МРТ центральної нервової системи у Вінниці

Previous
Next

МРТ центральної нервової системи  – метод, який дозволяє з високою достовірністю виявити наявність патології у пацієнта, навіть на дуже ранніх стадіях. Коли ще немає больового синдрому, який спонукає хворого звернутися до лікаря і втратити дорогоцінний час. Наприклад, банальний на перший погляд головний біль може бути причиною багатьох патологічних процесів, які викликані судинною патологією, або порушеннями у шийному відділі хребта.

За допомогою МРТ можна прицільно дослідити всі відділи ЦНС, що в рази підвищує шанси не пропустити будь-яку патологію.

Дана діагностична процедура може виявити інсульт, грижі, розсіяний склероз, аневризми, пухлини. МРТ дозволяє точно встановити причини тих чи інших порушень в ЦНС і направити вектор лікування в необхідному напрямку. При цьому Ви зекономите і час, і гроші, так як точний діагноз – запорука вірно призначеного лікування і Вашого здоров’я! Не нехтуйте цим правилом, бережіть себе і звертайтесь за допомогою до лікувально-діагностичного центру МЕДІЛЮКС.

Покази до проведення МРТ центральної нервової системи:

  • Травматичні пошкодження, крововиливи, стиснення спинного мозку.
  • Грижі хребтових дисків, дегенеративні захворювання хребта.
  • Аномалії розвитку нервової системи.
  • Порушення кровообігу у судинах головного мозку.
  • Підозра на гідроцефалію та пошук її причин.
  • Діагностика новоутворень на ранніх стадіях.
  • Менінгіти (запалення мозкових оболонок) та енцефаліти (запалення мозкової речовини) різних етіологій.

Також існує ряд патологічних станів та симптомів, які змушують запідозрити захворювання головного та спинного мозку, або вимагають проведення МРТ нервів:

  • Головний біль.
  • Хиткість ходи.
  • Запаморочення.
  • Втрати свідомості.
  • Судоми.
  • Шум у вухах.
  • Парестезії.

Для отримання більш чіткої картини запального процесу рекомендується проведення МРТ нервової системи з контрастуванням. У якості контрасту використовується препарат на основі гадолінію, що є цілком безпечним для вашого організму. Протягом 24 годин контрастна речовина повністю виводиться із вашого організму через нирки. Контрастування дає змогу точніше визначити характер та розповсюдженість патологічного процесу у порівнянні з класичним методом. Крім того підозра на такі захворювання як менінгіт, розсіяний склероз також вимагає проведення дослідження з контрастуванням.

Протипокази до МРТ нервової системи з контрастуванням:

  • Полівалентна алергія на медичні засоби.
  • Декомпенсована печінкова недостатність.
  • Хронічна чи гостра ниркова недостатність.

Особливості деяких видів обстежень

У нашому центрі МЕДІЛЮКС ми проводимо томографію усіх відділів ЦНС. Наприклад, МРТ сідничного нерву, який є найбільшим нервом в організмі людини. На превеликий жаль виявити патологічні процеси які стосуються сідничного нерву, основуючись лише на скаргах хворого майже неможливо. І ось тут на допомогу приходить наш потужний та сучасний апарат Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла.

МРТ орбіт та зорових нервів зазвичай входить у комплекс МРТ головного мозку, проте у деяких випадках необхідно оцінити виключно цю зону :

  • Запальні процеси ока.
  • Сторонні тіла та травми.
  • Хвороби слізної залози.
  • Патології окорухових м’язів (наприклад косоокість).
  • При появі симптомів зі сторони зорової системи невідомого генезу.

Однією із нових причин проходження МРТ нервової система стала нова нозологічна одиниця під назвою нейроваскулярний конфлікт. Простими словами це стан, коли судина яка проходить близько до нервового корінця, подразнює його. В нормі подібних подразнюючих впливів виникати не повинно. Симптоми цього «молодого» синдрому напряму залежать від локалізації процесу, проте найчастіше хвороба проявляється асиметричним різким рецидивуючим головним болем, погіршенням зору з однієї сторони, косоокістю. Тому для того аби підтвердити чи спростувати такий патологічний стан, варто пройти МРТ головного мозку та почати правильне лікування.

Неймовірно цінним є метод МРТ спинного мозку та хребта оскільки дозволяє оцінити стан не лише спинного мозку, а й великої кількості важливих структур цього відділу організму

   • Стан міжхребцевих дисків.
   • Судинно-нервовий пучок.
   • З`вязки та хрящові структури.
   • Оцінка стану міжхребцевих суглобів.
   • Розвиток м`язевого каркасу.
магнітно-резонансний томограф Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 T
Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла

Коли необхідно бити на сполох та якомога швидше виконувати обстеження?

Якщо ви помітили асиметричність двох половин обличчя, больові відчуття на обличчі це може свідчити про порушення роботи лицевих нервів. Саме лицевий нерв відповідає за роботу мімічних м’язів обличчя. Тому аби не зволікати з лікування в першу чергу варто виставати правильний діагноз. Зазвичай у цьому на допомогу приходить МРТ лицевого нерву. Але найбільшу небезпеку несе гостре порушення мозкового кровообігу (інсульт). Якщо у пацієнта виникли симптоми інсульту, необхідно якомога швидше провести якісну діагностику та визначити подальшу лікувальну тактику.
В лікувально-діагностичному центрі МЕДІЛЮКС є карета швидкої допомоги, яка може доставити пацієнта для виконання МРТ в екстреному порядку. Адже це метод обстеження, без якого неможливо встановити вірний діагноз в неврології та нейрохірургії. Тому не зволікайте, адже краще діагностувати проблеми на ранніх етапах.

Ціни на МРТ центральної нервової системи у Вінниці

Наші послуги з МРТ центральної нервової системи Ціна, грн
МРТ головного мозку
1500
МРТ головного мозку з контрастом 5мл
3320
МРТ головного мозку з судинним режимом та DWI
2850
МРТ м'яких тканин голови
2350
МРТ м'яких тканин голови з контрастом 5 мл
4060
МРТ головного мозку та безконтрастна перфузія
2570
МРТ головного мозку та ангіографія (артерії)
2350
МРТ головного мозку та безконтрастна перфузія з ангіографією
2750
МРТ головного мозку та ангіографія з контрастом 5 мл
3800
МРТ головного мозку та ангіографія (артерії+вени)
2000
МР-мієлографія
3850
МР трактографія
3850
МР трактографія з контрастом 5 мл
5170
МРТ гіпофізу
2100
МРТ гіпофізу з контрастом 5 мл
3400
МРТ плечового сплетіння
3000
МРТ плечового сплетіння з контрастом 5 мл
4345
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 33-01-30

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .👍
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка👍👍👍)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно👍👍👍
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису