анестезія «артікоіном» – на вибір пацієнта.
 • Анестезіологічний супровід.
 • Всі витратні матеріали. Цей пункт варто виділити, адже однією з особливостей РЧА в МЕДІЛЮКС являється той факт, що після процедури на прохання пацієнта, він отримує на руки одноразовий електрод. Це – гарантія і демонстрація підходу «один клієнт – один електрод». Косметичні пластирі «Steri Strip (3М)».
 • Якісний еластичний трикотаж – 2 клас Medi (Німеччина) або Sigvaris (Швейцарія), який обов’язково вдягається після втручання і носиться протягом реабілітаційного періоду. Важливо, щоб компресійні панчохи підходили за розміром, щоб не виникала надлишкова або недостатня компресія. Флебологи в нашому центрі підбирають комплект індивідуально для кожного пацієнта.
 • Також в ціну входять контрольний огляд під УЗД через тиждень після процедури.

РЧА в МЕДІЛЮКС – це

 • Під медикаментозним сном 
 • Доступно (особливо якщо порахувати витрати на флеботоніки, мазі від варикозу, гомеопатію, еластичні бинти тощо).
 • Швидко (від госпіталізації до виписки проходить всього кілька годин).
 • Безпечно.
 • Естетично.

Не зволікайте, якщо ця проблема торкнулась вас. Адже лікування варикозної хвороби на ранніх стадіях обходиться дешевше та дозволяє ліквідувати проблему безслідно.

В «МЕДІЛЮКС» можна оплачувати лікування варикозу трьома частинами. За детальнішою інформацією звертайтесь за телефоном: 0 800 33 01 30 (безкоштовно з мобільного).

Судинні хірурги МЕДІЛЮКС

Юрець Сергій Сергійович

Кандидат медичних наук, судинний хірург вищої категорії, ендоваскуляриний хірург, флеболог
Детальніше

Прокопенко Владислав Михайлович

Судинний хірург

Татарін Александру Єфимович

Кандидат медичних наук, флеболог вищої категорії, судинний хірург вищої категорії
Детальніше

Наші ціни на процедури судинного хірурга-флеболога у Вінниці

Послуги на процедуру - радіочастотна абляція поверхневих вен нижніх кінцівок Ціна, грн
Радіочастотна абляція поверхневих вен нижніх кінцівок 1 кінцівка 1 стовбур

18000

Радіочастотна абляція поверхневих вен нижніх кінцівок 1 кінцівка 2 стовбура

24000

Радіочастотна абляція поверхневих вен нижніх кінцівок 2 кінцівки 2 і більше стовбура

27000

Телефонуйте зараз!

0 (800) 330 130

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .?
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка???)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно???
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису