Кольпоскопія у Вінниці

Кольпоскопією називається специфічний вид обстеження, при якому спеціаліст оглядає шийку матки. Ця процедура є обов’язковою в діагностиці різноманітних гінекологічних патологій, тому проводять її переважно лікарі-гінекологи. Не зважаючи на значні досягнення в розвитку медичних технологій, кольпоскопія шийки матки досі залишається незамінним та надзвичайно інформативним методом інструментального обстеження. Адже очевидно, краще побачити слизову оболонку на власні очі, ніж оцінювати її на УЗД або томограмах. В ЛДЦ МЕДІЛЮКС можна записатись на безболісну, швидку та інформативну діагностичну кольпоскопію до кваліфікованого гінеколога за доступною вартістю. Не забувайте, що це обстеження необхідно включати в обов’язкові профілактичні огляди для скринінгу раку шийки матки.

Коли призначають кольпоскопію?

Звичайно, напряму кольпоскопія може вказати лише на патології шийки матки. Але ряд непрямих ознак можуть сигналізувати про порушення з боку інших органів статевої системи жінки. Тому покази до проведення кольпоскопії наступні:

 • Порушення менструального циклу.
 • Болі внизу живота і в попереку.
 • Кровотеча поза менструального циклу.
 • Нетипові виділення з піхви (рясні, іншої консистенції та кольору, з неприємним запахом).
 • Біль або кровотеча під час або після статевого акту (потребують негайного звернення до гінеколога).
 • Позитивний ПАП-тест (тест на папіломатоз, мазок за Папаніколау).
 • Обтяжений сімейний анамнез (схильність до онкологічних захворювань).
 • Раніше діагностовані передракові стани.

Які захворювання дозволяє виявити кольпоскопія?

Хоча дослідження асоціюється тільки з оглядом шийки матки, насправді під час кольпоскопії оглядають також стінки піхви та вхід в піхву. Тому при кольпоскопії можна діагностувати наступні патології:

  • Кольпіт.
  • Ерозії шийки матки.
  • Поліпи вульви.
  • Лейкоплакія.
  • Рак шийки матки.
  • Атрофія епітелію.

Як проводять кольпоскопію?

Діагностичний метод відноситься до неінвазивних. Тобто при виконанні дослідження не порушують цілісність тканин організму. На початку у піхву вводять стерильне одноразове гінекологічне дзеркало, яке дозволяє візуалізувати шийку матки. Потім вмикається спеціальний прилад, який значно збільшує зображення та освітлює поле – кольпоскоп. З його допомогою слизову оболонку піхви та ШМ детально досліджують у зручному положенні пацієнтки на кріслі. Часто процедура доповнюється додатковими діагностичними пробами.

Переваги кольпоскопії в МЕДІЛЮКС

Окрім того, що в нас обстеження проводять кваліфіковані та досвідчені гінекологи, важливо наголосити на перевагах сучасної техніки. Кольпоскопи нового покоління мають високу потужність – тобто дозволяють отримувати зображення у збільшенні в 10-20 разів без втрат якості. Крім того, більшість етапів проводяться з використанням одноразових стерильних інструментів та витратних матеріалів.

Лікарі - гінекологи в ЛДЦ МЕДІЛЮКС

Миронюк Ірина Іванівна

Гінеколог-онколог вищої категорії

Детальніше

Наші ціни на послуги гінеколога у Вінниці

Послуги гінеколога Ціна, грн
Консультація гінеколога

(в прийом лікаря-гінеколога входить огляд та консультація)
500
Консультація гінеколога-онколога

(в прийом лікаря гінеколога-онколога входить огляд та консультація)
500
Повторна консультація протягом місяця (за рекомендацією лікаря)
350
Кольпоскопія
500
Пакет послуг (Консультація гінеколога та Кольпоскопія)
600
Пакет послуг (Консультація гінеколога, гінекологічне УЗД та Кольпоскопія)
850

Телефонуйте зараз!

0 (800) 330 130

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .?
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка???)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно???
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису