Сімейний лікар у Вінниці

Починаючи з 2018 року Україна стрімко змінює вектори свого розвитку у медичній сфері. Доказом цього є вдалий запуск реформи первинної ланки. За період з 2018 року по сьогодні підписано більше 30 мільйонів декларацій з сімейними лікарями. Тому зараз ми пропонуємо разом з вами розібратись, що ж таке сімейна медицина і чи дійсно можна підписати декларацію з сімейним лікарем у приватному медичному центрі (забігаючи наперед, у нашому центрі це можливо).

Отож, що ж криється за словами «підписати декларацію з сімейним лікарем»?

Якщо медичний центр виконав усі вимоги Національної служби здоров’я України, він має право офіційно працевлаштовувати сімейних лікарів. Між центром та НСЗУ підписується контракт аби усе було прозоро та чесно. В свою чергу між пацієнтом і сімейним лікарем також підписується контракт, але має він назву «декларація». Для того аби підписати декларацію з сімейним лікарем вам потрібно:

  • Обрати лікаря якому ви можете та хочете довірити своє здоров’я.
  • Записатись до нього на прийом та безпосередньо підписати декларацію.

Не дивлячись на місце вашої прописки або місце фактичного проживання, ви можете підписати контракт з будь-яким сімейним лікарем із будь-якого закладу охорони здоров’я, незалежно від того приватний цей заклад чи державний. Для того щоб підписати декларацію, з собою ви повинні мати паспорт та ідентифікаційний номер. У разі підписання декларації на дитину вам потрібно мати свідоцтво про народження дитини, а також документи батьків або опікунів. Декларація заповнюється в електронному вигляді, після того як сімейний лікар заповнить усі необхідні поля в реєстраційній формі, вам на мобільний телефон прийде унікальний код. Після повідомлення коду лікар може завершити процес авторизації та роздрукувати вашу декларацію у двох екземплярах. Підписавши обидва екземпляра (один для вас і один для вашого лікаря), ви офіційно зможете звертатися за допомогою до вашого сімейного лікаря.

Що входить в обов’язки сімейного лікаря?

 • Сімейний лікар веде динамічне спостереження за станом здоров’я членів сімей, які підписали декларацію з проведенням необхідного обстеження і оздоровлення за індивідуальним комплексом лікувально-оздоровчих заходів.
 • Надання первинної медичної допомоги пацієнтам.
 • Сімейний лікар проводить профілактичну роботу, яка спрямована на запобігання розповсюдження інфекційних хвороб, вчасне виявлення гострих захворювань та профілактику хронізації захворювань, виявлення прихованих факторів ризику. Визначення ефективних алгоритмів діагностики, лікування та профілактики, унікальних для кожного пацієнта.
 • Надання медичних рецептів на лікарські засоби, які не відпускаються без належного документа (наркотичні анальгетики, седативні або снодійні засоби тощо).
 • Направлення пацієнта, якому потрібне лікування в плановому порядку, в профільні медичні заклади.
 • З сімейним лікарем можна вирішити питання вакцинації і отримати відповіді на всі питання, які турбують пацієнта на різних етапах вакцинації.
 • До сімейного лікаря можна звернутись для вирішення питань планування сім’ї, ведення вагітності для своєчасного виявлення можливої патології.
 • Підготовка медичних документів для МСЕК (з подальшим оформленням інвалідності).
 • Оформлення різноманітних медичних форм, довідок в школу або університет, листків тимчасової непрацездатності тощо.
 • Також в обов’язки сімейного лікаря входить вирішення питання продовження лікарняного листа відповідно до чинного законодавства і направлення на МСЕК.

Як отримати направлення до вузького спеціаліста від сімейного лікаря в МЕДІЛЮКС?

При необхідності огляду профільного спеціаліста чи додаткового обстеження, яке не входить у пакет обов’язкових аналізів та досліджень, сімейний лікар може видати електронне направлення пацієнту на проходження тієї чи іншої процедури. Наразі не існує ніякої різниці, ким буде видано направлення: сімейним лікарем, який веде прийом у приватному медичному центрі, або лікарем державної лікарні. Проте існує ряд переваг, які відкриваються перед пацієнтами, які підписали декларацію із сімейним лікарем МЕДІЛЮКС:

  • Швидкий та зрозумілий процес запису до профільного спеціаліста у приватному центрі.
  • За умови, якщо лікувальна чи діагностична процедура не входить до пакету медичних гарантій, ви можете бути впевнені, що у приватному центрі вона буде виконана дійсно на найвищому рівні та командою справжніх професіоналів.
  • Доступність усіх потрібних процедур в одному центрі, без зайвої метушні та втрати часу.
  • Високий рівень обслуговування та комфорту.

 На даний час в Україні діє «Програма медичних гарантій». В цій програмі виділено 25 пакетів послуг, серед них:

  • Лікування інсульту.
  • Інфаркту міокарда.
  • Неонатальна допомога.
  • Ендоскопічні обстеження.
  • Дослідження направленні на виявлення онкологічних захворювань на ранніх етапах.

Власне тому так важливо, аби у вас була підписана декларація з сімейним лікарем. Слід чітко усвідомлювати, що правильний вибір сімейного лікаря – це запорука Вашого здоров’я!

Сімейний лікар в ЛДЦ МЕДІЛЮКС

Ціни на послуги сімейного лікаря у Вінниці

Послуги сімейного лікаря Ціна, грн
Консультація сімейного лікаря (якщо заключена декларація)
Безкоштовно
Консультація сімейного лікаря
400
Видача довідок в садочок та школу
150
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 33-01-30

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .👍
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка👍👍👍)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно👍👍👍
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису