Виділення зі статевих шляхів. Гінеколог у Вінниці

Кожна жінка хоча б раз у житті стикалась із такою неприємністю, як патологічні виділення з піхви. Очевидно, цей стан пов’язаний з багатьма проблемами:

  • Нерідко виділення мають неприємний запах, через що жінка відчуває себе невпевнено.
  • Це завжди свідчить про якусь патологію, яка потребує лікування.
  • Вторинно можуть вражатись інші органи, в тому числі сечовидільної системи.

При появі будь-яких нефізіологічних виділень зі статевих шляхів необхідно якомога швидше відвідати гінеколога. Адже затягування зі зверненням веде до розвитку ускладнень, яких позбутись набагато важче. Проте важливо не просто проконсультуватись зі спеціалістом, але також повноцінно обстежитись для верифікації діагнозу та виключення супутніх захворювань. В ЛДЦ МЕДІЛЮКС можна отримати консультацію досвідченого та кваліфікованого гінеколога разом із кольпоскопією, а також здати необхідні аналізи та пройти додаткові інструментальні обстеження.

Чому виникають неприємний запах та виділення?

Загальновідомий факт, що в нормі виділення з жіночих статевих органів запаху не мають. Інколи, після вживання деяких продуктів, специфічний, ледь помітний запах може тимчасово з’явитись. Але його точно не можна назвати неприємним. Патологічні ж процеси пов’язані з розвитком інфекції в піхві. Облігатні мікроорганізми завжди «живуть» в жіночих статевих органах. Але коли вони починають розмножуватись неконтрольовано, або їх місце займають патологічні бактерії, грибки та паразити, з’являється той самий неприємний запах. При чому, його характер залежить від виду збудника та особливостей запального процесу.

Патологічні виділення, які мають спонукати звернутись до лікаря:

  • Надмірна кількість серозних (слизових) виділень зазвичай свідчить про дисбаланс в жіночих гормонах.
  • Постійні кров’янисті виділення можуть свідчити про онкологічний процес або гормональну дисфункцію.
  • Гнійні виділення свідчать про виражений інфекційний процес з переважанням бактеріального компоненту.
  • Молочно-білі виділення частіше свідчать про грибкову природу захворювання.

Роль гінеколога в діагностиці виділень

Не треба бути спеціалістом, щоб зрозуміти: незвичні виділення з запахом чи без – це погано. Але тільки компетентний лікар зможе розплутати клубок та встановити вірний діагноз. А верифікація діагнозу + робота з позицій доказової медицини = ефективні та потрібні призначення з мінімумом небажаних ефектів. Наші лікарі не призначають гомеопатію, антибіотики резерву та гормональні засоби бездумно. Здоров’я пацієнтки – головний чинник.

Спочатку проводиться огляд та збір скарг, анамнезу життя і хвороби. Потім жінка оглядається на гінекологічному кріслі у дзеркалах. При необхідності виконується кольпоскопія та набирається мазок для подальшого цитологічного дослідження. До речі, в МЕДІЛЮКС можна здати експрес-аналіз виділень з піхви для визначення збудників та їх чутливості до основних видів антибіотиків.

Лікарі - гінекологи в ЛДЦ МЕДІЛЮКС

Миронюк Ірина Іванівна

Гінеколог-онколог вищої категорії

Детальніше

Наші ціни на послуги гінеколога у Вінниці

Послуги гінеколога Ціна, грн
Консультація гінеколога

(в прийом лікаря-гінеколога входить огляд та консультація)
500
Повторна консультація протягом місяця (за рекомендацією лікаря)
350
Кольпоскопія
500
Пакет послуг (Консультація гінеколога та Кольпоскопія)
600
Пакет послуг (Консультація гінеколога, гінекологічне УЗД та Кольпоскопія)
850

Телефонуйте зараз!

0 (800) 330 130

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .?
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка???)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно???
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису