МРТ простати

МРТ простати – на сьогодні є однією із найбільш інформативних та безпечних процедур, які допомагають у діагностиці захворювань передміхурової залози. Під час обстеження створюються тривимірні знімки передміхурової залози, на яких можна оцінити анатомічну структуру залози та тканин, що оточують її, обстежити стан судинного компоненту, нервових закінчень та навіть кісткових структур. Передміхурова залоза – орган, важливість якого у чоловічому організмі важко переоцінити. Тому для підтримання чоловічого здоров’я ми радимо вчасно робити діагностику та отримувати адекватне лікування. На варті точної діагностики у нашому медичному центрі МЕДІЛЮКС стоїть апарат Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла, який щодня доводить свою ефективність у визначних медичних клініках світу.

магнітно-резонансний томограф Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 T
Siemens MAGNETOM Avanto з потужністю магнітного поля в 1,5 Тесла

Покази до МРТ простати

Зазвичай цей метод діагностики призначається у випадках дискомфорту при сечовипусканні, болю під час та після статевого акту. Проте обсяг показів до МРТ простати достатньо широкий:

 • Біль та дискомфорт внизу живота або а зоні промежини.
 • Дизуричні розлади.
 • Наявність відчуття неповного спорожнення сечового міхура.
 • Перед плануванням оперативного втручання.
 • Підозра на доброякісну гіперплазію простати або злоякісне новоутворення.

Варто наголосити, що метод МРТ є абсолютно безпечним для пацієнта, оскільки на відміну від рентгенологічних методів обстеження відсутнє променеве навантаження. У разі необхідності можна виконати ту кількість обстежень, яка необхідна пацієнту, без жодного ризику для його здоров’я.

Що показує МРТ простати?

Томографія простати може показати цілий ряд різноманітних патологій та аномалій залози, а також виявити залученість прилеглих тканин до процесу. Серед розповсюджених патологій можна виділити наступні:

 • Вродженні аномалії.
 • Процеси запального характеру.
 • Абсцеси, кісти.
 • Післяопераційні ускладнення.
 • Травми органів малого тазу.
 • Простатит.
 • Доброякісна гіперплазія передміхурової залози (ДГПЗ).
 • Рак простати.

На превеликий жаль злоякісні пухлини простати –  це захворювання, що посідають лідируючі місця серед інших пухлин у чоловіків. Дуже часто захворювання протікає майже безсимптомно. Тому навіть незначні відхилення від норми мають насторожувати. Вкрай важливо діагностувати захворювання ще на ранніх етапах аби мінімізувати усі ризики у подальшому. Існує дві умови якісного проведення МРТ простати. Перше – це якісна техніка, та друге – високий рівень кваліфікації лікаря, що оцінює результати МРТ. У нашому медичному центрі МЕДІЛЮКС у тісній співпраці з високопольним обладнанням працюють кваліфіковані фахівці. Саме це є запорукою  діагностичної ефективності.

Протипокази до МРТ простати

Враховуючи, що в основі роботи МРТ лежить явище магнітно-ядерного резонансу, цей метод визнаний одним із безпечних та ефективних серед інших методів обстеження. Втім, саме із цим пов’язані основні протипокази даного методу. Річ у тім, що при роботі томограф утворює навколо себе магнітне поле, яке здатне притягувати до себе різноманіті металеві предмети. Серед можливих протипоказів:

 • Наявність штучного водія ритму або кардіостимулятора, особливо старих зразків (магнітне поле може негативно вплинути на правильність роботи цих виробів).
 • Інсулінові помпи.
 • Наявність металевих імплантів (за виключенням імплантів із титану).
 • Кліпси на судинах головного мозку чи аорті.
 • Постійні слухові апарати.

Наші ціни на МРТ простати у Вінниці

Наші послуги з МРТ простати Ціна, грн
МРТ передміхурової залози з оцінкою тазових лімфатичних вузлів та кісток
2750
МРТ передміхурової залози з контрастом 5 мл
4070
Коли ми працюємо

Графік роботи лікарів

Телефонуйте зараз!

0 (800) 330 130

Відгуки

Що про нас говорять наші відвідувачі:

Дякую привітному персоналу та організацію на вищому рівні! Робила УЗД-задоволена усім. Співвідношення ціна/якість. Мої рекомендації.
Лєна Цибулько
Лєна Цибулько
2020-10-12
Швидко і без черг виконали мрт , отримав заключення , результати якого професійно описали і пояснили Всім рекомендую обрати дану клініку
Назар Данілевич
Назар Данілевич
2020-10-12
Дуже класний та інформативний панорамний рентген. Дякую
Vlad Dovzhenko
Vlad Dovzhenko
2020-10-12
Быстрая запись по телефону, удобное время приёма, даже в выходные дни, без очередей. Приветливый администратор провела прям к врачу. Я делала УЗИ молочной железы, врач провела процедуру комфортно и профессионально. Результат получила через 20 минут. Всё понравилось, буду обращаться ещё.
Алиса Попова
Алиса Попова
2020-10-12
Швидко та якісно
Сергей Чухриенко
Сергей Чухриенко
2020-10-12
Вчьора робила рентген шийного відділу хребта в Меділюксі на Литвинка , 5 . Залишилась дуже задоволена !!!! В порядку живої черги швиденько вдалось зробити рентген ! Комфортна атмосфера!Ренгенолог професіонал своєї справи ! Ренгенапарат реально найкращий у місті ! Якість знімків " як з атласу анатомії" ! Дякую! Рекомендую! Доречі Меділюкс працює з 8.00 по 24.00 без вихідних , тому в найближчий час можна зробити МРТ і у неділю діє знижка 20 відсотків .?
Taiciya Kudyna
Taiciya Kudyna
2020-10-08
Дякую усiм,робили МРТ для дитинки 3роки персонал приемний,вiчливий усе пройшло добре(Лiкарям якi робили дану процедуру окрема подяка???)
Максим Синчук
Максим Синчук
2020-10-05
Удобное время работы ,оперативное предоставление результатов ,вежливые администраторы и квалифицированный персонал и очень внимательное отношение к посетителям .Всем рекомендую
Виктория Руднева
Виктория Руднева
2020-09-24
Приємно здивована, персонал дуже привітний, все чітко, швидко, якісно???
Влада Гладич
Влада Гладич
2020-09-23
Высококвалифицированные врачи и приветливый персонал. Соотношение цены и качества. Рекомендую
Елизавета Купцова
Елизавета Купцова
2020-08-05
Контакти

Запис онлайн та адреса
нашого медичного центру

Вінниця

Форма для запису