МРТ печінки

МРТ печінки – сучасний, безпечний, безболісний метод обстеження печінки, який вважається «золотим стандартом» у діагностиці захворювань печінки. Завдяки неймовірній точності огляду м’яких тканин та можливості пошарового огляду усіх анатомічних структур цей метод не залишає жодних шансів для своїх конкурентів. У порівнянні з рентгенологічними методами обстеження він абсолютно безпечний, оскільки не має променевого навантаження. А МРТ печінки із гепатоспецифічним контрастуванням дозволяє помітити найменші зміни та вчасно розпочати лікування, що є запорукою подальшого одужання.  Гарантом успішності процедури виступає апарат Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла, який встановлений у нашому медичному центрі МЕДІЛЮКС.

магнітно-резонансний томограф Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 T
Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла

Що можна побачити на МРТ печінки?

МРТ печінки під силу діагностика найрізноманітніших захворювань гепатобіліарної зони За результатами дослідження можна оцінити:

 • Структуру органу.
 • Наявність вогнищевих новоутворень (кіст, пухлин).
 • Судинні новоутворення по типу гемангіом.
 • Паразитарні хвороби (ехінококоз).
 • Наявність метастазів, особливо якщо в анамнезі присутні дані про колоректальний рак.
 • Наявність цирозу печінки, разом із оцінкою портальної вени.
 • Прохідність та стан печінкових протоків.

Покази до МРТ печінки

Оскільки печінка бере участь у великій кількості найрізноманітніших процесів в нашому організмі, перелік показів виглядає наступним чином:

 • Механічна жовтяниця нез’ясованої етіології.
 • Потемніння сечі.
 • Біль у правій частині черевної порожнини.
 • Для підтвердження чи спростування цирозу, а також для контролю важкості перебігу захворювання.
 • У якості передопераційної діагностики для поглибленого розуміння локалізації процесу, його кровопостачання та зв’язку з прилеглими тканинами.
 • Підозра на пухлину.
 • В якості контролю лікування та оцінки стану хронічних захворювань (на відміну від рентгенологічних методів обстеження МРТ печінки можна безпечно повторювати ту кількість разів, яка дійсно потребується).

При необхідності поглибленого вивчення об’ємного новоутворення може бути проведено МРТ печінки із контрастуванням. У якості контрасту використовуються спеціальні розчини на основі гадолінію або інших сполук, які є абсолютно безпечними для пацієнта. За необхідності перед обстеженням буде проведено алергопробу. Вже за 24 години після процедури, контраст повністю елімінується із організму природним шляхом із сечею.  

Як підготуватись до МРТ печінки?

Підготовка до МРТ печінки полягає у дотриманні простої дієти, мета якої виключити підвищене газоутворення. За 2 дні до обстеження ми радимо виключити із раціону бобові, капусту, свіжі овочі та фрукти, борошняні вироби. Безпосередньо перед обстеженням вам буде необхідно зняти усі металеві прикраси та аксесуари й залишити їх разом із вашими гаджетами у спеціально облаштованій кімнаті. Зазвичай, дослідження із контрастуванням триває не більше ніж годину.

Протипокази до МРТ печінки

Існує ряд класичних протипоказів до проведення усіх МРТ досліджень та печінки зокрема:

 • Наявність металевих імплантів, за виключенням виробів із титану.
 • Наявність імплантованого кардіостимулятора чи штучного водія ритму, особливо старих поколінь (на фоні впливу сильного магнітного поля, можливі перебої у роботі цих пристроїв).
 • Наявність кохлеарних слухових апаратів.
 • Вагітність у І триместрі (відносний протипоказ).

Також існує декілька протипоказів для процедури із використанням контрасту:

 • Індивідуальна непереносимість контрастної речовини.
 • Вагітність у І триместрі
 • Грудне вигодовування.
 • Важка ниркова та печінкова недостатність.

Загалом МРТ печінки це абсолютно безпечний метод обстеження, без якого, наразі, важко уявити сучасну діагностику та вдале лікування захворювань печінки.

Наші ціни на МРТ печінки у Вінниці

Наші послуги з МРТ печінки Ціна, грн
МРТ печінки
3080
МРТ дообстеження печінки після КТ
1650
МРТ печінки з контрастом 5 мл
4070
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 330 130

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .?
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка???)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно???
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису