ПЕРЕВІР СІТКІВКУ ТА СПИ СПОКІЙНО

🟦 Сьогодні проводиться Всесвітній Тиждень Сітківки ока. А чи розмірковували ви, чому так важливо пам’ятати про цю структуру ока?

1️⃣. Ну, по-перше, саме завдяки сітківці формується зображення, яке людина бачить.

2️⃣. По-друге, дуже багато розповсюджених захворювань супроводжуються ретинопатією (враженням сітківки). До них відноситься гіпертонічна хвороба, різні патології судин, цукровий діабет тощо.

3️⃣. По третє, хвороби сітківки зазвичай протікають безсимптомно. Зрештою, з усіх частин ока сітківка і зоровий нерв, що відходить від неї-це найбільш вибагливі і складні структури ока, частина головного мозку, винесена на периферію. Тому важливо лікувати захворювання в ранніх стадіях, тому що прогноз в занедбаних випадках несприятливий.

Зрештою, з усіх структур ока окрім зорового нерву сітківка – найбільш вибагливий та складний❗️

Чи можна визначити ретинопатію при об’єктивному огляді? Так, але вірогідність пропускання мінімальних змін досить велика. Чи можна виявити навіть початкові прояви патологій цієї структури шляхом інструментального обстеження? Ще й як!

🟦 Саме для цього в МЕДІЛЮКС💙 встановлений єдиний в області Тритон 3-го покоління – апарат для проведення ОКТ (оптичної когерентної томографії) 🟦

👁 До Тижня Сітківки ми ввели зручний та вигідний пакет послуг: «Сітківка».

Він включає:
👀перевірку гостроти зору
👀пневмотонометрію
👀біомікроскопію
👀огляд очного дна
👀ОКТ обох очей

І все це – всього за 700 грн замість 1100 за окремі послуги! Економія – майже 40%! 👏🏻

Попередній запис: 📲 0 800 330 130 (дзвінки безкоштовні)