ЛОР (Отоларинголог) у Вінниці

Чи знали ви, що вуха не потрібно чистити? Що мигдалики – важливі органи імунної системи? Що залежність від носових крапель інколи важча за тютюнову? На всі ці теми може годинами читати лекції один єдиний лікар – отоларинголог. Як не дивно, в обов’язки ЛОРа входить догляд за вухами, носом, ротом, глоткою, біляносовими пазухами та гортанню. Але насправді такий розподіл обов’язків цілком логічний, адже вухо-горло-нос представляють собою єдину систему органів, пов’язаних між собою ходами. Саме тому риніт часто супроводжується отитом, а дихання буває носове або ротове. Словом, робота отоларинголога – це величезний світ цікавих патологій, різноманітних симптомів, терапевтичних та хірургічних методів лікування. В ЛДЦ МЕДІЛЮКС можна записатись на консультацію до ЛОР-лікаря з приводу будь-яких захворювань з боку перерахованих органів.

Коли необхідно відвідати отоларинголога в МЕДІЛЮКС?

Так як спеціаліст даного профілю обстежує різні органи, логічно розділити симптоми по групам:

  • Найчастіші скарги з боку носа – нежить, закладання, важкість носового дихання, а також патологічні виділення. Болі в носі можуть свідчити про фурункул або запалення пересушеної слизової оболонки.
  • Вухо складається з трьох відділів, тому його патології можуть супроводжуватись найбільш різноманітними проявами. Це і головокружіння, і болі в області вушної раковини або козелка, і дискомфорт в проекції соскоподібного відростка, і закладання при зміні атмосферного тиску. Також тимчасова чи прогресуюча приглухуватість, шум у вухах, втрата рівноваги або мимовільні горизонтальні рухи очима часто свідчать про проблеми у вусі.
  • Що стосується зіву, глотки та гортані, пацієнтів турбує біль в горлі, важкість при ковтанні, відчуття кому в горлі, зміни голосу чи першіння.
  • Нарешті, запальні захворювання біляносових пазух – це важкість при зміні положення голови, головний біль, відчуття розпирання навколо носа, а також його закладення та гнійні виділення.

Переваги консультації ЛОРа в МЕДІЛЮКС

Пам’ятаєте, як в минулому отоларингологи в поліклініках оглядали пацієнтів за допомогою лампочки Ілліча та налобного рефлектору-дзеркальця? Сучасна ЛОР-сфера – одна з найбільш технологічно розвинутих! В МЕДІЛЮКС можна впевнитись у цьому, адже в арсеналі отоларинголога є професійний високотехнологічний комбайн. Це спеціальна стійка, за допомогою якої проводиться огляд вуха і слухового проходу, порожнини носа та рота, глотки та гортані. Комбайн чимось нагадує стійку стоматолога і дозволяє оглядати пацієнтів швидко, ефективно та безболісно.

Крім того, в нас ведуть прийом кваліфіковані спеціалісти з величезним досвідом роботи. А при необхідності пацієнт може всередині клініки пройти всі необхідні обстеження (УЗД, МРТ, рентгенографію тощо), звернутись до суміжного спеціаліста або здати аналізи.

Які захворювання лікує ЛОР?

  • Отити – запалення вух. Зовнішні, середні, внутрішні, а також їх ускладнення. Наприклад, мастоїдит (запалення соскоподібного відростка).
  • Риніти будь-якої етіології. В тому числі, вазомоторний, який більшість людей неправильно лікують препаратами, що звужують носові судини.
  • Гострі та хронічні тонзиліти. Ангіни зустрічаються часто, а ще часто призводять до розвитку неприємних ускладнень. Тому важливо правильно їх лікувати та завчасно діагностувати.
  • Синусити. Це група захворювань, при яких виникає запалення в біляносових пазухах. Виділяють гайморит, фронтит, етмоїдит, полісинусит тощо. В занедбаних випадках не обійтись без хірургічного лікування, тому важливо звернутись до кваліфікованого спеціаліста.
  • Фарингіт – запалення глотки, ларингіт (запалення гортані) та трахеїт (запалення трахеї). Всі ці патології мають схожі прояви, але і багато відмінностей. Відповідно, лікування кожного з цих станів відрізняється.

Як записатись на прийом до отоларинголога в МЕДІЛЮКС?

Оберіть лікаря, заповніть форму на сайті або зателефонуйте за контактним номером. Ми запропонуємо вільні години прийому спеціаліста. Пам’ятайте, що самолікування призводить до проблем зі здоров’ям.

Послуги отоларинголога (лора) Ціна, грн
Первинний прийом ЛОР-лікаря
400
Повторний прийом ЛОР-лікаря (протягом місяця)
250
Ендоскопічний огляд (комплексний + консультація)
700
Ендоскопічний огляд (комплексний)
400
Ендоскопічний огляд (вухо + консультація)
550
Ендоскопічний огляд (вухо)
200
Ендоскопічний огляд (ніс + консультація)
550
Ендоскопічний огляд (ніс)
200
Ендоскопічний огляд (гортань + консультація)
550
Ендоскопічний огляд (гортань)
200
Профілактичний огляд
300
Туалет вуха ( 1 вухо)
200
Туалет вуха (2 вуха)
300
Введення в слуховий прохід турунди з лікарськими препаратами (1 вухо)
100
Видалення сірчаного корка (1 вухо)
300
Видалення сірчаного корка (2 вуха)
500
Промивання атика лікарським препаратом (1 вухо)
220
Парацентез барабанної перетинки (1 вухо)
330
Катетеризація слухової труби з введенням лікарського препарату (1 вухо)
220
Катетеризація слухової труби з введенням лікарського препарату (2 вуха)
350
Розкриття та дренування гнійників зовнішнього вуха І категорія
380
Розкриття та дренування гнійників зовнішнього вуха ІІ категорія
500
Видалення атероми зовнішнього вуха та привушної ділянки
1000
Анемізація носової порожнини
100
Зупинка носової кровотечі
400
Хемокаустика судин носа
450
Пункція гайморових пазух з введенням лікарських препаратів (одна сторона)
400
Пункція та дренування гайморових пазух з введенням лікарських препаратів (одна сторона)
500
Промивання гайморових пазух з введенням лікарських препаратів
150
Розкриття гематоми переділки носа
1000
Репозиція кісток носа
3800
Обробка слизової глотки лікарськими препаратами
150
Промивання лакун мигдаликів
220
Масаж піднебінних мигдаликів
150
Розкриття паратонзилярного абсцесу
1000
Видалення сторонніх тіл ЛОР-органів
200
Видалення сторонніх тіл ЛОР-органів (ускладнене)
600
Розкриття отогематоми
600
Пакет процедур по хронічному тонзиліту (промивання, масаж мигдаликів,обробка лікарськими речовинами)
340
Продування слухових труб по Політцеру
150

Телефонуйте зараз!

0 (800) 330 130

дзвінки безкоштовні

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису