Якісна та оперативна діагностика в «Меділюкс»

Якісна та оперативна діагностика в «Меділюкс»

Лікувально-діагностичний центр «Меділюкс» – це завжди першокласна діагностика й обслуговування високого рівня.

Клініка обладнана інноваційною медичною апаратурою експертного класу.

Діагностика патологій сітківки ока у Вінниці за міжнародними стандартами

У Лікувально-діагностичному центрі «Меділюкс» активно функціонує оптичний когерентний томограф Topcon DRI OCT Triton. Цей апарат вивів на новий рівень діагностику патологій сітківки та переднього сегменту ока. Адже Triton – обладнання експертного класу провідного на медичному ринку виробника – південнокорейської компанії Topcon.

У той час, коли в усій Європі оптична когерентна томографія – золотий стандарт  інструментального методу діагностики, в Україні він лише починає широко застосовуватися.

Звичайно, «Меділюкс» не пасе задніх серед медичних закладів, тож Triton вже другий рік щодня обстежує десятки вінничан і гостей міста.

МРТ експертного класу у Вінниці.

У  медичному центрі «Меділюкс» працює надпотужний магнітно-резонансний томограф Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла. Такий МРТ є далеко не в кожній клініці України.

Лікарі нашого міста знають про технічні можливості МРТ в «Меділюкс», тому до нас приходять пацієнти з направленнями майже з усіх лікарень Вінниці.

Магнітно-резонансний томограф Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла

Щоб не змушувати пацієнтів очікувати своєї черги на МРТ, «Меділюкс» закупив  ще один інноваційніший і прогресивніший високотехнологічний магнітно-резонансний томограф  Siemens MAGNETOM Sola. Його потужність теж становить 1,5 Тесла. А це свідчить про високу точність та інформативність діагностики. 

Магнітно-резонансний томограф  Siemens MAGNETOM Sola

УЗД у Вінниці: сучасне обладнання, професійні лікарі

Сьогодні важко когось здивувати УЗ-обстеженням, адже його можна пройти майже в кожному медзакладі.

Однак на «озброєнні» лікарів УЗД в «Меділюкс» є одні з найсучасніших апаратів із новітнім програмним забезпеченням. Завдяки інноваційним ультразвуковим датчикам у нас є можливість деталізувати патології серця та судин через стравохід. (Тільки уявіть собі можливості такого апарату УЗД!) Апарат УЗД має великі можливості. Він є лише в небагатьох клініках України.

Окремо треба зупинитись на ультрасучасному УЗД-апараті, який використовується судинними хірургами для сканування вен та артерій нижніх кінцівок, – Vivid S70N від GE. Доплерографія або дуплексне сканування на цьому медичному обладнанні дозволяє з високою точністю, ефективно, швидко виявити варикоз та інші патології судин кінцівок. Отже, якщо необхідно зробити УЗД артерій та вен у Вінниці, то тільки на Vivid S70N. 

 У «Меділюкс» застосовується інноваційний і високотехнологічний підхід до лікування варикозу.

Vivid S70N від GE

Суперсучасне обладнання для лікування варикозу у Вінниці представлене в «Меділюкс».

У нашому медцентрі судинні хірурги проводять всі види флебологічних втручань: ендовенозну лазерну коагуляцію, радіочастотну абляцію, клейову облітерацію, кроссектомію, мініфлебектомію та пінну склеротерапію, а також комбінації методів. Усі ці маніпуляції, звичайно, проводяться на ТОПовому обладнанні із залученням інноваційних технологій.

Зокрема, перше, на що потрібно звернути увагу, – це інноваційна надійна малотравматична технологія облітерації вен біоклеїм Венасил (VenaSeal). Цю технологію лікування варикозу використовують лише декілька клінік в Україні, і «Меділюкс» серед них.

Лазер, яким проводиться ендовенозна лазерна коагуляція, німецько-польського виробництва – генератор Lasotronix smart IV покоління з довжиною хвилі 1940 нм. Це лазер 4-го покоління.

Радіочастотна ендовенозна абляція в «Меділюкс» виконується на генераторі 3-го покоління ClosureFast Medtronic 7F (США). 

Перераховані медичні апарати та технології, що використовуються для лікування вен, – у професійних руках судинних хірургів і дозволяють нашим пацієнтам надовго забути про варикоз.

Ендоскопія у Вінниці: бронхоскопія, колоноскопія, гастроскопія на експертній відеоендоскопічній системі

Fujifilm ELUXEO 7000 – ендоскопічна система, яка дозволяє вирішити навіть найскладніші  питання ендоскопії, що можуть виникати в сучасній медицині. Інноваційні режими візуалізації, потужний відеопроцесор, який дозволяє відображати відео та фото на екран у форматі Full HD, інноваційне джерело освітлення… Усе це вивело ендоскопічні обстеження на новий рівень.

Fujifilm ELUXEO 7000

До того ж, у «Меділюкс» функціонує потужна автоматизована миюча машина для очищення ендоскопа. Серед десятків приватних медичних закладів у Вінниці лише в нас є така миюча машина. А отже, ми можемо бути спокійними за своїх пацієнтів: інфікуватись хелікобактером чи іншою інфекцією через ендоскоп у «Меділюкс» неможливо.

Ендоскопічні обстеження вуха, горла, носа за допомогою сучасного ЛОР-комбайна у Вінниці.

Високоінформативна ендоскопія ЛОР-органів – це основа доказової медицини. Саме тому в Лікувально-діагностичному центрі функціонує інноваційна ендоскопічна система – ЛОР-комбайн. Апарат Otopront SMART виявляє всі наявні патології вуха, горла, носа та здатний візуалізувати навіть мінімальні структурні зміни на ЛОР-органах. Окрім якісної діагностики, ЛОР-комбайн дозволяє здійснювати ефективні лікувальні маніпуляції. Тож не дивно, що до наших отоларингологів завжди є черги.

Ударно-хвильова терапія у Вінниці: ефективне лікування багатьох систем та органів.

Ефективність ударно-хвильової терапії давно доведена. Недарма такий метод лікування використовують в урології, неврології, дерматології, травматології тощо.

Саме тому на «озброєнні» лікарів Лікувально-діагностичного центру «Меділюкс» з’явився універсальний Gymna ShockMaster 500 – один із кращих медичних апаратів, представлених в Україні.

Щоб досягнути ефективного результату в лікуванні, достатньо лише 5 – 7 сеансів  (залежно від патології) ударно-хвильової терапії на Gymna ShockMaster з інтервалом в один тиждень.

Gymna ShockMaster 500

Це далеко не повний перелік інноваційного медичного обладнання, яке функціонує в «Меділюкс». І звісно, ми будемо продовжувати укомплектовувати наш Лікувально-діагностичний центр, аби вивести діагностику у Вінниці на новий рівень.

Звертайтесь до клініки «Меділюкс». Ми допоможемо Вам вчасно та якісно діагностувати будь-яку патологію. А вчасна й точна діагностика – це гарантія успішного лікування.