Діагностика та лікування плоскостопості у Вінниці

Безкоштовно по Україні 0 (800) 330 130
Діагностика та лікування плоскостопості

Записатися на Діагностика та лікування плоскостопості ви можете за телефоном або через форму на сайті

0 (800) 330 130 Безкоштовно по Україні

Діагностика та лікування плоскостопості

Плоскостопість — це поширене захворювання, при якому склепіння (арки, підйоми, згини) стопи зменшуються або зникають повністю. Простими словами, при плоскостопості плоска стопа, без анатомічних вигинів.

Плоскостопість може бути вродженою або виникло внаслідок певних факторів у дорослому віці, наприклад, після травми.

У багатьох людей із цим діагнозом відсутні хворобливі симптоми. Однак нерідко плоскостопість завдає біль під час ходьби, обмежує рухову функцію. У цьому випадку полегшити стан допоможе лікування досвідченого травматолога. Сучасна медицина пропонує консервативне та хірургічне лікування плоскостопості.

Що таке плоскостопість?

плоскостопість

Плоскостопість також називають опущеним склепінням. Анатомія стопи складна — 26 кісток і дві арки, що відіграють роль амортизаторів. При плоскостопості спостерігається деформація чи повне зникнення склепінь. Це викликає дисбаланс біомеханіки опорного апарату та порушення рухових функцій.Наслідки плоскостопості — захворювання хребта, суглобів через дисбаланс скелета і навантажень, сильний біль, обмеження рухливості, інші серйозні ускладнення.

Причини плоскостопості

Плоскостопість — це аномалія, яка присутня з народження, або набута з віком. Ця патологія може передаватися у спадок, нарівні з іншими фізичними характеристиками. Саме пацієнти з вродженою плоскостопістю рідко відчувають дискомфорт, оскільки їх скелет пристосовується до анатомічних особливостей шляхом компенсації. Але іноді аномалія розвивається з віком у людей, які раніше цієї анатомічної особливості не мали. Причинами такої трансформації ступні можуть бути такі фактори:

  • Пошкоджені, запалені чи розірвані сухожилля ніг.
  • Поступове розтягування сухожиль, яке часто зустрічається у жінок старше 40 років, які звикли носити взуття на високих підборах.
  • Пошкодження кісток стопи або гомілковостопного суглоба.
  • Хвороби, що вражають суглоби та м'які тканини, включаючи артрит.
  • Деякі стани, що вражають нерви, такі як ДЦП, хвороба Паркінсона та м'язова дистрофія, при якій м'язи стають жорсткими та слабшими.

Також аномалія розвивається у людей із такими проблемами:

  • Зайва вага — додаткова маса створить навантаження на зв'язки, що підтримують склепіння стопи, і вони руйнуються.
  • Діабет вражає нерви стоп, а також призводить до слабкості сухожилля.
  • Вагітність — поєднання зайвої ваги і гормональний дисбаланс призводять до пом'якшення зв'язок, що підтримують.
  • Ревматоїдний артрит — хвороба послаблює сухожилля або впливає на суглоби.
  • Заняття легкою атлетикою — плоскостопість розвивається через перенапругу сухожилля задньої великогомілкової кістки.
  • Старший вік — у людей похилого віку розвивається схильність до ослаблення сухожиль.
  • Великий розмір ноги. Люди з великим розміром ноги перебувають у групі ризику розвитку аномалії.

причини плоскостопості

Плоскостопість: види та ступені

Залежно від типу та ступеня деформації стопи плоскостопість класифікують так:

  • Поздовжня плоскостопість діагностується при деформації склепіння, розташованого вздовж (посередині збоку) стопи з зовнішньої сторони. У пацієнтів нижня частина ступні повністю притискається до підлоги. Відсутність склепіння призводить до неправильного розподілу навантаження на суглоби ніг та хребет. Згодом у людини змінюється постава, розвиваються хвороби скелета,остеохондроз,артрит.
  • Поперечна плоскостопість проявляється потовщенням склепіння біля основи пальців стопи. Спочатку на подушечках стопи знизу біля основи пальців з'являються натоптиші. Часто в цій області утворюються мозолі. Пацієнти скаржаться на стріляючий біль після тривалого перебування на ногах. На наступному етапі спостерігається деформація пальців. У групі ризику люди, які багато часу стоять через професію.
  • Комбінована плоскостопість — це стан, при якому присутні ознаки обох попередніх видів. У пацієнтів з такою патологією симптоми особливо виражені, що негативно впливає на якість життя. Якщо вчасно не звернутися до лікаря, можна втратити рухову функцію.

Головна особливість плоскостопості — поступовий розвиток та посилення симптоматики.

Спочатку зв'язковий апарат слабшає, людина при тривалих навантаженнях відчуває біль, втому. Але зовні стопа зберігає правильну анатомію. Далі виникають деформації, якими визначається ступінь плоскостопості:

  • 1-й ступінь. Деформація незначна. Біль та набряк виникають за тривалої ходьби. З'являється почервоніння і припухлість.
  • 2-й ступінь. Деформація помітна візуально — висота склепіння зменшується. Ходьба викликає сильні болі в стопах, гомілковостопних суглобах, колінах.
  • 3-й ступінь. Деформація стопи досягає того рівня, при якому поздовжнє склепіння зникає. Навіть кілька кроків викликають сильний біль та набряк ніг. Пацієнти скаржаться на біль у спині, мігрені.

види плоскостопості

Симптоми плоскостопості

Люди, які все життя страждали на плоскостопість, зазвичай взагалі не мають жодних симптомів. Зрештою у них, ймовірно, будуть нормальні, гнучкі стопи без будь-яких проблем із сухожиллями або суглобами, а їх ходьба та біг будуть адаптовані. У пацієнтів часто діагностують такі ознаки плоскостопості:

  • Болі в стопах, гомілковостопах, колінах.
  • Зміщення пальців.
  • Судоми в ногах.
  • Зміна ходи.
  • Нерівномірне знос взуття.

Плоскостопість: чим небезпечно

Основна небезпека плоскостопості полягає у збільшенні навантаження на хребет, суглоби ніг. Змінюється хода, стопи втрачають функцію, що амортизує. Втрата здатності пом"якшувати удар стопами призводить до руйнування колінних та кульшових суглобів, хребетного стовпа. В особливо важких випадках людина втрачає здатність пересуватися своїми ногами через різкий або тягнучий, пекучий біль, що супроводжує кожен рух.

Як перевірити плоскостопість: методи діагностики

Якщо ви почали відчувати біль при тривалій ходьбі або стоянні на місці, якщо на стопах з'являються мозолі, набряки зверніться до травматолога. Діагностика плоскостопості проводиться за допомогою фізичного огляду та фізикальних тестів:

  • Лікар може попросити пацієнта стати навшпиньки або на п'яти, підстрибнути, щоб перевірити, чи немає болю чи нестабільності.
  • Проводиться аналіз слідів — подометрія. Для цього пацієнту пропонують занурити стопу у ванну з контрастною рідиною, а потім наступити на паперовий лист. За відбитком визначається або виключається плоскостопість.
  • Схожий метод — аналіз взуття. Люди з плоскостопістю по-особливому зношують туфлі.

Якщо зміни відбулися нещодавно, лікар захоче визначити причину розвитку хвороби. Для визначення причин і тяжкості стану може бути рекомендоване дослідження, що візуалізує, таке як рентген або МРТ.

Як лікувати плоскостопість


лікування плоскостопості

Лікування плоскостопості спрямоване як на усунення хворобливої симптоматики, та ліквідацію анатомічного дефекту. Насамперед призначається консервативна терапія. Вона включає:

  • Підбір взуття зі спеціального підошвою та виготовлення ортопедичних устілок. Ці вироби зменшують тиск на склепіння стопи. Виготовлені на замовлення устілки-супінатори працюють краще, ніж придбані в магазині медтехніки, оскільки розроблені з урахуванням контурів стопи конкретного пацієнта.
  • ЛФК. Вправи потрібні для розтягування напружених м'язів та зв'язок. У людей із плоскостопістю часто скорочено ахіллове сухожилля, що може викликати біль, якщо вони не розтягуються перед фізичною активністю. Вправи можуть включати згинання пальців ніг та ексцентричне підняття п'ят. Також лікувальна фізкультура спрямована на корекцію порушень ходи, що розвиваються через неправильну форму стопи.
  • Рекомендована мануальна та апаратна фізіотерапія при плоскостопості, яка допомагає розвинути м'язи і розтягнути сухожилля стопи. Також фізіотерапевтичні вправи допомагають зменшити болючість у стопах. Одним із методів терапії є тейпування. Перебинтування стопи зверху в зоні пальців спеціальними стрічками направлено на фіксацію кісток і зв'язок, що сприяє формуванню склепінь.

На час лікування рекомендується відмовитися від видів спорту з високим навантаженням на стопи, що включають стрибки та приземлення, наприклад, баскетболу. Людям із зайвою вагою рекомендована дієта.

Хірургічне лікування плоскостопості

У поодиноких випадках аномалії кісток стопи виправляють хірургічним шляхом. Операції спрямовані на зрощення кісток, видалення фрагментів кісткових наростів, зміцнення сухожиль і кісткову пластику для створення склепіння стопи. Хірургія розглядається тільки в тих випадках, коли біль або ушкодження стопи настільки сильні, що в людини через плоскостопість обмежена рухливість, консервативна терапія не дала результатів, діагностовано важку деформацію стопи. Після цього типу операції буде необхідна тривала реабілітація.

Діагностика та лікування плоскостопості у МЦ "Меділюкс"

лікування плоскостопості у дорослих

Медичний центр "Меділюкс", розташований у Вінниці, проводить ефективне лікування плоскостопості, та запрошує дітей та дорослих з усієї України пройти курс терапії під контролем найкращих травматологів регіону. Ми використовуємо в роботі найкращі діагностичні та терапевтичні методики, що практикуються у провідних клініках Ізраїлю та Німеччини. Також наші лікарі використовують авторські програми, чия ефективність неодноразово підтверджена клінічною практикою.

Ми пропонуємо:

  • Сучасне діагностичне та фізіотерапевтичне обладнання. Клініка оснащена за останнім словом техніки. Діагностика плоскостопості та апаратне лікування проводиться відповідно до світових медичних стандартів.
  • Досвідчені лікарі. Наші фахівці — талановиті лікарі, які регулярно підвищують кваліфікацію, беруть участь у міжнародних конференціях та симпозіумах, публікують наукові роботи.
  • Індивідуальний підхід. Ми не практикуємо шаблонні програми терапії, оскільки кожен випадок захворювання індивідуальний, спричинений певними причинами. Тільки диференційований підхід та націленість на максимально можливий ефект дає позитивний результат.
  • Конкурентні ціни. Вартість наших послуг відрізняється помірними цінами, порівняно з аналогічними пропозиціями клінік Києва, Одеси та інших міст країни.

Ударно-хвильова терапія

Одним із ефективних методів лікування при плоскостопії є екстракорпоральна ударно-хвильова терапія. Ця нехірургічна процедура заснована на дії на стопи ударної хвилі, яка стимулює організм до відновлення сполучних тканин та регенерації росту клітин. Ударно-хвильова терапія при плоскостопості активує процес самовідновлення організму та зменшує біль за рахунок такого ефекту:

  • підвищення метаболічної активності завдяки покращенню кровообігу та утворенню нових кровоносних судин;
  • посилене харчування тканин та прискорення процесу загоєння за рахунок регенерації клітин та синтезу колагену;
  • стимуляція нервових закінчень, що допомагає знизити чутливість у ділянці болю;
  • руйнування наростів на кістках та сухожиллях за їх наявності;
  • протизапальну дію за рахунок припливу крові до стоп.

Ударно-хвильова терапія неінвазивна, високоефективна, не потребує анестезії та не має неприємних побічних ефектів. Після сеансу пацієнт може повернутися до звичного йому способу життя.

Фізіотерапевтичне лікування плоскостопості допоможе зменшити симптоматику Також після курсу терапії поліпшиться анатомія стопи, що позитивно позначиться на ході, стані скелетного апарату. Будемо раді допомогти. Запишіться на прийом до лікаря на зручний для вас час.

У лікувально-діагностичному центрі МЕДІЛЮКС доступна безвідсоткова оплата частинами.

Профілактика плоскостопості

Запобігти спадковій плоскостопості неможливо. Але стан можна покращити, якщо вчасно звернутися до лікаря та пройти курс лікування. Щоб уникнути розвитку хвороби у дорослому віці, дотримуйтесь таких рекомендацій:

  • розумно уникайте набору зайвої ваги;
  • носіть зручне взуття;
  • додайте у повсякденне життя регулярну фізичну активність.

Слідкуйте за здоров'ям, і за перших симптомів захворювань опорно-рухового апарату звертайтесь за допомогою до досвідченого лікаря. Лікувати будь-яку хворобу легше на початкових стадіях.

  • Прийом травмотолога

    500 грн

  • Прийом травматолога з результатами МРТ

    400 грн

Безкоштовно по Україні 0 (800) 330 130
  • Повторний прийом лікаря 15 хв.

    300 грн

  • Повторний прийом лікаря 30 хв.

    400 грн

Безкоштовно по Україні 0 (800) 330 130
  • Видалення доброякісного новоутворення (1 категорія)

    1800 грн

  • Видалення доброякісного новоутворення (2 категорія)

    2900 грн

  • Видалення доброякісного новоутворення (3 категорія)

    4900 грн

  • Видалення екзостозу (першого пальця)

    2500 грн

  • Крайова резекція нігтьової пластини (1 палець)

    1600 грн

  • Крайова резекція нігтьової пластини (2 пальця)

    2800 грн

  • Пластика нігтьового валика (1 палець)

    1600 грн

  • Пластика нігтьового валика (2 пальця)

    2800 грн

  • Пластика нігтьового ложа 1 палець (резекція+ пластика)

    2800 грн

  • Пластика нігтьового ложа 2 пальця (резекція+ пластика)

    5100 грн

  • Розкриття гематоми (підшкірної або міжм’язової)

    1600 грн

  • Первинна хірургічна обробка рани (ПХО) 1 категорія

    1500 грн

  • Первинна хірургічна обробка рани (ПХО) 2 категорія

    2900 грн

  • Первинна хірургічна обробка рани (ПХО) 3 категорія

    4700 грн

  • Пункція суглоба

    400 грн

  • Параартикулярне введення пролонгованих глюкокортикоїдів місцевої дії (блокада) (під контролем УЗД)

    1100 грн

  • Пункція обмежених рідинних утворень (під контролем УЗД)

    400 грн

  • Пункція суглоба (під контролем УЗД)

    500 грн

  • Введення препарату ( препарат пацієнта)

    500 грн

  • Внутрішньосуглобова ін'єкція препарату гіалуронової к-ти (під контролем УЗД)

    5800 грн

  • PRP-терапія

    1100 грн

  • PRP-терапія 2 кінцівки

    1500 грн

  • Внутрішньосуглобова ін'єкція препарату гіалуронової к-ти Ревіскон «плюс»

    4600 грн

  • Хірургічна обробка ран м’яких тканин І категорії

    5500 грн

  • Трапецектомія з підвішуючою тендопластикою І п’ястної кістки кисті

    14100 грн

  • Відкрита тенотомія кільцевидної зв’язки А1 пальця кисті

    7400 грн

  • Транспозиція сухожилків м’язів кисть – передпліччя І категорії

    14900 грн

  • Первинний шов сухожилка пальця кисті та стопи

    12600 грн

  • Видалення гангліона тильної поверхні кисті

    8800 грн

  • Видалення гангліона волярної поверхні кисті

    9900 грн

  • Видалення м'якотканинних доброякісних пухлин шкіри, підшкірної клітковини та сухожилків кисті І категорії

    6800 грн

  • Декомпресія І, ІІ або ІV компартментів сухожилків розгиначів кисті при хворобах Де Кервена, синдрому «перехреста», хронічному тендовагініті сухожилка розгиначів пальців кисті

    8400 грн

  • Видалення металоконструкції І категорії

    10600 грн

  • Металоостеосинтез перелому човникоподібної кісточки кисті (без вартості металоконструкції)

    13100 грн

  • Шов ахіллового сухожилля

    13700 грн

  • Малоінвазивна декомпресія карпального каналу

    8400 грн

  • Одномоментна декомпресія карпального та Ласертус каналів

    23800 грн

  • Декомпресія кубітального каналу

    10700 грн

  • Одномоментна декомпресія кубітального каналу та каналу Гійона.

    10500 грн

  • Шов нерва І категорії

    12600 грн

  • Хірургічна обробка ран м’яких тканин ІІ категорії

    6800 грн

  • Закрита репозиція за методикою Tetik при переломі «палець молоточок» кисті

    7400 грн

  • Відкрита репозиція за методикою А – тракції при застарілому переломі Буша пальця кисті.

    10700 грн

  • Транспозиція сухожилків м'язів кисть-передпліччя І категорії

    14900 грн

  • Пластика центральної порції сухожилка розгинача при деформації пальця кисті по типу «лебединої шиї»

    11900 грн

  • Реінсерція коллатеральної зв’язки суглоба пальця кисті

    10500 грн

  • Пластика розриву капюшона сухожилка розгинача пальця кисті

    7700 грн

  • Пластика кістково-фіброзного каналу сухожилка згинача пальця кисті в ІІ зоні (1-етап, без вартості силіконового імпланту)

    10700 грн

  • Пластика сухожилка згинача пальця кисті в 2 зоні ауто трансплантатом (2-етап)

    13100 грн

  • Ексцизія човникоподібної кісточки зап'ястку з частковим або чотирьохкутовим артродезом зап'ястя кисті з селективною де енервацією капсули кистьового суглобу

    15100 грн

  • Видалення проксимального ряду кісток зап'ястя кисті з селективною денервацією капсули кистьового суглобу

    18900 грн

  • Пластика розриву дистального променево – ліктьового суглобу аутотрансплантатом

    14200 грн

  • Маніпуляція Дараха (вкорочення ліктьової кістки кисті) з селективною денервацією капсули кистьового суглобу

    15500 грн

  • Видалення фіброматознозміненого долонного апоневрозу І категорії

    10800 грн

  • Відкрита тенотомія сухожилків при хронічному епікондиліті ( «лікоть тенісиста» або « лікоть гольфіста» ).

    10500 грн

  • Відкрита тенотомія сухожилків при хронічному епікондиліті з невролізом променевого або ліктьового нервів

    18400 грн

  • Видалення ліктьової бурси

    10700 грн

  • Реліз при контрактурі ліктьового суглобу

    16100 грн

  • Реліз при контрактурі плечового суглобу

    13700 грн

  • Видалення вапнякової бурси з надостного м’язу плеча

    14200 грн

  • Малоінвазивна тенотомія довгої голівки двоголового м’язу плеча

    12900 грн

  • Нідлінг при хронічному епікондиліті

    2300 грн

  • Видалення бурси підколінної ямки (кісти Бейкера)

    15800 грн

  • Видалення препателярної бурси колінного суглобу

    10300 грн

  • Транспозиція сухожилків при висячій стопі (маніпуляція Брідла)

    18600 грн

  • Резекція екзостозу при хворобі Осгуд – Шляттера гомілки

    14700 грн

  • Резекція гіпертрофованого бугра п’яткової кістки з бурсектомією при хворобі Хаглунда

    12600 грн

  • Закрита тунелізація таранної кістки стопи

    10500 грн

  • Артропластика при Hallux Riqidus 1 стопа

    14700 грн

  • Видалення невриноми Мортона стопи

    8900 грн

  • Артроскопія колінного суглоба I категорії

    21000 грн

  • Артроскопія колінного суглоба II категорії

    27300 грн

  • Артроскопія колінного суглоба III категорії

    35000 грн

  • Хірургічна обробка ран м’яких тканин ІІІ категорії

    8900 грн

  • Накладання скотч-каст пов`язок

    400 грн

  • Накладання гіпсових пов’язок з закритою репозицією

    2300 грн

  • Індивідуальне ортезування при відриві сухожилка розгинача від дистальної фаланги пальця кисті по типу «палець молоточок»

    2100 грн

  • Артродез міжфалангового суглобу пальця кисті з кістковою пластикою аутотрансплантатом, фіксація спицями

    10900 грн

  • Монтаж апарату зовнішньої фіксації « Сузукі» на палець кисті

    8400 грн

  • Реінсерція сухожилка глибокого м’язу згинача до дистальної фаланги пальця кисті

    12600 грн

  • Пастика коллатеральної зв’язки суглобів пальця кисті ауто трансплантатом (без вартості імпланту)

    12800 грн

  • Пластика сухожилків пальців кисті та стопи аутотрансплантатом

    13700 грн

  • Видалення м’якотканинних доброякісних пухлин шкіри, підшкірної клітковини та сухожилків кисті ІІ категорії

    12900 грн

  • Видалення металоконструкції ІІ категорії

    14100 грн

  • Металоостеосинтез неконсолідованого перелому човникоподібної кісточки кисті з аутопластикою з крила клубової кістки тазу (без вартості металоконструкції)

    14400 грн

  • Металоостеосинтез перелому діафізу ліктьової кістки ( без вартості металоконструкції)

    10700 грн

  • Металоостеосинтез перелому діафізу променевої кістки (без вартості металоконструкції)

    13300 грн

  • Металоостеосинтез перелому діафізів обох кісток передпліччя (без вартості металоконструкцій)

    14700 грн

  • Металоостеосинтез кісток кисті І категорії (без вартості металоконструкції)

    10500 грн

  • Металоостеосинтез кісток кисті ІІ категорії (без вартості металоконструкції)

    12800 грн

  • Видалення фіброматознозміненого долонного апоневрозу ІІ категорії

    12900 грн

  • Реінсерція дистальної голівки двоголового м’язу плеча (без вартості імпланту)

    15800 грн

  • Нідлінг при хронічному трохантериті стегна

    2100 грн

  • Пластика застарілого арозриву ахіллового сухожилля

    21000 грн

  • Блокада каналу при тунельному синдромі нерва під УЗД контролем

    700 грн

  • Малоінвазивна проксимальна декомпресія серединного нерву при Ласертус синдромі

    8600 грн

  • Шов нерва ІІ категорії

    15200 грн

  • Артроскопія гомілково – стопного суглобу

    20000 грн

  • Артроскопія плечового суглобу І категорії

    25000 грн

  • Артроскопія плечового суглобу ІІ категорії

    42000 грн

  • Артроскопія плечового суглобу ІІІ категорії

    57000 грн

  • Остеометалосинтез переломів кісток нижньої кінцівки І категорії

    23100 грн

  • Остеометалосинтез переломів кісток нижньої кінцівки ІІ категорії

    27300 грн

  • Остеометалосинтез переломів кісток нижньої кінцівки ІІІ категорії

    35700 грн

  • Шов кореня меніска

    30000 грн

  • Артроскопія променево-зап'ясткового суглобу

    20000 грн

  • Артроскопія ліктьового суглобу

    15000 грн

  • Пакет травматологічний 1

    1600 грн

  • Пакет травматологічний 2

    500 грн

  • Пакет травматологічний 3

    800 грн

  • Пакет травматологічний 4

    600 грн

  • Пакет травматологічний 5

    1400 грн

  • Пакет травматологічний 6

    1650 грн

  • Пакет травматологічний 7

    1800 грн

  • SVF-терапія (1 процедура)

    24500 грн

  • Пакет травматологічний 8

    5000 грн

  • Корекційна остеотомія 1 категорії (з вартістю металоконструкції)

    18000 грн

  • Корекційна остеотомія 2 категорії (з вартістю металоконструкції)

    24000 грн

  • Остеометалосинтез кісток гомілки (з вартістю металоконструкції) І категорії

    20000 грн

  • Остеометалосинтез кісток гомілки (з вартістю металоконструкції) ІІ категорії

    27000 грн

  • Остеометалосинтез кісток гомілки (з вартістю металоконструкції) ІІІ категорії

    30000 грн

  • Остеометалосинтез кісток кисті І категорії

    22000 грн

  • Остеометалосинтез кісток кисті ІІ категорії

    26000 грн

  • Остеометалосинтез кісток передпліччя І категорії

    21000 грн

  • Остеометалосинтез кісток передпліччя ІІ категорії

    25000 грн

  • Остеометалосинтез кісток плеча І категорії

    27000 грн

  • Остеометалосинтез кісток плеча ІІ категорії

    32000 грн

  • Остеометалосинтез кісток стегна (з вартістю металоконструкції) І категорії

    27000 грн

  • Остеометалосинтез кісток стегна (з вартістю металоконструкції) ІІ категорії

    36000 грн

  • Остеометалосинтез кісток стегна (з вартістю металоконструкції) ІІІ категорії

    44000 грн

  • Остеометалосинтез кісток стопи (з вартістю металоконструкції) І категорії

    20000 грн

  • Остеометалосинтез кісток стопи (з вартістю металоконструкції) ІІ категорії

    24000 грн

  • Остеометалосинтез ключиці І категорії

    20000 грн

  • Остеометалосинтез ключиці ІІ категорії

    23000 грн

  • Операція при деформації Хагланда І категорії

    16000 грн

  • Операція при деформації Хагланда ІІ категорії

    24000 грн

  • Операція при нестабільності надколінника І категорії

    21000 грн

  • Операція при нестабільності надколінника ІІ категорії

    36000 грн

Безкоштовно по Україні 0 (800) 330 130
consultation
Безкоштовна консультація
Залиште Вашу контактну інформацію, наш менеджер зателефонує і проконсультує Вас

Відповіді на популярні запитання

  • Тривалість курсу терапії залежить від клінічного випадку та очікуваного результату. Зменшення симптомів часто спостерігається після двох процедур. Але важливо розуміти, що лікування потрібно продовжувати з урахуванням рекомендацій травматолога.

  • Аномалія може бути зафіксована у будь-якому віці. Однак схема лікування відрізняється для дітей, підлітків та дорослих людей.

  • Рекомендовано плавання, йога. Варто уникати видів спорту, які чинять тиск на стопу.

  • Плоскостопість у дітей може призвести згодом до серйозних захворювань хребта та суглобів ніг. Тому аномалію потрібно лікувати.

Відгуки
Що про нас говорять наші відвідувачі
Дивитись усі
4 сучасних клініки в Україні

Виберіть зручну для вас клініку і запишіться на прийом за телефоном або залиште свою контактну інформацію через форму, і ми з вами зв'яжемося.

вул. Литвиненко-Вольгемут, 5
м. Вінниця, вул. Литвиненко-Вольгемут, 5
Телефон: 0 (800) 330 130
Час роботи:

Пн-Пт 8:00 - 22:00

Сб-Нд 8:00 - 20:00

вул. 600-річчя, 80
м. Вінниця, вул. 600-річчя, 80
Телефон: 0 (800) 330 130
Час роботи:

Пн-Пт 9:00 - 16:00

Сб-Нд вихідний

вул. Кішки Матроса, 10 Г
м. Вінниця, вул. Кішки Матроса, 10 Г
Телефон: 0 (800) 330 130
Час роботи:

Пн-Пт 8:00 - 19:00

Сб-Нд 9:00 - 13:00

вул. Шевченка, 28А
м. Хмільник, вул. Шевченка, 28А
Телефон: +38 (067) 430 76 76
Час роботи:

Пн-Пт 8:00 - 16:00

Сб-Нд 9:00 - 13:00

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити максимальну функціональність сайту.

Натиснувши «Прийняти», ви дозволяєте використовувати файли cookie на нашому веб-сайті.