МРТ колінного суглобу у Вінниці

мрт коліннного суглобу
мрт коліннного суглобу

Колінний суглоб є найбільшим і, мабуть, найскладнішим за своєю будовою суглобом людського організму. І не дивно, адже він повинен щоденно витримувати чимале навантаження, при цьому забезпечуючи стабільність, координацію та правильність положення тіла в просторі. Так, на колінний суглоб припадає до 316 % маси тіла людини при підйомі сходами. Ці особливості суглоба можливі лише завдяки складній анатомії сухожилків, зв’язок та хрящів.   
На жаль, навіть незначні порушення функцій або травми цих структур призводять до дисфункції усієї  нижньої кінцівки. Найчастішим симптомом захворювань колінного суглоба є біль. Майже 25% дорослих стикались з болем у коліні. При цьому патологія колінного суглоба є другою за частотою причиною хронічного болю.

Чому при патологіях колінного суглобу потрібна саме МР-томографія?

МРТ – це неінвазійний метод візуалізації тканин та органів, в основі якого лежить вимірювання коливань атомів водню під дією потужного магнітного поля. Таким чином, при МР-томографії не використовуються рентгенівські промені. МРТ це «золотий стандарт» серед неінвазивних методів, адже забезпечує високоякісні зображення сухожиль, зв’язок, м’язів та хрящової тканини, які неможливо отримати при рентгенологічному дослідженні чи комп’ютерній томографії. 
МРТ дає безліч інформації щодо стану внутрішньосуглобових структур, які зазвичай недоступні при УЗД. Даний метод має надзвичайно високу точність діагностики розривів меніска, хрестоподібних зв’язок, що дає змогу уникнути непотрібної артроскопії. Адже будь-яка інвазивна маніпуляція несе у собі певні ризики. А в деяких випадках МР-томографія дозволяє навіть краще оцінити стан усієї поверхні меніска, ніж артроскопія.  

Коли потрібно проводити МРТ колінного суглобу?

МР-томографія виконується при наявності болю (гострого або хронічного), слабкості, набряку, кровотечі в порожнину суглоба, при підозрі на патологію внутрішніх структур колінного суглоба. До таких захворювань належать:

 • Первинні та вторинні дисплазії колінного суглоба
 • Травматичні пошкодження: розриви меніска, хрестоподібних зв’язок 
 • Запальні захворювання: неспецифічні, специфічні артрити, поліартрити
 • Дегенеративні й дистрофічні захворювання: первинні та вторинні деформуючі артрози, асептичний некроз, нейрогенні остеодистрофії
 • Пухлини та пухлиноподібні захворювання
 • Специфічні захворювання — наприклад, хондромаляція

Кому протипоказано МРТ колінного суглобу?

Головними протипоказами до проведення МРТ є наявність у пацієнта феромагнітних сторонніх тіл або імплантів: 

 • Штучний водій ритму або кардіовертер-дефібрилятор
 • Системи для глибокої мозкової стимуляції
 • Деякі типи кохлеарних імплантів 
 • Кліпси аневризм судин головного мозку
 • Інсулінова помпа

Виражена клаустрофобія не являється абсолютним протипоказом для проведення МР-дослідження в МЕДІЛЮКС, адже за потребою ми надаємо послуги анестезіологічної підтримки (седація або внутрішньовенний наркоз).

Як підготуватись до обстеження?

Залиште всі прикраси та інші аксесуари вдома або зніміть їх перед проведенням МРТ. Металеві та електронні предмети можуть перешкоджати магнітному полю апарату. До таких предметів належать ювелірні вироби, годинники, кредитні картки та слухові апарати, усі вони можуть бути пошкоджені. Також в перелік входять шпильки, металеві блискавки та подібні металеві предмети, знімні зубні протези, ручки, кишенькові ножі та окуляри, пірсинг, мобільні телефони, електронні годинники та фітнес-трекери.

магнітно-резонансний томограф Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 T
Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла

Від чого залежить точність результату?

Якість зображення залежить від потужності апарату МРТ. Потужність МР-сканера у клініці МЕДІЛЮКС, Siemens MAGNETOM Avanto, становить 1,5 Тесла, тому знімки мають високу якість та роздільну здатність. В даний час апарати з 1,5T є дуже точними при діагностиці пошкоджень менісків та хрестоподібних зв’язок, і слугують невід’ємною частиною у плануванні оперативного втручання, а також у післяопераційному обстеженні суглоба.

Ціни на МРТ колінного суглобу у Вінниці

Наші послуги з МРТ колінного суглобу Ціна, грн
МРТ коліна
1550
МРТ коліна з контрастом 5мл
2860
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 33-01-30

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .👍
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка👍👍👍)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно👍👍👍
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису