МРТ шиї у Вінниці

Магнітно-резонансна томографія на сьогоднішній день визнана найбільш інформативним та безпечним методом інструментального обстеження. Ці фактори дуже важливо враховувати при виборі діагностичного метода для кожного пацієнта. Адже, наприклад, МРТ на відміну від рентгенографії, дозволений маленьким дітям, вагітним, жінкам в період лактації.

Що стосується інформативності, наблизитись до МРТ вдається лише СКТ з контрастом та ендоскопічним обстеженням. Тому не дивно, що саме магнітна томографія є методом вибору при обстеженні такої важливої та складної структури як шия. В лікувально-діагностичному центрі МЕДІЛЮКС можна пройти МРТ шиї на ультрасучасному апараті Siemens Magnetom Avanto 1,5 T. Без черг, швидко та якісно.

Основна артерія (судини шиї)
Основна артерія (судини шиї)

Що показує МРТ шиї?

МРТ шиї – оптимальний варіант, коли річ йде про вивчення структури та функції клітковинних просторів, м’язів, судин, хребта, нервових сплетень, лімфатичних вузлів, зв’язкового апарату. Патології цієї області надзвичайно різноманітні. Вони стосуються ЛОР-лікарів, пульмонологів, ендокринологів, щелепно-лицьових, судинних та торакальних хірургів, неврологів. А найважливіше те, що при дослідженні структур шиї важливо чітко диференціювати тканини, адже одна похибка може коштувати пацієнту життя.

Тільки високопольне МРТ справляється з таким відповідальним завданням. Тобто обладнання, магнітне поле якого має високу потужність (ПМП). Siemens Magnetom Avanto якраз відноситься до високопольних сканерів – ПМП складає 1,5 Тесла. Тому на сканах можна роздивитись тонкі фасції, найменші судини, атеросклеротичні бляшки або корінці спинномозкових нервів. В ряді випадків дослідження виконується з контрастом – тоді рентгенолог отримує ще більш якісні та чіткі зображення.

магнітно-резонансний томограф Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 T
Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла

Покази до МРТ шиї

Дуже часто пацієнта нічого не турбує, тому іноді важко пояснити необхідність в обстеженні. Адже серед показів до МРТ шийної ділянки можна виділити запальні та пухлинні захворювання цієї області, патології щитоподібної залози або середостіння, проблеми з шийним відділом хребта, хвороби стравоходу і глотки, гортані та трахеї, судин.

Виділимо основні скарги, за наявності яких варто обстежитись:

 • Періодичний головний біль.
 • Нейропатія верхніх кінцівок (відчуття поколювання, оніміння, м’язової слабкості, повзання мурашок).
 • Шум у вухах.
 • Запаморочення або втрата свідомості (особливо після фізичних навантажень або при закиді голови назад).
 • Травми в анамнезі.
 • Біль в області шиї.
 • Вроджені аномалії розвитку.
 • Поява випинань, видимих утворень в області шиї.
 • Вибухання шийних вен.
 • Ознаки запалення шиї (почервоніння шкіри, набряк, гострий біль, місцеве підвищення температури).
 • Порушення акту ковтання (дисфагія).
 • Також необхідно якомога швидше виконати МРТ шиї та отримати консультацію хірурга, якщо біль в шиї виник після проковтування рибної кістки або відвідування стоматолога, на тлі ангіни, отиту або мастоїдиту.

Протипокази до МРТ ШВХ та інших структур шиї

Обмеження при даному виді дослідження нічим не відрізняються від загальних протипоказів до МР-сканування:

  • Наявність будь-яких феромагнітних імплантів в організмі
  • Наявність будь-яких електронних імплантів в організмі (інсулінова помпа, кохлеарний слуховий апарат, кардіостимулятор)
  • Вага пацієнта понад 140 кг

Виражена клаустрофобія, дитячий вік або психічні розлади не являються абсолютними протипоказами! В нашому центрі можна пройти МРТ уві сні, тому ми вміємо працювати з пацієнтами з кожної перерахованої групи.

Ціни на МРТ шиї у Вінниці

Наші послуги з МРТ шиї Ціна, грн
МРТ м'яких тканин шиї
2350
МРТ м'яких тканин шиї з контрастом 5мл
4070
МРТ шийного відділу хребта та ангіографія
2350
МРТ шийного відділу хребта та ангіографія з контрастом 5 мл
4960
МР ангіографія шиї
1485
МР ангіографія шиї з контрастом 5 мл
3410
МР ангіографія артерій шиї + вен шиї
2915
МР ангіографія артерій шиї + вен шиї з контрастом 5 мл
4235
МР ангіографія артерій шиї + фунціональні проби
2640
МР ангіографія артерій шиї + фунціональні проби з контрастом 5 мл
3960
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 33-01-30

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .👍
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка👍👍👍)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно👍👍👍
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису