Рентген панорама хребта у Вінниці

Цифрова рентгенографія – високотехнологічне переосмислення аналогового рентгена. На відміну від традиційної форми, сучасний варіант дозволяє отримувати зображення високої якості в цифрі. Не закуповуючи без необхідності плівку, не чекаючи висихання знімків і минаючи артефакти. Весь світ сьогодні перейшов на цифрову рентгенографію, тому що це зручна, мобільна і деталізована альтернатива. Але мало хто знає про ще одну перевагу рентгена нового покоління. Сучасні апарати вміють автоматично обробляти і «зшивати» зображення різних областей, отримуючи тим самим панорамні карти в масштабі 1: 1.

На сьогоднішній день у Вінниці існує тільки один такий апарат – універсальний DRGEM Diamond в лікувально-діагностичному центрі МЕДІЛЮКС. Ми впевнені, що за панорамними знімками майбутнє, і постараємося переконати в цьому вас на прикладі рентгенографії хребта з навантаженням. Зробити рентген хребта можна в нашій клініці за попереднім записом.

Панорамна рентгенографія хребта з навантаженням - вибір ортопедів-травматологів

панорамна рентгенографія хребта
Рентген панорама хребта

Набуті деформації хребта — плата людства за цивілізоване життя. Величезна кількість сучасних професій пов’язані з необхідністю роботи в найменш фізіологічному положенні: сидячи, з витягнутими руками і опущеною головою. У зв’язку з цим хребет неминуче викривляється в сагітальній (кіфоз), а іноді і у фронтальній (сколіоз) площині. Лікуванням цих захворювань займаються ортопеди.

Для того, щоб визначитися з лікувальною тактикою, фахівці призначають різні методи досліджень, проводять розрахунки і звертаються до геометрії. На сьогоднішній день золотим стандартом в діагностиці є рентгенографія з навантаженням. Це означає, що пацієнта опромінюють стоячи в довільній позі, завдяки чому хребет приймає зручне положення. Вивчаючи якісні знімки, ортопед приймає рішення про можливості консервативної тактики, складає план і визначає обсяг оперативного втручання, контролює результати лікування.

Але до недавнього часу ідеального методу діагностики не існувало. МРТ дає максимальну деталізацію і витримує пропорції, але обстежують пацієнта тільки в лежачому положенні. А стандартні рентген-апарати працюють вертикально, але знімки виходять не дуже точними, порушується метричне співвідношення анатомічних структур.

DRGEM Diamond позбавлений недоліків кожної з систем, але при цьому бере від відомих методів краще. Тіло сканується по зонам, а потім в автоматичному режимі знімки монтуються в одну карту. Ця функція називається “smart stitching” (розумне зшивання). Вона дозволяє оцінити весь скелет, вирахувати розміри кісток до міліметра, вивчити скелетотопію, переконатися в сприятливому результаті протезування.

При яких патологіях і станах не обійтися без панорамної рентгенографії хребта з навантаженням?

  • Всі варіанти придбаних і вроджених деформацій (патологічні кіфози і лордози, сколіоз, сколіотична хвороба)
  • Наслідки поліомієліту
  • Деякі спадкові захворювання (наприклад, синдром Марфана)
  • Наслідки травм хребта, що супроводжуються неврологічними симптомами або хронічними болями
  • Візуальна відмінність в довжині кінцівок (особливо актуально для дітей після переломів трубчастих кісток)
  • Підготовка до протезування або контроль конфігурації встановленого протеза
рентгенівський апарат DRGEM Diamond
Рентгенівський апарат DRGEM Diamond

Відповіді на часті запитання

Процедура не вимагає спеціальної підготовки.

Знімок готовий через кілька хвилин після процедури, але машини поки ще не здатні на інтелектуальну діяльність. Тому описом панорами займається лікар-радіолог.

Опис займає менше півгодини часу. В середньому – до 20 хвилин. Запевняємо, це рекордно мало для такої складної і відповідальної роботи. У багатьох клініках результати видають на наступний день.

Ми можемо надіслати Вам на пошту висновок, але часто фахівцям потрібний знімок на плівці. Наприклад, для контролю в операційній або для порівняння зображень в динаміці. Тому ми наполягаємо на тому, щоб пацієнти чекали результатів і забирали весь пакет документів. Зрештою, 20 хвилин – це недовго.

Наші послуги з Рентгену Ціна, грн
Рентген панорама хребта
800
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 33-01-30

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .👍
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка👍👍👍)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно👍👍👍
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису