УЗД серця у Вінниці

Ехокардіографія або УЗД серця — метод ультразвукової діагностики, за допомогою якого спеціаліст отримує інформацію про структуру та функціональний стан серця і зв’язаних з ним структур (легеневих вен та артерій, аорти і порожнистих вен).

Актуальність методики

Завдяки стрімкому розвитку технології сонографії, сьогодні УЗД активно використовується майже в усіх галузях медицини: від акушерства до ендокринології. Інформативність та безпечність сформували величезний попит на універсальні апарати, але в окремих галузях досі неможливо обійтись без спеціального обладнання. Так, навіть в сфері УЗ-діагностики є високоспеціалізовані сканери, призначені або для однієї з медичних сфер, або для обстеження одного єдиного органа, або взагалі для пошуку однієї патології. Згідно сучасний стандартів, якісне УЗД серця має проводитись якраз на такому апараті.

Дефект міжпередсердної перетинки
Дефект міжпередсердної перетинки
Дефект міжпередсердної перетинки
Серце
Previous
Next

Переваги МЕДІЛЮКС

Ехокардіографія (ЕхоКГ, УЗД серця) в лікувально-діагностичному центрі МЕДІЛЮКС якісно відрізняється від інших ультразвукових обстежень. Ми надаємо цю послугу в тематичному блоці, але по факту ехокардіографію можна вважати абсолютно інших методом обстеження. І ось чому:

 • Процедура потребує використання спеціальних датчиків, які візуалізують орган через масив грудної клітки. А для деяких видів ЕхоКГ взагалі необхідні окремі апарати.
 • Необхідний спеціаліст з найвищою кваліфікацією або кардіолог, який знається саме на техніці ехокардіографії.
 • Діагностика ряду патологій потребує інвазивного трансезофагального обстеження, яке підвладно одному діагносту з сотні. Це досить складна і молода техніка, яка в Україні поки що не набула популярності.

Апарати МЕДІЛЮКС обладнані за останнім словом техніки. Так, УЗ-сканер VIVID S70N створений спеціально для обстеження серця. В тому числі, з його допомогою проводиться трансезофагеальна ехокардіографія. Наші спеціалісти мають найвищу кваліфікацію і величезний досвід. Лікарі УЗД — профі в усіх напрямках, а лікарі-кардіологи окрім консультації також виконують ехокардіографію. Тому ми впевнені, що УЗД серця у Вінниці необхідно проходити тільки в нашому центрі.

УЗД апарат

В яких випадках необхідно проходити УЗД серця?

На ехокардіографічне обстеження зазвичай направляє лікар-кардіолог. Але пацієнт може самостійно записатись на процедуру, якщо турбує один з перерахованих симптомів:

 • Болі в грудній клітці, які можуть віддавати в лопатку, верхні відділи живота, плечі, шию
 • Перебої в роботі серця, аритмічний пульс
 • Високий або низький артеріальний тиск
 • Набряки на ногах
 • Загальна слабкість, головокружіння, задишка
 • Безпричинні періодичні втрати свідомості
 • Також обстеження потребують травми грудної клітки

Кардіолог дає направлення при підозрі на серцеві патології, які можуть себе не проявляти або мати прояви, які пацієнт як правило не помічає. Особливої уваги потребують аутоімунні захворювання, часті ангіни, ревматологічні хвороби. Нижче представлений короткий перелік станів, при яких УЗД серця — обов’язковий метод обстеження:

 • Серцева недостатність
 • Інфаркт міокарда
 • Патології вінцевих судин
 • Гіпертрофія лівого шлуночка або інших камер серця
 • Патології клапанного апарату, в тому числі вроджені вади серця
 • Запальні захворювання (перикардити, міокардити, ендокардити)
 • Стани, які чинять кардіотоксичний вплив (прийом деяких препаратів, хіміотерапія)
 • Специфічні патології (наприклад, амілоїдоз)
 • Стан після оперативного втручання на серці, коронарних судинах, клапанах, аорті — в тому числі, встановлення штучного водія ритму
 • Дисметаболічна кардіоміопатія (наслідки цукрового діабету, ожиріння, клімаксу, інфекційних захворювань, зловживання алкоголем і тютюновими виробами, неадекватних фізичних навантажень)
 • Порушення ритму серцевої діяльності

Чому метод такий універсальний?

Ультразвукові хвилі в сучасних апаратах візуалізують навіть такі делікатні структури, як стулки клапанів та гілки коронарних судин. Тому за допомогою цього надійного метода спеціаліст може отримати інформацію про анатомію і функцію камер серця, усіх його оболонок включно з серцевою сумкою, клапанний апарат, вінцеві і магістральні судини, провідну систему.

При цьому, ехокардіографія має наступні переваги:

 • Безболісність
 • Неінвазивність
 • Висока швидкість
 • Доступність та низька ціна
 • Відсутність абсолютних протипоказів
 • Висока інформативність
 • Не потребує специфічної підготовки

Перші 5 пунктів стосуються лише поширеної трансторакальної ЕхоКГ (коли датчик пересувається по шкірі грудної клітки. Трансезофагеальна ехокардіографія виконується через стравохід, тобто за доступом нагадує ФГДС. Але сучасні тонкі та еластичні зонди дозволяють мінімізувати дискомфортні відчуття, тому всі пацієнти добре переносять це обстеження. При цьому, надсучасна трансезофагеальна ЕхоКГ ще більш інформативна і точна — недарма технологія називається 4D.

Ціна на УЗД серця у Вінниці

Наші послуги з УЗД Ціна, грн
УЗД серця (УЗ трансторакальна ехокардіографія + доплер серця)
400
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 33-01-30

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .👍
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка👍👍👍)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно👍👍👍
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису