Лікування варикозної хвороби вен у Вінниці

Існує в медицині ціла низка патологій, які називаються “хворобами цивілізації”. Це ті захворювання, які виникають через вплив факторів сучасного суспільства: автомобілів, комп’ютерів тощо. До них відносяться цукровий діабет, близорукість, ожиріння. Одна з найпоширеніших хвороб цивілізації – варикозна хвороба вен нижніх кінцівок. Варикоз характеризується розширенням просвіту підшкірних вен, внаслідок чого вони стають видимі. Але косметичні проблеми – не єдині, що супроводжують таких хворих. Є ряд ускладнень варикоза, які наступають у випадку відсутності терапії або неадекватного лікування. То чому ж варикоз краще лікувати в ЛДЦ МЕДІЛЮКС?

Хто займається лікуванням варикозу?

ВХВНК лікує лікар-флеболог – це судинний хірург, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні саме венозних патологій. Очевидно, що для ліквідації такої проблеми краще звертатись саме до кваліфікованого флеболога, а не до судинного або загального хірурга. Адже інші спеціалісти присвячують варикозній хворобі лише частину від своєї практики. В той час як флебологи присвячують лікуванню варикозу все своє життя.

Причини виникнення варикозу

Варикозне розширення вен нижніх кінцівок має поліетіологічну природу. Тобто не можна дати коротку відповідь на питання: “Чому з’являється варикоз?” Але головною ланкою в розвитку стану є проблема з клапанами підшкірних вен. Внаслідок недостатності клапанів кров не досягає верхніх поверхів і накопичується в венозному руслі стоп, гомілок та стегон.

Фактори, що пришвидшують розвиток варикозу:

 • Малорухливий спосіб життя.
 • Тютюнопаління та надмірне вживання алкоголю.
 • Ожиріння.
 • Статична робота (коли доводиться переважно сидіти або стояти).
 • Генетичні передумови (якщо в сім’ї хтось хворів на варикоз).

Якщо ви працюєте вчителем, офісним працівником, консультантом в магазині тощо, необхідно обов’язково звернутись на прийом до лікаря-флеболога, навіть якщо видимих змін немає. Спеціаліст допоможе підібрати компресійний трикотаж правильного ступеня компресії, який обов’язково треба вдягати перед початком робочої зміни.

Симптоми варикоза

Слід зазначити, що варикозна хвороба, як і більшість хронічних захворювань, на початку ніяк себе не проявляє. Можна говорити про розвиток патологічного процесу, як тільки виникає венозний застій та починають пошкоджуватись венозні клапани. На жаль, в цей час пацієнти як правило нічого не відчувають, окрім незначної важкості в ногах. Але згодом, по мірі прогресування хвороби, з’являються очевидні прояви:

 • Видимі розширені звивисті вени під шкірою.
 • Судинні зірочки (телеангіоектазії).
 • Набряки на ногах.
 • Виражена важкість в ногах, особливо надвечір або після робочої зміни.
 • Зміни шкіри на ногах (на початку – почервоніння та сухість, а згодом – набуття коричневого відтінку через відкладення в шкірі заліза – пігментація).
 • Кровотечі, що виникають при пошкодженні варикозних вен, і при яких погано загоюються рани.
 • На пізніх стадіях – болі при ходьбі, свербіж та неспокій.
 • Нічні судоми та болі в м’язах.
 • Болі по ходу венозних стовбурів.
 • Загальний біль та ломота в ногах.

Лікування варикозної хвороби

Підходи до лікування розділяються на консервативні (без операції) та оперативні (з хірургічним втручанням). Остаточно вилікувати варикоз можна лише оперативним шляхом! Але якщо хвороба тільки починається, можна уже сильно сповільнити її прогрес за допомогою консервативних методів. До них відносяться:

 • Модифікація способу життя.
 • Носіння компресійного трикотажу.
 • Склеротерапія.
 • Прийом деяких препаратів.

Якщо ж справа доходить до операції, в ЛДЦ МЕДІЛЮКС пропонують повний спектр втручань:

 • Пінна склеротерапія великих сттовбурів.
 • Клейова абляція за унікальною технологією VenaSeal від американської компанії Medtronic.
 • Радіочастотна абляція.
 • Ендовенозна коагуляція.

В роботі спеціалісти використовують тільки краще обладнання від провідних виробників: УЗД-апарати, радіочастотні генератори, пристрої для тумісцентної анестезії, електроди та лазери для ЕВЛК, батлери та перев’язувальні матеріали. Таким чином, вже через годину після початку процедури пацієнт виходить з центру своїми ногами і назавжди забуває про варикоз! Довіряйте тільки професіоналам, адже від їх дій залежить здоров’я та життя пацієнта.

Судинні хірурги МЕДІЛЮКС

Юрець Сергій Сергійович

Кандидат медичних наук, судинний хірург вищої категорії, ендоваскуляриний хірург, флеболог
Детальніше

Прокопенко Владислав Михайлович

Судинний хірург

Татарін Александру Єфимович

Кандидат медичних наук, флеболог вищої категорії, судинний хірург вищої категорії
Детальніше

Телефонуйте зараз!

0 (800) 330 130

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .?
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка???)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно???
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису