Ударно-хвильова терапія в травматології

Травматологи – спеціалісти, що лікують захворювання опорно-рухового апарату, переважно травматичного генезу. Ударно-хвильова терапія базується на активізації процесів регенерації в організмі завдяки нанесенню тим чи іншим ділянкам мікротравм. Здавалося б – як ці два полярних явища можна поєднати? Дивно, але вдається – ще й дуже ефективно!

Хоча історія ударно-хвильової терапії нараховує лише трохи більше десяти років, перші публікації з доведенням ефективності методу стосувались саме сфери травматології. Сьогодні апарати УХТ активно використовують в реабілітаційних центрах, травматологічних відділеннях та центрах стопи, хребта тощо. В МЕДІЛЮКС пацієнти травматолога також можуть скористатись нагодою та пройти сеанс ударно-хвильової терапії в терапії різноманітних травматичних, дегенеративних та проліферативних захворювань кістково-суглобового та зв’язкового апарату.

Gymna ShockMaster

Що можна лікувати за допомогою ударно-хвильової терапії в травматології?

 • П’яткова шпора. Вкрай поширене захворювання, що викликає набридливий пекучий біль в області підошовної поверхні стопи ближче до п’яти. Патогенез цього захворювання до кінця не вивчений, але проявляється воно зкостенінням плантарного сухожилкового апарату, внаслідок чого кожний крок хворого викликає запальну реакцію та біль. Ударна хвиля високої частоти та малої інтенсивності поступово «розбиває» кальцифіковану ділянку.
 • Локоть тенісиста або зовнішній епікондиліт. Ця проблема пов’язана з хронічним запаленням в ліктьовому суглобі, що виникає внаслідок неправильного патерну руху в лікті. Захворювання стосується не тільки тенісистів, тому ніхто не застрахований від такої патології. Ударно-хвильова терапія також зменшує прояви запалення та знижує больовий синдром.
 • Існує також внутрішній епікондиліт, який також потребує сеансів УХТ. До речі, проявляється він схожими симптомами.
 • Трохантерит, або запалення вертлюга стегнової кістки. Не таке поширене, але тим не менш – вкрай неприємне захворювання, яке супроводжується хронічним болем в області тазу та верхньої третини стегна.
 • В цілому більшість досліджень вказують на ефективність ударної хвилі при будь-яких суглобових болях. Незалежно від генезу – запального, травматичного, дегенеративного тощо.
 • Ну і нарешті, реабілітація після більшості травм кістково-м’язового комплексу потребує введення УХТ в схему.

В лікувально-діагностичному центрі МЕДІЛЮКС кваліфікований травматолог має сертифікат спеціаліста з ударно-хвильової терапії та великий досвід роботи з апаратом. До речі, на базі нашої клініки функціонує ультрасучасний Gymna ShockMaster.

Переваги УХТ:

 • Безболісність.
 • Неінвазивність.
 • Доступна вартість процедур.
 • Відсутність необхідності в анестезіологічному забезпеченні.
 • Універсальність та ефект вже після першого сеансу.
 • Безпечність та мінімум протипоказів.

Сучасний апарат в МЕДІЛЮКС

Травматологи в ЛДЦ МЕДІЛЮКС

Травматолог

Мрищук Володимир Сергійович

Ортопед-травматолог, дитячий ортопед-травматолог

Конюк Андрій Володимирович

Лікар-травматолог

Сертифікати

Наші ціни на послуги травматолога у Вінниці

Послуги травматолога Ціна, грн
Консультація травматолога
400
Повторна консультація протягом місяця (за рекомендацією лікаря)
250

Телефонуйте зараз!

0 (800) 330 130

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .?
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка???)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно???
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису