Офтальмолог у Вінниці

Зір — головний орган чуття. Завдяки зоровому аналізатору ми отримуємо близько 80% інформації про навколишній світ. На жаль, більшість захворювань ока на початкових стадіях протікають безсимптомно. І починають проявлятись різноманітною симптоматикою вже тоді, коли їх корекція супроводжується складнощами. Тому дуже важливо вчасно обстежуватись і відвідувати офтальмолога хоча б раз на кілька років.

Але в таких випадках дуже важливо знайти компетентного спеціаліста, в якого на озброєнні сучасні методи обстеження, актуальні міжнародні рекомендації з діагностики та лікування. В лікувально-діагностичному центрі МЕДІЛЮКС можна записатись на прийом до кваліфікованих офтальмологів, обстежитись на високотехнологічному апараті DRI OCT Triton, отримати професійну консультацію та ефективну терапевтичну схему.

Поява яких симптомів є підставою до негайної перевірки зору?

 • Погіршення гостроти зору, незалежно від причин
 • Погіршення зору в окремі періоди (при стресах і високому тиску, в темну пору доби або в сутінках)
 • Будь-які травми ока (термічні, механічні, хімічні)
 • Потрапляння в око або під повіку стороннього тіла (піску, окалини, металевої стружки)
 • Дискомфорт або больові відчуття в області ока та орбіти
 • Почервоніння ока та інші ознаки запального процесу
 • Поява судинних зірочок, крововиливів в області склери, кон’юнктиви, повіки
 • Випадіння вій або їх обламування
 • Поява будь-яких патологічних виділень з ока (в тому числі — значна сльозотеча)
 • Свербіж або відчуття піску в очах
 • Поява видимих новоутворень в області ока на навколишніх тканин
 • Відчуття помутніння перед очима або повна втрата зору на одне/обидва ока

Не нехтуйте також профілактичними обстеженнями при:

 • Артеріальній гіпертензії
 • Обтяженому сімейному анамнезі
 • Цукровому діабеті
 • Наявності професійних шкідливостей (актуально для зварювальників, полярників та тих, хто багато працює за комп’ютером)

План обстеження пацієнта офтальмолога

Завдяки розвитку технологій в медичній сфері сьогодні є можливість обстежувати хворих за допомогою точного обладнання, виставляти правильний діагноз на основі інструментальних та лабораторних обстежень, вчасно починати лікування. В нашому центрі представлені наступні діагностичні можливості:

 • Огляд і збір анамнезу спеціалістом. Інколи від одного правильного і вчасного слова пацієнта залежить успіх лікування. Не соромтесь розповідати спеціалісту правду про обставини травми, особливості спадкового анамнезу, свої відчуття та іншу симптоматику. Навіть якщо деталь здається незначною, вона може виявитись корисною знахідкою.
 • Офтальмоскопія. Простими словами, огляд очного дна за допомогою цифрового офтальмоскопа. Дуже цінний метод для макроскопічної оцінки сітківки, зорового нерва, судин та інших структур.
 • ОКТ. Ультрасучасний метод обстеження, що за інформативністю може позмагатись з МРТ та КТ. Оптична когерентна томографія — інструментальне дослідження, що базується на проходженні світлових променів через оптичні середовища ока. Програма аналізує зміни, які відбуваються під час проникнення світла крізь різні тканини ока. На підставі цього формуються зрізи (томограми), на яких добре видно стан переднього і заднього сегментів ока. Особливо це обстеження допомагає при діагностиці захворювань сітківки — діабетичної ретинопатії, ускладнень глаукоми, травм, новоутворень тощо.
 • УЗД ОКА. Не найбільш популярний, але часто незамінний метод обстеження. На відміну від МРТ, не має протипоказів. На відміну від ОКТ, дозволяє обстежити всі структури, а не тільки передній і задній сегменти ока. На відміну від КТ, дешевший і абсолютно нешкідливий. До того ж УЗД — золотий стандарт в екстренній діагностиці сторонніх тіл.
 • МРТ очного яблука, окорухового апарату і орбіти. Якщо є підозра на новоутворення (особливо пухлини зорового нерву чи інших структур НС), не обійтись без магнітного резонансу. Цей метод абсолютно безболісний і нешкідливий, програє іншим обстеженням тільки в швидкості.
 • Різноманітні лабораторні дослідження доповнюють діагностику та допомагають поглянути на проблему з системного боку. Тому вони також дуже важливі. В МЕДІЛЮКС можна здати необхідні аналізи.

Звичайно, жоден пацієнт ніколи не обстежується “на повну”. Задача спеціаліста — запідозрити хворобу на підставі збору анамнезу, огляду і безкоштовного об’єктивного обстеження. І тільки потім складати план інструментального обстеження. Це дозволяє зекономити час, сили та кошти пацієнта. Обстеження на якісному обладнанні — також запорука успіху. Адже достатньо один раз отримати точний результат, не втрачаючи час, гроші та нерви в процесі повторного обстеження. Саме тому важливо користуватись послугами прогресивного лікувально-діагностичного центру. Звертайтесь до МЕДІЛЮКС, адже здоров’я ваших очей у ваших руках!

Лікарі-офтальмологи в ЛДЦ МЕДІЛЮКС

Сосницький Володимир Андрійович

Лікар-офтальмолог

Наші ціни на послуги лікаря-офтальмолога у Вінниці

Офтальмологічні послуги Ціна, грн
Консультація офтальмолога
300
Повторна консультація (протягом місяця)
200
«Друга думка» - консультація по наявним обстеженням з інших клінік
200
Авторефрактометрія з кератометрією
150
Пневмотонометрія
100
Комп’ютерна периметрія 1/2 ока
200/300
Пакет обстежень «глаукома»
990
Пакет обстежень «катаракта»
700
Пакет обстежень «сітківка»
700
ОКТ з ангіографією 1 око
600
ОКТ з ангіографією 2 ока
1000
Макулярна ділянка 1 око
350
Макулярна ділянка 2 ока
500
Диск зорового нерва 1 око
350
Диск зорового нерва 2 ока
500
Комплекс офтальмологічний (Диск зорового нерва, Макулярна ділянка) 1 око
600
Комплекс офтальмологічний (Диск зорового нерва, Макулярна ділянка) 2 ока
800
ОКТ передній відрізок 1 око
350
Оптична біометрія 1 око
200
Оптична біометрія 2 ока
300
Фото очного дна
250
Фото переднього сегменту ока
200
Розрахунок ІОЛ 1 око
300
Розрахунок ІОЛ 2 ока
400
Видалення стороннього тіла
200

Телефонуйте зараз!

0 (800) 330 130

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .?
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка???)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно???
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису