Профілактичний огляд гінеколога у Вінниці

Гінекологія – доволі специфічна галузь медицини. Велика кількість гінекологічних патологій зустрічаються дуже часто, але при цьому довгий час ніяк себе не проявляють. Взяти лишень онкологічні захворювання жіночих статевих органів, які становлять справжню загрозу для людства. Гінеколог – лікар умовно первинної ланки. Він як сімейний лікар протягом тривалого часу супроводжує пацієнтку і періодично проводить профогляди для раннього виявлення патологій. В ЛДЦ МЕДІЛЮКС також можна записатись на профілактичний огляд до кваліфікованого гінеколога та впевнитись у власному жіночому здоров’ї. В цій статті ми доведемо, що пошук «свого» гінеколога – місія кожної свідомої жінки.

Чому профілактичні огляди – це важливо?

Уявімо собі широко розповсюджені міому матки, рак молочної залози або лейкоплакію. Всі ці стани зазвичай ніяк себе не проявляють до того момента, поки їх лікування не стане проблемою. Незалежно від типу онкології, успіх терапії напряму залежить від її стадії. Цікаво, що у випадку гінекологічних проблем така ж тенденція спостерігається не тільки по відношенню до новоутворень.

Інфекції, що передаються статевим шляхом, гормональні зсуви, мастопатія, вагітність – розвиток всіх цих патологічних та фізіологічних станів жінка може запросто пропустити. Але їх не пропустить спеціаліст, особливо «постійний» лікар цієї пацієнтки. Саме тому дуже важливо не тільки періодично звертатись до гінеколога, але й знайти для себе лікаря, якому ви будете повністю довіряти.

Чому саме МЕДІЛЮКС?

Для кожної жінки важливо не тільки звернутись до кваліфікованого й досвідченого спеціаліста, але також відчувати себе під час огляду в безпеці та комфортно. Над цим ми вдосталь попрацювали, і тепер з гордістю представляємо зручний, сучасний повністю обладнаний кабінет гінеколога. Ось лише декілька переваг, які надає ЛДЦ МЕДІЛЮКС:

 • Зручна розсувна ширма, яка відділяє гінекологічне крісло від іншого простору кабінету.
 • Автоматичне гінекологічне крісло підіймається і опускається на необхідну висоту за допомогою педалі.
 • Після кожної пацієнтки кабінет і крісло обробляються.
 • Всі інструменти для огляду – одноразові (включаючи вагінальне дзеркало).
 • Ультрасучасний цифровий кольпоскоп дозволяє не тільки визначити патології шийки матки, але й задокументувати знахідку.

Які патології можна виявити під час профілактичного огляду гінеколога?

 • Кольпіт.
 • Сальпінгоофорит.
 • Кандидоз статевих органів.
 • Цервіцит.
 • Ендометріоз та ендометрит.
 • Лейкоплакія.
 • Папіломи та кондиломи зовнішніх статевих органів.
 • Бартолініт (запалення бартолінієвої залози).
 • Рак молочної залози та мастопатію, мастит.
 • Сторонні тіла статевих шляхів.

Переваги кольпоскопії в МЕДІЛЮКС

Для того, щоб записатись на профілактичний огляд, достатньо подзвонити за вказаним номером та обрати дату, час прийому. Перед консультацією не треба проводити спеціальні гігієнічні процедури, спринцювання. Прийом під час менструацій – не кращий вибір, адже в цей час огляд в дзеркалах та кольпоскопія будуть неінформативні.

Лікарі- гінекологи в ЛДЦ МЕДІЛЮКС

Миронюк Ірина Іванівна

Гінеколог-онколог вищої категорії

Детальніше

Наші ціни на послуги гінеколога у Вінниці

Послуги гінеколога Ціна, грн
Консультація гінеколога

(в прийом лікаря-гінеколога входить огляд та консультація)
500
Повторна консультація протягом місяця (за рекомендацією лікаря)
350
Кольпоскопія
500
Пакет послуг (Консультація гінеколога та Кольпоскопія)
600
Пакет послуг (Консультація гінеколога, гінекологічне УЗД та Кольпоскопія)
850

Телефонуйте зараз!

0 (800) 330 130

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .?
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка???)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно???
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису