Цифрова рентгенографія у Вінниці

Лікар будь-якої спеціальності періодично стикається з необхідністю направлення пацієнта на рентген. Часто самі пацієнти без консультації фахівця усвідомлюють необхідність такого обстеження і записуються на прийом. Але і ті, й інші рідко замислюються щодо принципової різниці між знімками, зробленими на радянському аналоговому апараті і сучасному високотехнологічному обладнанні. Один із принципів лікувально-діагностичного центру МЕДІЛЮКС – забезпечення клініки високотехнологічними і багатофункціональними апаратами. 

рентген кисті
Рентген китиці

У нас ви зможете пройти обстеження на обладнанні Diamond від провідного південнокорейського виробника DRGEM. Записатись на діагностику можна онлайн або за телефоном.

Можливості цифрового рентгену DRGEM Diamond

Апарат, представлений в ЛДЦ МЕДІЛЮКС, є автоматичною системою цифрової радіографії – одним з кращих комплексів, представлених в лінійці одного з провідних світових виробників. Це означає, що пристрій дозволяє отримувати якісне зображення різних тканин і органів, яке обробляється і зберігається без втручання фахівця. Залежно від обраних налаштувань, DRGEM Diamond займає потрібне положення, після чого достатньо лише укласти пацієнта і запустити сканування. Оператор може при необхідності змінювати налаштування і створювати зручні патерни розкладок для швидкої і ефективної роботи.

Крім того, DRGEM Diamond – рентген-апарат, який вміє робити панорамні знімки в масштабі 1: 1 і під навантаженням (вертикально). Розміри будь-якої кістки, чужорідного тіла, зуба можна вирахувати до міліметра, причому в фізіологічному для пацієнта положенні. Це справжній порятунок для травматологів, які за допомогою складних розрахунків і багаторазової «підгонки» встановлюють металоконструкції.

Стандартна рентгенографія візуалізує щільні тканини – кістки, хрящі, зуби, бронхи та інше. Але при внутрішньовенному введенні або пероральному прийомі контрастної речовини можливості системи значно розширюються. Таким чином, метод залишається актуальним і наділений величезним потенціалом.

рентгенівський апарат DRGEM Diamond

Що дає рентгенографія пацієнтові?

 • Дослідження опорно-рухової системи. Вроджені патології, наслідки травм, набуті зміни кісток, дегенеративні процеси в хрящових структурах – все це можна виявити за допомогою цифрового рентгена. Контрольне обстеження призначають травматологи в післяопераційному періоді – наприклад, після установки ендопротеза.
 • Скринінг і повноцінне обстеження органів дихання. Метод повністю замінює флюорографію і дає більше інформації про стан легенів. За допомогою знімка можна діагностувати пневмонію, туберкульоз, пневмоконіози, абсцеси і бронхоектази, а також наслідки травм або запальних захворювань – пневмо-, ПІО і гемоторакс, ексудативний плеврит.
 • Діагностика захворювань нирок. Контрастна урографія (коли препарат виділяється нирками і проходить сечовивідними шляхами) дозволяє також оцінити функціональний стан органу, візуалізувати анатомічні дефекти (аномалії розвитку нирок, стриктури, патологічну звивистість або пошкодження сечоводу, розриви сечового міхура і уретри).
 • Обстеження структури і функціонального стану органів травної системи. Весь травний тракт можна візуалізувати за допомогою перорального контрасту. Ця речовина, яку пацієнт приймає безпосередньо перед процедурою. Як і у випадку з внутрішньовенним контрастом, пероральний світиться на знімку, але показує не ниркові структури, а кордони порожнистих органів шлунково-кишкового тракту. Починаючи від стравоходу і закінчуючи прямою кишкою, фахівець може визначити анатомічні та функціональні зміни. Наприклад, опікові стриктури стравоходу, стеноз пілоричного відділу шлунка на тлі виразкової хвороби, рівень перекруту кишки при непрохідності. Також можна опосередковано судити про інші хвороби: підтвердити факт защемлення грижі черевної стінки, верифікувати діагноз грижі стравохідного отвору діафрагми, побачити інвагінацію кишечника або мегаколон у дитини. Нарешті, часто рентгенографія дозволяє запідозрити патології, що вимагають подальшої інвазивної діагностики.
 • Дослідження серцево-судинної системи – ще один метод, який завдяки широким можливостям застосування вилився в окрему науку. Потенціал ангіографії колосальний. За допомогою рентген-контрастної речовини можна візуалізувати великі венозні та артеріальні судини на всьому протязі. Визначення точного місця закупорки бляшкою, тромбом, емболом – рутина сьогоднішнього дня. Визначення вроджених або набутих структурних змін (аневризм, патологічної звивистості, мальформацій, шунтів, судинних пухлин) також давно увійшла в практику. В кардіохірургії популярна ангіографія в реальному часі, без якої не обійтися при постановці штучного водія ритму або проведенні балонної ангіопластики.
 • Обстеження молочної залози, матки, фаллопієвих труб. Мамографія – золотий стандарт діагностики раку МЗ. Метросальпінгографія використовується рідше, але також знаходить собі застосування в гінекології.
 • Стоматологія – сфера, в якій не обійтись без цифрової рентгенографії. Знімки роблять при первинному огляді, після встановлення зубних протезів, вінірів та пломб для контролю, після видалення зубів, при сіалолітіазі. Ортопантомографія – панорамний рентген для визначення патологій зубного ряду. Його призначають щелепно-лицьові і пластичні хірурги, пародонтологи, зубні техніки, стоматологи-ортопеди.
 • Специфічні показання. На знімку можна побачити рентген-контрастні чужорідні тіла (протези, стенти, кардіостимулятори, кулі, занози, металеву стружку). Тому при проникаючих травмах рентгенографію призначають офтальмологи та інші представники хірургічних спеціальностей. Отоларингологи за допомогою знімків діагностують хвороби пазух – гайморит, фронтит та інші.

Порівнянні з іншими методами

Діагностика Точність Шкідливість Вартість Обмеження Тривалість
КТ
Висока
Низька
Середня
Вагітні, діти
10-30хв
Висока
Відсутня
Висока
Вагітні в І триместрі
Від 30хв до кількох годин
УЗД
Середня
Низька
Низька
Відсутні
10-20хв
Рентген
Середня
Низька
Низька
Вагітні, діти
5хв

Переваги цифрового рентгену над аналоговим

Навіть людина, не пов’язана з медициною, з першого погляду відрізнить цифрову рентгенограму від аналогової. Якщо поглянути на знімок, виконаний за допомогою застарілого обладнання, інколи важко встановити навіть “простий” діагноз (наприклад, побачити перелом, пневмоторакс чи пневмонію). В той же час на зображеннях з DRGEM Diamond візуалізуються патології зв’язок і хрящів, зміни слизової ШКТ, ексудат в плевральній порожнині тощо. Перелічимо основні переваги цифрової рентгенографії:

 • Краща якість зображення
 • Менший час очікування результату
 • Відсутність артефактів, пов’язаних з проявленням знімка
 • Виключення людського фактору
 • Більш висока роздільна здатність
 • Менша доза опромінення пацієнта, рентген-лаборанта і лікаря
 • Зручна діджиталізація
 • Можливість обробки знімків за допомогою програмного забезпечення
 • Зменшення кількості витратних матеріалів
 • Універсальність і стандартизація за міжнародними критеріями

Рентген - це шкідливо?

При обстеженні пацієнт отримує певну дозу опромінення. Але короткочасний контакт з радіоактивними матеріалами навіть за умови введення контрасту не робить значного впливу на організм. Наприклад, при рентгенографії грудної клітини пацієнт отримує 0,1 мЗв радіації за сеанс, а при рентгеноскопії – 1,4 мЗв за хвилину. При цьому допустима доза опромінення становить 100 мЗв / рік. Обмеження стосуються дітей та вагітних, але навіть цим групам населення роблять рентген за наявності абсолютних показань.

Особливості підготовки

Залежно від обраного методу змінюється процедура підготовки до дослідження. Так, перед введенням внутрішньовенного контрасту необхідно обов’язково перевірити функціональний стан нирок – взяти аналіз на креатинін. Пацієнт також проходить алергопробу, щоб виявити неадекватну реакцію на введення контрасту. До перорального контрастування також потрібно підготуватись: напередодні прийняти проносний засіб, а після очищення кишечника – розвести і випити контраст.

Наші ціни на рентген дослідження у Вінниці

Наші послуги з Рентгену Ціна, грн
Рентген кисті (прямий, боковий або косий)
250
Рентген стоп (під навантаженням)
300
Рентген стопи (прямий, боковий)
280
Рентген кісток носа
250
Рентген черепа (прямий, боковий)
280
Рентген шийного відділу хребта (прямий, боковий)
250
Рентген гомілково-ступневого суглоба (прямий, боковий)
250
Рентген грудного відділу хребта (прямий, боковий)
280
Рентгенографія колінного суглоба (прямий,боковий).
280
Рентген кульшового суглоба (прямий)
280
Рентген органів грудної клітини (прямий)
280
Рентген придаткових пазух носа
250
Визначення кісткового віку
330
Рентген органів черевної порожнини (прямий)
250
Друк рентгенівського зображення на плівку від
80
Рентгенографічний комплекс ''весь хребет'' в 2-х проекціях
700
Консультація з описом представлених рентгенограмм
120
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 330 130

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .?
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка???)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно???
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису